Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 22 lip 2018, 07:11     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Od 1000zł Real

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
  • Autor
  • Wiadomość

Nendo

Stały bywalec

Stały bywalec

Re: Od 1000zł Real

Nieprzeczytany post14 lip 2018, 08:10

Danbo:
uprzytomnij sobie że jesteś hazardzistą ...
jeżeli demonstrujesz klasyczne zachowania dla hazardzisty to najprawdopodobniej nim jesteś.
Jakie to zachowania?
Nie kalkulujesz ryzyka
Uparcie tkwisz we własnych przekonaniach
Nie jesteś w stanie wykonać żadnego planu, nawet takiego najprostrzego
Twój upór nie ma nic wspólnego z konsekwencja tylko z adrenaliną
Nie uczysz się, nie wyciągasz wniosków (nie jesteś w stanie)
Jesteś bardzo silnie "stunelowany" poprzez potrzebą spektakularnego sukcesu na zrobienie kasy na oczach wszystkich, pokazanie im...
NA twoje nieszczęście zebrałeś wszystkie podstawowe negatywne cechy trejdera w jednej osobie ...
Masz nikłe szanse na zmianę tego bo w jesteś słaby i nie przyjmujesz tych wszystkich faktów do wiadomości, wypierasz je.
Zostaw Douglasa, on odnosi się do normalnych ludzi, ty poczytaj Kahnemana, Petersa czy Zweiga ...
Być może dojrzysz tam siebie, jaki jesteś naprawdę i w końcu zrozumiesz co naprawdę tobą kieruje i być może jak sobie z tym radzić.
Proszę nie miej mi za złe tę być może okrutną szczerość, nie jest moim zamiarem obrażanie ...

KORC

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post14 lip 2018, 11:58

Danbo,wszystko jest ważne,zarówno wejście,zamknięcie pozycji,jej wielkość,potencjalny zasięg targetu,MO pisał w nla,długo czekasz na terget-ale szybko go zamykasz-gdy tylko cena jest przeciwko tobie.Czasem zbierasz z rynku po złotówce,bo takie są zasięgi targetów-i od ciebie zależy czy warto się szarpać gdy zysk może być mniejszy niż sl.Ale to musisz wiedzieć i widzieć,samo przeświadczenie ,że ruszy tam,i tu,też nie wystarczy-potrzebny patent na wejście,potem ustalasz wielkość pozycji w stosunku do sl i tp.Gdy to wszystko masz opanowane to wysoki lewar tylko pomaga by nie trzymac dużej kasy u broka i robić częste wypłaty.

nemoofx

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post16 lip 2018, 11:37

To najgorszy dziennik jaki tu powstał ciągnie się jak jakiś serial tyle że bez jakich kolwiek postępów autora. Zrobię to i tamto od następnej wpłaty a następnie nic z tych nowych założeń nie jest stosowane czas zamknąć ten dziennik bo nawet nie ma konkretnych wniosków tylko autor tkwi w tym samym bagnie 5 lat
APELUJĘ ZAMKNIJCIE TEN DZIENNIK bo czytający to przeżywają bardziej tą publikację gry niż sam autor

PaulGilbert

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post16 lip 2018, 12:07

Mnie ten dziennik posłużył do opracowania drugiej strategii, (żeby mieć dywersyfikację systemów), tak więc jest przydatny. Lepiej się uczyć na cudzych błędach niż na swoich.

Nendo

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post16 lip 2018, 13:10

PaulGilbert pisze:Mnie ten dziennik posłużył do opracowania drugiej strategii, (żeby mieć dywersyfikację systemów), tak więc jest przydatny. Lepiej się uczyć na cudzych błędach niż na swoich.

Bzdura ...

nemoofx

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post16 lip 2018, 13:50

Po co komu taki dziennik ktoś się z niego coś nauczył chodźmy patrzeć na rynek to co każdy wie to to że trader się myli i musisz dobrze zarządzać wielkością pozycji aby przetrwać a tu każdy widzi jak jest tylko autor tym dziennikiem się chwali ile to on może przewalić w tym tygodniu siana zaraz będzie dzwonić do bociana. Widział tu ktoś że coś autor pokazał trochę AT czy AF nie więc po co to komu, bezurzyteczny jest ten dziennik adrianoforex dodaliście do wątku żarty a danbo tolerujecie gdzie nic nigdy nie pokazał oprócz jak to się kasę przewala bo mnie stać to mogę
Awatar użytkownika

danbo86

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post16 lip 2018, 14:58

nemoofx pisze:Po co komu taki dziennik ktoś się z niego coś nauczył chodźmy patrzeć na rynek to co każdy wie to to że trader się myli i musisz dobrze zarządzać wielkością pozycji aby przetrwać a tu każdy widzi jak jest tylko autor tym dziennikiem się chwali ile to on może przewalić w tym tygodniu siana zaraz będzie dzwonić do bociana. Widział tu ktoś że coś autor pokazał trochę AT czy AF nie więc po co to komu, bezurzyteczny jest ten dziennik adrianoforex dodaliście do wątku żarty a danbo tolerujecie gdzie nic nigdy nie pokazał oprócz jak to się kasę przewala bo mnie stać to mogę

Słuchaj... analiza techniczna NIE DZIAŁA.
więc po co mam cokolwiek wrzucać. Handluje według mojego widzimisię i nic Ci do tego. A że tracę tak jak większość to chyba normalne w tradingu tak???
Więc jeżeli chcesz coś zamknąć to tylko siebie.
Nara
nie bądź zachłanny... bądź cierpliwy... bądź ostrożny...
Obrazek

Cblondyn

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post16 lip 2018, 15:12

danbo86 pisze:
a

O AT to ty sie nie wypowiadaj bo nie masz o niej nawet bladego pojęcia.
Awatar użytkownika

freakout

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post16 lip 2018, 15:35

danbo86 pisze:
nemoofx pisze:Po co komu taki dziennik ktoś się z niego coś nauczył chodźmy patrzeć na rynek to co każdy wie to to że trader się myli i musisz dobrze zarządzać wielkością pozycji aby przetrwać a tu każdy widzi jak jest tylko autor tym dziennikiem się chwali ile to on może przewalić w tym tygodniu siana zaraz będzie dzwonić do bociana. Widział tu ktoś że coś autor pokazał trochę AT czy AF nie więc po co to komu, bezurzyteczny jest ten dziennik adrianoforex dodaliście do wątku żarty a danbo tolerujecie gdzie nic nigdy nie pokazał oprócz jak to się kasę przewala bo mnie stać to mogę

no i właśnie dlatego twoja gra wygląda tak jak wygląda - od MC do MC...
Awatar użytkownika

anturo

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post16 lip 2018, 17:09

więc po co mam cokolwiek wrzucać. Handluje według mojego widzimisię i nic Ci do tego. A że tracę tak jak większość to chyba normalne w tradingu tak???
Więc jeżeli chcesz coś zamknąć to tylko siebie.
Nara[/quote]

Ej, ej - momencik kolego.

1. Rzeczywiście, masz rację jak ktoś nie chce czytać tego dziennika, to nie ma przymusu. Do widzenia ......
2. AT nie działa? Hm ... W kontekście 0/1 że tu zawsze działa, a tu zawsze nie działa? To tak AT nie działa. Ale nie ma czegoś takiego, co zawsze na rynku działa. Sławne "sentymenty" też mają swoją skuteczność.
Trader-21 nie wiem czy kojarzysz? Mówił że nie zna AT, że posługuje się tylko AF. Ale od kiedy poznał AT mówił wyraźnie, że jego inwestycje weszły na zdecydowanie wyższy poziom. A gość obraca podobnym hajsem jak Rafał Zaorski. Pan Mućka z TJS-u co wypłacał 1,2 mln złotych na lajvie, posługuje się tylko S/R, S/D, czyli czystą AT. Więc działa, czy nie? Rafał Z. powie, że AT "po filtrach" może dawać przewagi. Ale to jest naprawdę dyskusja "czysto akademicka". In maj opinion afkors ;)
Kolejna rzecz, na bank nie przeczytałeś żadnej książki o AT, np. Murphy'ego. Chyba w tej książce, jest tekst o tym, że na przestrzeni dostatecznie długiego okresu najlepsze stopy zwrotu dały dwie strategie, jedna oparta o średnią, a druga trochę gorsza, oparta na graniu przeciwko większości. Jak widzisz jedna była oparta o samą AT. Klapa od kibla i rzucanie lotkami do "papierów" dadzą gorsze wyniki, bo są oparte, na zwykłym statystycznym rozkładzie.
3. Jesteś zafascynowany Rafałem Zaorskim i TJS-em widziałem Twoje komentarze na żywo, czy pod filmami na YT. Ok, bądź sobie, to nie moja sprawa. Ostatni film Rafała Zaorskiego widziałeś cały, czy część? Bo widziałem Twój komentarz pod filmem.
Teraz, jeśli widziałeś , to jakie wnioski wyciągnąłeś z filmu, oprócz tego, że AT nie działa? Bo to jest właśnie film dla Ciebie. Dawaj wnioski ;)

Pozdro
PoprzedniaNastępna

Wróć do Forex Journal