Od 1000zł Real

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
danbo86
Pasjonat
Pasjonat

Re: Od 1000zł Real

Nieprzeczytany post autor: danbo86 » 20 mar 2013, 17:16

marol21 pisze:Jakim lotem grales?
wszystko widać w historii transakcji na Myfxbooku, ale grałem 0,5 lota. wiem że za duża pozycja, ale robie to z premedytacją:) Postaram się wybić jeszcze ponad mój wpłacony depozyt
nie bądź zachłanny... bądź cierpliwy... bądź ostrożny...
Obrazek
Mój RUN od 250eur do 9100eur---->>>> od-1000zl-real-t22917-4250.html#p913083

Awatar użytkownika
muchacho_
Stały bywalec
Stały bywalec

Nieprzeczytany post autor: muchacho_ » 20 mar 2013, 18:30

Z calym szacunkiem, ale lepiej idz kup losy na totolotka za te kase.

Ten dziennik jest idealnym przykladem tego ja grac aby przegrac. Czyli w gruncie rzeczy ma jakas wartosc edukacyjna :)
There is no point in having a plan B because it distracts from plan A. - Will Smith
Obrazek

Awatar użytkownika
danbo86
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: danbo86 » 20 mar 2013, 18:43

muchacho_ pisze:Z calym szacunkiem, ale lepiej idz kup losy na totolotka za te kase.

Ten dziennik jest idealnym przykladem tego ja grac aby przegrac. Czyli w gruncie rzeczy ma jakas wartosc edukacyjna :)

Niewiem jakie masz doswiadczenie, że tak mówisz. Ja sądzę, że bardzo małe, nie tylko po Twojej dacie rejestracji na forum, ale po tym jak piszesz i odrazu skreślasz ten dziennik na ciągłe straty. Pokazuję jak wygląda to wszystko naprawdę, wiec może się Wam wydawać że nie mam sensu grac dalej, po tych 7 dniach handlowania w moim przypadku.
Ja chcę udowodnić,a przede wszystkim pokazać (Myfxbook) że po wielu przegranych można dalej zarabiać i wyjść na plus.
Obrazek

Awatar użytkownika
Trader1
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: Trader1 » 20 mar 2013, 18:50

Hey co oznacza w myfxbook z-score i jak go interpretować? Wie może ktoś?
Sorry za offtop.

Awatar użytkownika
odkrywca
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: odkrywca » 20 mar 2013, 18:54

Napisz coskolwiek o swoim MM, jakies podstawy musisz miec. Jak zastosujesz sie do paru rad to moze nie zaliczysz kolejnego MC, bo na plus umiesz wyjsc ale o prowadzeniu pozycji nie slyszales chyba.

Pozdrawiam.
gupiś.

Awatar użytkownika
muchacho_
Stały bywalec
Stały bywalec

Nieprzeczytany post autor: muchacho_ » 20 mar 2013, 19:14

danbo86 pisze:
muchacho_ pisze:Z calym szacunkiem, ale lepiej idz kup losy na totolotka za te kase.

Niewiem jakie masz doswiadczenie, że tak mówisz. Ja sądzę, że bardzo małe, nie tylko po Twojej dacie rejestracji na forum, ale po tym jak piszesz i odrazu skreślasz ten dziennik na ciągłe straty. Pokazuję jak wygląda to wszystko naprawdę, wiec może się Wam wydawać że nie mam sensu grac dalej, po tych 7 dniach handlowania w moim przypadku.
Ja chcę udowodnić,a przede wszystkim pokazać (Myfxbook) że po wielu przegranych można dalej zarabiać i wyjść na plus.
Doswiadczenie na fx mam prawie zadne. Mam natomiast doswiadczenie w pokerze gdzie tak jak na wszelkich gieldach najwazniejszy jest odpowiedni mindset i dobre zarzadzanie kapitalem. Twoje podejscie "zwieksze lota to bo musze sie odegrac" jest idealna recepta na oddanie pieniedzy rynkowi.
There is no point in having a plan B because it distracts from plan A. - Will Smith
Obrazek

Awatar użytkownika
danbo86
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: danbo86 » 20 mar 2013, 19:51

muchacho_ pisze:
danbo86 pisze:

Doswiadczenie na fx mam prawie zadne. Mam natomiast doswiadczenie w pokerze gdzie tak jak na wszelkich gieldach najwazniejszy jest odpowiedni mindset i dobre zarzadzanie kapitalem. Twoje podejscie "zwieksze lota to bo musze sie odegrac" jest idealna recepta na oddanie pieniedzy rynkowi.
Nie wiesz co myslę otwierając pozycje 0,5lota, więc nie gadaj że zwiekszam lota żeby sie odegrać
Obrazek

Awatar użytkownika
danbo86
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: danbo86 » 20 mar 2013, 19:55

odkrywca pisze:Napisz coskolwiek o swoim MM, jakies podstawy musisz miec. Jak zastosujesz sie do paru rad to moze nie zaliczysz kolejnego MC, bo na plus umiesz wyjsc ale o prowadzeniu pozycji nie slyszales chyba.

Pozdrawiam.
nie chcę pisać za bardzo o MM, bo i tak się jego nie trzymam. ogólnie staram sie otwierać pozycje max 1 Lot w jedna stronę i otwierać pozycje o stałej wartości
Obrazek

Awatar użytkownika
odkrywca
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: odkrywca » 20 mar 2013, 20:36

danbo86 pisze:
odkrywca pisze:Napisz coskolwiek o swoim MM, jakies podstawy musisz miec. Jak zastosujesz sie do paru rad to moze nie zaliczysz kolejnego MC, bo na plus umiesz wyjsc ale o prowadzeniu pozycji nie slyszales chyba.

Pozdrawiam.
nie chcę pisać za bardzo o MM, bo i tak się jego nie trzymam. ogólnie staram sie otwierać pozycje max 1 Lot w jedna stronę i otwierać pozycje o stałej wartości

Opracuj wlasne MM i zacznij zarabiac, nie majac takiego planu marnujesz swoj czas i pieniadze - lepiej je oddaj na ratowanie ginacych gatunkow zwierzat albo na potrzebujace dzieciaki.

Patrzac na myfxbook nie chcesz zamykac pozycji stratnych - ok nie zamykaj stosuj popularny hedging, odwracaj pozycje, dokladaj po swingach - cokolwiek ale nigdy nie dopuszczaj abys oddal rynkowi wiecej niz do te pory zarobiles.

Jest takie powiedzenie, że mądry człowiek uczy się na swoich błędach, sprytny człowiek uczy się na cudzych a głupi człowiek nigdy się nie uczy. Sam wybierz do ktorej grupy chcesz byc zaliczany.

Pozdrawiam.
gupiś.

HanSolo1
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: HanSolo1 » 20 mar 2013, 20:51

danbo86 pisze:

Pozdrawiam.
to zle ze nie patrzysz na MM,
pozycje 1 Lot ? - bezsensu,

nie lepiej grac demo pare m-cy i pokazac nam na co cie stac? :)
a prawdziwa kase narazie dac biednym,

ODPOWIEDZ