Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 23 wrz 2018, 11:19     Inwestuj z zaufanym, globalnym brokerem XM!

Od 1000zł Real

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

danbo86

Pasjonat

Pasjonat

Re: Od 1000zł Real

Nieprzeczytany post11 wrz 2018, 14:51

Nendo pisze:wygląda na to że tym razem miałeś rację...

GBPUSDH1.png

Miałem rację ale nie zarobiłem na tym. A właśnie straciłem ehhh
Wieczorem od 200eur zaczynam
nie bądź zachłanny... bądź cierpliwy... bądź ostrożny...
Obrazek
Mój RUN od 250eur do 9100eur---->>>> od-1000zl-real-t22917-4250.html#p913083
Awatar użytkownika

DigitalSmoke

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post11 wrz 2018, 17:44

Hej, znalazłem taki wskaźnik który graficznie pokazuje w którym miejscu mc. Może się przydać.
Zaloguj się (lub zarejestruj), aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

nieudacznik

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post11 wrz 2018, 18:10

tfu, tfu, jaki MC... od teraz zawsze będzie SL i ryzyko najwyżej 1%

FreeWay

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post11 wrz 2018, 19:07

Broker ten oferuje również konta cent i micro sam mam takie za wpłacone 50€ na rachunku widnieje 5000 więc zapewne autor tego dziennika ma takie samo i właca po 2(€) dla jaj myfxbook nie weryfikuje tego wyświetla wpłatę na 5K

Cblondyn

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post11 wrz 2018, 19:35

FreeWay pisze:Broker ten oferuje również konta cent i micro sam mam takie za wpłacone 50€ na rachunku widnieje 5000 więc zapewne autor tego dziennika ma takie samo i właca po 2(€) dla jaj myfxbook nie weryfikuje tego wyświetla wpłatę na 5K

:564:
Awatar użytkownika

KropkaCom

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post11 wrz 2018, 21:19

Dziwie się, że niektórzy wciąż próbują mu pomóc. Autor ma wasze rady w dupie on wie lepiej. Skoro twierdzi, że AT nie działa, na analizy szkoda czasu bo trzeba trzepać kasę czego BTW nigdy nie zrobił to z czym wy próbujecie walczyć. Myśli, że zyski to efekt jego umiejętności czytania rynku a porażki to tylko pech bo lekko przelewarował jak zawsze od ponad 5-ciu lat. Progres przez ten czas? 0 (słownie: zero). Wszystkie dobre rady były tu już powtórzone kilkadziesiąt razy z użyciem tylu ciekawych metafor, że niezłą książkę by z tego złożył. Mam pytanie do czytelników tego bloga. Jak myślicie jaki jest główny cel autora?
Awatar użytkownika

Leonardo

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post11 wrz 2018, 21:25

O centowym był już temat i jest to standardowe konto. Myfxbook pokazuje że stracił jakieś 7k euro,
z czego 2-3 to zwroty za spreed czy coś tam. Podniecacie się a nie ma czym, nie trzeba być specjalnie bogatym
żeby przewalać kwoty jak danbo to po prostu kolejny etap, też zdarzyło mi się spalić ładne depo w chwilkę :D
Teraz danbo jak zawsze ma 3 wyjścia albo się nauczy w końcu że nie steruje rynkiem,
albo będzie tkwił w tym punkcie w którym tkwi od pięciu lat, albo da sobie spokój.

Jak ktoś się podnieca i boleje nad stratą kilku koła to forex nie jest dla niego, bo chciał czy nie jak zacznie się
bawić na poważnie to jak będzie dobry dojdzie do 1-10-100 lotów na pozycje a wtedy sl rzędu 10-30-100k
to nic nadzwyczajnego. Jeśli kogoś to przerasta i zamienia sobie od razu na liczbę bochenków w sklepie czy starego golfa,
to serio nie wiem po co wy w ogóle zaczynacie z Fx w normalnej pracy zarobisz te parę koła bez ryzyka mając wyrąbane.

Danbo żenujące jest Twoje lenistwo i brak pracy nad systemem którego jednym ze składników jest MM, bez procedur wszystko będzie się kończyło jak zwykle w Twoim przypadku.
Ty chyba nawet na demo nie zrobił byś tego o czym myślisz w realu, bo jesteś dupa nie trader, ciemna masa i dowodzą to Twoje wyniki w sposób dobitny.

@KropkaCom on chce pokazać ze bez pracy się da czesać wielki szmal, gdzieś na samym początku dziennika to było.
Ma chłopaków kierujących rynkiem za idiotów albo fundacje charytatywną która rozdaje pieniądze ^_^ a jego brokerzy się z tego cieszą.

I dopóki tak będzie myślał do niczego na rynku nie dojdzie a jeśli nawet dojdzie to będzie musiał się nauczyć czegoś, co by nie zrobił to poniesie porażkę.
Albo nie uda mu się udowodnić tego co chciał albo nigdy nie będzie zarabiał systematycznie.
Bez pracy nad systemem nigdy nie zostaniesz dobrym traderem i osobą która cieszy się stabilnymi zyskami.

Zapamiętaj sobie "Być dobrym traderem to mieć plan i trzymać się go." a ty liczysz tylko na szczęście które zawsze się kończy i masz MC
Ech chyba już to kiedyś tu pisałem, chyba szkoda czasu...

A sam muszę sobie odpowiedzieć na jedno bardzo ważne pytanie co jest bardziej patologiczne,
styl przewalania depo danbo czy chęć przekazania mu czegoś ^_^ bo głupi by po 5 latach zrozumiał że coś robi źle.
"Najważniejsze nie jest to, co robisz, ale to, jak to robisz."
"Dokładnie wiedz czego szukasz, łatwiej będzie znaleźć."
"Pomyśl, zanim pomyślisz."
Awatar użytkownika

danbo86

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post13 wrz 2018, 09:12

witam, aktualnie 3,5 lota buy

Obrazek

Dołożyłem.... aktualnie 4,5 lota BUY
Obrazek
Awatar użytkownika

danbo86

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post13 wrz 2018, 11:53

tym razem odwrót... i do piekła...

4,5 lota SELL

Obrazek
Obrazek

Nendo

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post13 wrz 2018, 13:04

zdążyłeś zamknąć ? Czy usunąłeś stopy?
PoprzedniaNastępna

Wróć do Forex Journal