Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 24 kwie 2018, 03:13     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Od 1000zł Real

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
  • Autor
  • Wiadomość

nemoofx

Gaduła

Gaduła

• Ostrzeżenia: 1

Re: Od 1000zł Real

Nieprzeczytany post16 kwie 2018, 19:32

na moje to nie w tą stronę ale to tylko na moje :?
Awatar użytkownika

danbo86

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post17 kwie 2018, 11:03

No i jak zwykle... najpierw rynek musiał mnie wyciąć do końca i dopiero odwraca się w stronę dolara. Zawsze za duże pozycję i brakuje mi około 20 pips żeby przetrwać wzrosty. Aktualbie około 40e na koncie.
Ehhh
Od dziś nowa wpłata 250e
nie bądź zachłanny... bądź cierpliwy... bądź ostrożny...
Obrazek
Awatar użytkownika

KropkaCom

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post18 kwie 2018, 08:32

Grunt ze nie dokladasz do stratnych i ryzyko trzymasz w ryzach :shock: . Przed chwila jeczales ze za duze pozycje. Nie uwazasz ze teraz znowu sa za duze?
Awatar użytkownika

mamucideal

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post18 kwie 2018, 12:12

400 stron tracenia?
Awatar użytkownika

danbo86

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post19 kwie 2018, 16:41

Witam,

aktulalnie trzymam 4 loty na SELL Eur/Usd

stan konta equity 300eur przy kursie 1.2377
Cel na edku to 1.2000

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika

kupidyn

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post19 kwie 2018, 17:31

przecież pozycja jest przelewarowana na maksa i każdy kto czyta watek wie, że nic z tego nie wyjdzie. 4 loty na ok 1600 zł? Przecież tutaj nie zostawiasz sobie żadnego miejsca na tąpnięcie pozycji w kierunku przeciwnym do tego, który zakładasz.
Poza tym ustawiasz sl na poziomie 4 pipsy, co jest bez sensu, bo nie jesteś aż tak precyzyjny, żeby pozycja po otwarciu od razu poszła w Twoją stronę. Lepiej daj większy sl przy mniejszej pozycji.
Widać, że te 4 loty to złość po stop uot-ie i chęć odegrania się natychmiast. Popadasz w coraz większe uzależnienie i w końcu każde kolejne depo spalisz w godzinę.
Awatar użytkownika

danbo86

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post19 kwie 2018, 17:45

kupidyn pisze:przecież pozycja jest przelewarowana na maksa i każdy kto czyta watek wie, że nic z tego nie wyjdzie. 4 loty na ok 1600 zł? Przecież tutaj nie zostawiasz sobie żadnego miejsca na tąpnięcie pozycji w kierunku przeciwnym do tego, który zakładasz.
Poza tym ustawiasz sl na poziomie 4 pipsy, co jest bez sensu, bo nie jesteś aż tak precyzyjny, żeby pozycja po otwarciu od razu poszła w Twoją stronę. Lepiej daj większy sl przy mniejszej pozycji.
Widać, że te 4 loty to złość po stop uot-ie i chęć odegrania się natychmiast. Popadasz w coraz większe uzależnienie i w końcu każde kolejne depo spalisz w godzinę.

musze sie z Toba nie zgodzic w kwestii Sl 4 pipsy, bo mam robota ktorego sam zaprojektowalem i spisalem zalozenia itd, programowanie kto inny zrobił, i on jest taki precyzyjny, bo wchodzilem na minutowym.

może coś z tego wyjdzie....

Obrazek
Zaloguj się (lub zarejestruj), aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Obrazek
Awatar użytkownika

kupidyn

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post19 kwie 2018, 17:49

Robot automatycznie ustawia sl, jak rozumiem, ale nie otwiera pozycji? Według mnie sl jest za mały i zawsze będzie zamykało pozycję, jeśli już go ustawisz.
Owszem, chwilowo kurs poszedł w Twoją stronę, ale jutro czy pojutrze kurs pójdzie w drugą stronę i będziesz trzymał aż do sl i wtedy kolejna wpłata.
Awatar użytkownika

danbo86

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post19 kwie 2018, 17:56

kupidyn pisze:Robot automatycznie ustawia sl, jak rozumiem, ale nie otwiera pozycji? Według mnie sl jest za mały i zawsze będzie zamykało pozycję, jeśli już go ustawisz.
Owszem, chwilowo kurs poszedł w Twoją stronę, ale jutro czy pojutrze kurs pójdzie w drugą stronę i będziesz trzymał aż do sl i wtedy kolejna wpłata.

Robot sam otwiera pozycje i sam moze ją zamknąć za pomocą SL BE TP TS
ja ustawiam stawke w lotach lub % ryzyko na trade, tu akurat stałą wartośc ustawiłem 0,5 lota.

Narazie trzymam pozycje, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Obrazek
Awatar użytkownika

Nieśmiertelny Trader

Pasjonat

Pasjonat

Nieprzeczytany post19 kwie 2018, 20:12

odwróć się teraz za wszystko ;)
Zaloguj się (lub zarejestruj), aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Kapitał --> Plan --> Spokój --> Szach Mat

Na forum od grudnia 2010 jako overall, następnie EFFECTIVE by finalnie przybrać formę Nieśmiertelnego ;)
PoprzedniaNastępna

Wróć do Forex Journal