Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 23 maja 2018, 16:48     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Od 1000zł Real

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Nieśmiertelny Trader

Pasjonat

Pasjonat

Re: Od 1000zł Real

Nieprzeczytany post16 maja 2018, 21:21

danbo86 pisze:zostało 0.68eur

:roll: :roll: :roll:
tak... brak zamykania straat, za duze oczekiwania wobec rynku, a właściwie to wogóle nie powinienem nic oczekiwać...

w tym tyg poszło w sumie 340eur wpłat. a mogło byc tak pięknie... po poludniu wplacilem 40e i potem 100e - wyhandlowalem do 300e i co?? jeszcze jeszcze pójdzie wyżej... i nie poszło. brak ustalonego TP i targetu tutaj się kłania. Mam niepoukładane w głowie... sam się zastanawiam o co kaman?? dlaczego nie robię sobie przerwy tak jak to kiedys było?? tylko musze wpłacić i szybko odrobic choćby połowę. ewidentnie wina leży w mojej głowie i w momencie w którym powinienem odejść od giełdy, iśc na spacer, na rower... ehhh

Sam kiedyś miałem taką myśl gdy był problem z all in. Pewnie masz kogos zaufanego, jakiegos przyjaciela na ktorego moglbys otworzyc konto i nastepnie przelewał Mu hajs ale to wymagało by podjecia i spisania pewnych zasad jak np max dzwignia to 1:50, 1:100. Max ryzyko na transakcje jest takie i takie. Ty Mu tylko wysylasz co chcesz grac wedlug wlasnej analizy ale nie masz dostepu do konta więc nic głupiego nie odjebiesz. Wysylasz mu sygnal, piszesz co i jak i tyle a on nie moze otworzyc wiekszej pozycji niz mieliscie w umowie (jakies procentowe ryzyko).

No ale to nie pyknie bo ty grasz 1:3000 u niewyplacalnego brokera a do tego niszczy Cie to.

Gdyby kumpel byl takim managerem rachunku to mialbys spokoj. Wysylal bys tylko sygnaly i wsio a on zajal by sie mm i rr wedlug tego co ustaliliscie na poczatku.

dada !!
Kapitał --> Plan --> Spokój --> Szach Mat

Buduj dobre nawyki

Na forum od grudnia 2010 jako overall, następnie EFFECTIVE by finalnie przybrać formę Nieśmiertelnego ;)
Awatar użytkownika

anturo

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post17 maja 2018, 21:17

Gdyby kumpel byl takim managerem rachunku to mialbys spokoj. Wysylal bys tylko sygnaly i wsio a on zajal by sie mm i rr wedlug tego co ustaliliscie na poczatku.

dada !![/quote]

Czyli:

Słuchaj kumpel: jak spada dajesz Buy'e, a jak leci do góry, to dajesz sell'e. Jak idzie w twoją stronę, to zamykasz, na 5 pipsach, a jak w przeciwną, to trzymasz aż wróci, bo przecież zawsze wraca, czasem po 15 latach, ale wraca.
Do tego walisz max lotem i dokładasz do pozycji stratnych. Potem pozostaje Ci, już tylko modlić się do wykresu, żeby wróciło i robić dopłaty, w sumie chyba tyle......

To chyba cała strategia, jak ktoś zauważył inną to niech da znać, z chęcią zweryfikuje swoje przemyślenia.
Awatar użytkownika

danbo86

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post22 maja 2018, 10:10

Witam. Aktualnie od 100e
Obrazek
Zaloguj się (lub zarejestruj), aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
nie bądź zachłanny... bądź cierpliwy... bądź ostrożny...
Obrazek
Awatar użytkownika

DigitalSmoke

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post22 maja 2018, 10:33

Przytrzymaj do 1.37 i wypłać.
Awatar użytkownika

danbo86

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post22 maja 2018, 22:00

Od jutra znów od 100e zaczynam...
nie bądź zachłanny... bądź cierpliwy... bądź ostrożny...
Obrazek

byq69

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post22 maja 2018, 22:04

znów nie pykło? szkoda. moze inna pare sprobuj kabel ciezki skurwiel do zgryzienia... moze ujka sprobuj jutro posellowac .

jak juz na grubo lecisz od stowy to proponuje piramidke regresywna - walisz jak najwyzej sie da sell 0,5l, na podbitce w okolicy pierwszego kolejne 0,5 potem jak zjada 10-15 pips 0,3 na podbitce znowu 0,3 potem zjazd 15pips i znowu 0,15 podbitka 0,15 itd
mniejsza szansa ze cie wytna tylko musisz jak snajper sie zaladowac z tymi najgrubszymi pozycjami nie wiem co grasz ale np. z pa pinbar na h1 lub h4 albo nawet jeszcze lepiej przebicie waznego oporu/wsparcia albo najlepiej false break na h4 jakis wylapac wczesniej i wtedy juz tam nie wroca predko jak zagrasz na odwrocenie i mozna sobie dokladac na spokojnie mniejsze i tez sa emocje ale juz mniejszy hazard
pozdro

ps nie wiem jakie interwaly grasz tez a to jest wazne ale jak ladujesz sie w zlecenia sygnalem z niedomknietej m15 to jest hujnia, jak widzisz sygnaly na m1 czy m5 to spoko ale musisz brac poprawke ze to zazwyczaj sa miny, no i wyjscie z pozycji najwazniejsze z tym tez mam problem ale mozna przyjac latwa zasade - jak wchodzisz np na zamknieta m15 to wychodzisz na zamknietej przeciwnej m15 i tyle nie ma co sie modlic ze odwroca, kasujesz zysk i czekasz na sygnal (moze podjada jeszcze wyzej/nizej i bedzie mozna dobrac po lepszej cenie)
High Leverage Overtrading 8)

byq69

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post23 maja 2018, 00:58

dla przykladu jak ja sie bawie w kasynku
tu byl start od 250$

w szczytowym momencie equity dzis bylo ok 2k$
pozniej zaczal leciec edek, na ujku tez sporo wycielo. powychodzilem z tych najbardziej stratnych i nadal zyje.
czy to sie uda? nie mam pojecia mam target 2500$ z tym ze jak przekroczy 1500 to wrzucam sl na +1000 i tyle,
jak pojdzie od razu w dol jestem na +100 i trudno mam na kolejny run co z tego ze dwa dni w plecy bylo fajnie emocje wieksze jak na grzybach :lol:

im dluzej jestes w grze tym wieksza szansa ze zlapiesz duzy ruch i lepiej dla Ciebie bo czas gra na Twa korzysc.
z wielkoscia pozycji to tak jak z kutasem fajnie dla baby jak jest duzy ale co z niego jak lichy operator. lepsza mala pozycja co dluzej i wiecej narucha

dochodzi dodatkowo aspekt psychologiczny u Ciebie po tym pasmie porazek jestes zalamany. zrob w koncu z tych 100eur 1000 wyplac to w pizdu i zamow sobie dwie kurtyzany na noc, albo kup nowy zegarek albo kup coreczce droga zabawke cokolwiek co sprawi ze poczujesz satysfakcje. potem dzien przerwy i znowu od 100eur
Zaloguj się (lub zarejestruj), aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
High Leverage Overtrading 8)
Awatar użytkownika

anturo

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post23 maja 2018, 09:13

Witam!

Danbo napisz poproszę jaką grasz strategię. Kiedy jest sygnał, kiedy grasz sell, a kiedy buy, gdzie jest TP, gdzie jest SL.

Cblondyn

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post23 maja 2018, 09:19

anturo pisze:Witam!

Danbo napisz poproszę jaką grasz strategię. Kiedy jest sygnał, kiedy grasz sell, a kiedy buy, gdzie jest TP, gdzie jest SL.

Strategia się nazywa "jakoś to będzie" a SL to dla mięczaków :)
Awatar użytkownika

anturo

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post23 maja 2018, 13:49

Cblondyn pisze:
anturo pisze:Witam!

Strategia się nazywa "jakoś to będzie" a SL to dla mięczaków :)

No zobaczymy, czy autor wątku się do tego posta odniesie. Bo mogłoby mu to bardzo pomóc.
PoprzedniaNastępna

Wróć do Forex Journal