Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 20 lut 2018, 07:02     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Od 1000zł Real

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
  • Autor
  • Wiadomość

-rookie-

Maniak

Maniak

Re: Od 1000zł Real

Nieprzeczytany post17 lut 2018, 12:02

Nieśmiertelny Trader pisze:Otwieram lodówkę a tam rookie.

rookie jest jak ten koleś z Mortala tylko nie ewoluuje :)

https://www.youtube.com/watch?v=QpN1220dTZk

Co to za g... jest i co to ma wspólnego z tematem. ech... :?

forexkiller

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post17 lut 2018, 16:27

Pewności nie mam ale w journalu Droga do zwycięstwa w obu częściach, gość świetnie opanował wejścia jak maszyna dosłownie. Ustala kierunek i albo jest opcja otwarcia albo nie ma, danbo polecam.
Nie ma "Nie mogę", jest tylko "Nie chcę".

nieudacznik

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post18 lut 2018, 11:26

raposo, a czy nie dałoby się odbanować karusa? Faktem jest, że raz się bezsensownie zacietrzewił, ale poza tym gość ma bardzo sensowne wpisy. Myślę, że zrozumiał, że się bezsensownie zapętlił...
Awatar użytkownika

raposo

Moderator

Moderator

• Pochwały: 66

Nieprzeczytany post18 lut 2018, 11:34

nieudacznik pisze:raposo, a czy nie dałoby się odbanować karusa? Faktem jest, że raz się bezsensownie zacietrzewił, ale poza tym gość ma bardzo sensowne wpisy. Myślę, że zrozumiał, że się bezsensownie zapętlił...

Dałoby się i o tym może zadecydować Administrator forum. Ale jeśli ktoś drastycznie przekracza prędkość w dni parzyste, a w nieparzyste jeździ przepisowo to powinien dostać mandat, czy nie? ;)
Ilość zgłoszonych skarg przez użytkowników na karusa była największa w całej historii tego forum, czyli od 12 lat, więc można od razu mówić o przekroczeniu limitu punktów.
- RABATY u brokerów ECN, STP, NDD
- Forex Club Tools
- Program Podatek
ForexClub.pl - Tickmill (-10%) - IC Markets (-21%) - Vipro Markets (-10%) - XTB (Pakiet książek) - Dukascopy (-20%) - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

-rookie-

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post19 lut 2018, 07:22

forexkiller pisze:Pewności nie mam ale w journalu Droga do zwycięstwa w obu częściach, gość świetnie opanował wejścia jak maszyna dosłownie. Ustala kierunek i albo jest opcja otwarcia albo nie ma, danbo polecam.

Sentymenty tjs chyba polegają na podobnych założeniach. Rozgrywana jest świeca D1, pozycje mają być zamknięte przed 22:00. Czyli próbujemy złapać ruch który buduje świece D1, a czasem jest taki dzień kiedy trend trwa od początku dnia do jego końca i styl spontfx gdzie dokłada na kolejnych stochach właśnie tutaj się sprawdza. Z tego co zrozumiałem R.Zaorski rozgrywa pojedynczo każdy setup i kiedy pozycje już troche zarabiją spontfx przeczeka korekte i będzie szukał dokładki po stochastic M1 (https://images82.fotosik.pl/793/3fe6dbe7a4122dbfmed.png), a Rafał wychodzi na górce i potem szuka kolejnego "setupa", zaczyna od początku prces wejścia w pozycje, rozgrywa nowy setup wchodząc już nieco większym kapitałem niż poprzednio. Więc kiedy spontfx lewaruje w trendzie konto Rafał trzyma pozycje i nie dokłada. I jeszcze wspominał coś o podzieleniu dnia na kilka części, na sesje więc może to są jego setupy, on próbuje rozegrać to co zrobią np na sesji azjatyckiej, londyńskiej albo amerykańskiej. I każdą sesje traktuje jak setup, sentyment do rozegrania. Coś tam wspominał na jednym nagraniu że na każdej z tych sesji wchodzą nowe pieniądze na rynek... ciekawie to rozkminił heh.

cromwell78

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post19 lut 2018, 13:16

-rookie- pisze:
forexkiller pisze:Pewności nie mam ale w journalu Droga do zwycięstwa w obu częściach, gość świetnie opanował wejścia jak maszyna dosłownie. Ustala kierunek i albo jest opcja otwarcia albo nie ma, danbo polecam.

Sentymenty tjs chyba polegają na podobnych założeniach. Rozgrywana jest świeca D1, pozycje mają być zamknięte przed 22:00. Czyli próbujemy złapać ruch który buduje świece D1, a czasem jest taki dzień kiedy trend trwa od początku dnia do jego końca i styl spontfx gdzie dokłada na kolejnych stochach właśnie tutaj się sprawdza. Z tego co zrozumiałem R.Zaorski rozgrywa pojedynczo każdy setup i kiedy pozycje już troche zarabiją spontfx przeczeka korekte i będzie szukał dokładki po stochastic M1 (https://images82.fotosik.pl/793/3fe6dbe7a4122dbfmed.png), a Rafał wychodzi na górce i potem szuka kolejnego "setupa", zaczyna od początku prces wejścia w pozycje, rozgrywa nowy setup wchodząc już nieco większym kapitałem niż poprzednio. Więc kiedy spontfx lewaruje w trendzie konto Rafał trzyma pozycje i nie dokłada. I jeszcze wspominał coś o podzieleniu dnia na kilka części, na sesje więc może to są jego setupy, on próbuje rozegrać to co zrobią np na sesji azjatyckiej, londyńskiej albo amerykańskiej. I każdą sesje traktuje jak setup, sentyment do rozegrania. Coś tam wspominał na jednym nagraniu że na każdej z tych sesji wchodzą nowe pieniądze na rynek... ciekawie to rozkminił heh.

Dokładnie tak jak piszesz.
Każda strefa czasowa to nowy kapitał
dlatego tak czesto przekonania zbudowane rano po wejsciu stanów okazują się błędnę
bo np europa rozegrała cos w dół a dla USA juz było to tanie niz wczoraj :) i tak w kółko macieju
kazdy kazdego probuje oszukac

to chciałem przekazać :)

pozdrawiam
Rafał Zaorski

-rookie-

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post19 lut 2018, 21:27

cromwell78 pisze:Dokładnie tak jak piszesz.
Każda strefa czasowa to nowy kapitał
dlatego tak czesto przekonania zbudowane rano po wejsciu stanów okazują się błędnę
bo np europa rozegrała cos w dół a dla USA juz było to tanie niz wczoraj :) i tak w kółko macieju
kazdy kazdego probuje oszukac

to chciałem przekazać :)

Powiem Ci że to o czym mówiłeś na tych nagraniach 2 lata temu to jest dla mnie nadal czarna magia jeszcze, ale dzięki że potwierdziłeś teraz to co napisałem, przynajmniej mam pewność że to jest dobry trop.
:564:
Poprzednia

Wróć do Forex Journal