Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 19 cze 2018, 12:15     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Od 1000zł Real

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

danbo86

Pasjonat

Pasjonat

Re: Od 1000zł Real

Nieprzeczytany post04 maja 2018, 11:21

The Old Bear pisze:
anturo pisze:
Na jakiej podstawie te wejścia?
Hm... Jak wykres leci w dół, jak teraz e/d, to Danbo co widzi? O leci w dół, to na siłę muszę zagrać buy'e, nie że szuka wejścia, bo coś się przecięło, że było wsparcie/opór łoreva, tylko leci w dół, gram do góry, leci do góry gram w dół i tak do usranej. Po prostu, przez te wszystkie lata nauczył się patrząc, w monitor leci w dół? Będą buye, Tu? Nie? To tu, tu nie? to może tu i buy, buy, buy.

http://fxmonster.pl/2013/07/dlaczego-gra-pod-prad-kusi/

Bardzo dobry obraz tego jak jak
to działa i u mnie widoczne to jest, jak chce trend zawrócić itd.

Zastanawiam się czy za miesiąc może zacznę od 1000eur i po prostu z końcem każdego tyg będę wypłacać. Ustalić target po którym kończę handel w danym tyg i wypłata. Potem start od nowa od poniedziałku.
Tyle razy już się wybilem w górę z niedużej kwoty że gdybym to wyplacal to jest duże prawdopodobieństwo że byłbym teraz w lepszej sytuacji jeżeli chodzi o bilas strat i zysków na fx.
Z
Target myślę na poziomie 20% przy ryzyku 1% na 10 pips. No i bez Sl się nie obejdzie.

Dalej jestem zły na siebie bo straciłem niedawno szanse na wypłaty z 2500eur wyraźnie wtedy nie panowalem nad tym co robię....

Pozdrawiam
nie bądź zachłanny... bądź cierpliwy... bądź ostrożny...
Obrazek

KORC

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post04 maja 2018, 12:17

stary, nic to nie da,musisz mieć stałe i powtarzalne warunki wejścia i wyjścia,dopóki grasz na szczęście-tylko nie mów o tradingu intuicyjnym-do tego droga daleka, to uwalisz każdą kasę

-rookie-

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post04 maja 2018, 13:23

anturo pisze:[Gość gra same błędy:
1. pod prąd/przeciw trendowi,
2. przelewarowuje,
3. próbuje odrabiać, zamiast czekać na setup, to musi wejść na siłę, I ten punkt uważam, za najważniejszy
4. łapie szczyty/dołki
5. uśrednia
6. przetrzymuje straty
7. nie ma strategii/planu
8. nie ma tp/sl

9. podwajanie stawki, żeby szybciej odrobić straty

Dajcie mu lepsze rady bo te nie działają, mówiąc w prost - ma je w dupie jak reszte które dostawał przez 5 lat...

unruhe

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post04 maja 2018, 15:18

Jeśli kolega danbo86 nie chce czy nie potrafi zmienić swojej gry to jest chyba tylko jedna rada: gdy zarobi to wypłata.
Zresztą nie musi wypłacać, wystarczy, że przeleje zarobione pieniądze na drugie konto u brokera.
Bo po co płacić jeszcze prowizje przy wpłatach/wypłatach i czekać.

Jeśli ostatnio danbo86 zrobił z 250e - 2500e, to wystarczy żeby taki wynik wykręcił raz na 9 prób i będzie do przodu.
8 razy straci te 250e a raz zarobi 2500e i jest 250e do przodu.
Chyba, że źle liczę, to mnie poprawcie :)

nemoofx

Gaduła

Gaduła

• Ostrzeżenia: 1

Nieprzeczytany post05 maja 2018, 14:19

Rambo usłyszał że aby nauczyć się grać inwestować należy to robić na prawdziwym rynku i tak czyni a jestem ciekaw kto takie co wymyślił chyba broker typu MM aby zgarnąć drobne tłumu. Od takich drobnych kwot nie dojdziesz do zakładanego celu minimum musisz mieć 10 000 pln i robisz 1000% w 2 miesiące ja bym tak grał gdybym miał podobne aspiracje co ty danbo :p ale ty danbo pokazujesz swoją postawą że zawsze wiesz lepiej od innych :wink: i tak trzymaj ja zrozumiałem że nie wygram z rynkiem i poszedłem do pracy i teraz tyram a marzenia się nie ziściły przez okres 9 lat graniem na fx ale nie przewaliłem tyle kasy co ty tylko że straciłem czas, podziwiam cię za to że masz jeszcze nadzieję i myślisz że zarobisz powiem Ci szczerze że miałem leprze momenty od Ciebie i teraz już nie mam marzeń a ty się łudzisz że dasz radę dobre :561:

-rookie-

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post10 maja 2018, 18:00

Muszę przyznać, dziś zawodowo rozegrane :clap:
Awatar użytkownika

Nieśmiertelny Trader

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post10 maja 2018, 18:02

teraz powinna pojsc wyplata i znowu od 50 euro, byloby na 12 strzalow
Kapitał --> Plan --> Spokój --> Szach Mat

Buduj dobre nawyki

Na forum od grudnia 2010 jako overall, następnie EFFECTIVE by finalnie przybrać formę Nieśmiertelnego ;)
Awatar użytkownika

Nieśmiertelny Trader

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post10 maja 2018, 18:07

-rookie- pisze:Muszę przyznać, dziś zawodowo rozegrane :clap:

rookie, bo widze ze masz tam konto. Jak otwierasz pozycje za full levar czyli np 1:2000 to jaki jest margines bledu do stop out? 3 pipsy? Jaka dzwignia daje margines bledu do powiedzmy 10 pipsow. Czasem udaje sie zlapac 100 pipsowy ruch a swieczka na ktora wchodze nie robi nawet knota, czasem knot na 2-3 punkty. generalnie rzadko ale bywa. Czyli np wplata 100 zeta, wejscia za maxa na tp 100 pestek i zysk 1000zl.

mozna by jeszcze dowalic do tego progresje np do 800zl, pierwsze wejscie jak nie pyknie za 100 zeta to drugie jest za 200 zeta i szansa na zysk to juz 2000 zl itd

tylko te wyplaty....

z progresja nawet nie musi byc drugie wejscie, moze to byc piate wejscie, najpierw 5x100 a jak nie pyknie 5 razy z rzędu to dopiero 200 zeta by zwiekszyc szanse na ciagle i nieprzerwane zyski grajac w ten sposob.

Buduj dobre nawyki

Na forum od grudnia 2010 jako overall, następnie EFFECTIVE by finalnie przybrać formę Nieśmiertelnego ;)

-rookie-

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post10 maja 2018, 18:20

Nieśmiertelny Trader pisze:

rookie, bo widze ze masz tam konto. Jak otwierasz pozycje za full levar czyli np 1:2000 to jaki jest margines bledu do stop out? 3 pipsy? Jaka dzwignia daje margines bledu do powiedzmy 10 pipsow. Czasem udaje sie zlapac 100 pipsowy ruch a swieczka na ktora wchodze nie robi nawet knota, czasem knot na 2-3 punkty. generalnie rzadko ale bywa. Czyli np wplata 100 zeta, wejscia za maxa na tp 100 pestek i zysk 1000zl.

mozna by jeszcze dowalic do tego progresje np do 800zl, pierwsze wejscie jak nie pyknie za 100 zeta to drugie jest za 200 zeta i szansa na zysk to juz 2000 zl itd

tylko te wyplaty....

z progresja nawet nie musi byc drugie wejscie, moze to byc piate wejscie, najpierw 5x100 a jak nie pyknie 5 razy z rzędu to dopiero 200 zeta by zwiekszyc szanse na ciagle i nieprzerwane zyski grajac w ten sposob.

A jak pytałem u jakiego maklera masz konto... to co mi napisałeś :569:
Awatar użytkownika

Nieśmiertelny Trader

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post10 maja 2018, 18:24

-rookie- pisze:
Nieśmiertelny Trader pisze:

tylko te wyplaty....

A jak pytałem u jakiego maklera masz konto... to co mi napisałeś :569:

fx w tickmill, wiadomo, nieraz nie dwa sie wypowiadam w ich temacie. ty pytales o akcyjne :)

Buduj dobre nawyki

PoprzedniaNastępna

Wróć do Forex Journal