Od 1000zł Real

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
overall

Re: Od 1000zł Real

Nieprzeczytany post autor: overall » 13 mar 2013, 23:26

ZielonaMgielka pisze:
Piotrek91 pisze:Wałkowane milion razy, gra bez sl prowadzi do mc...

Pamiętaj możesz zrobić 500% konta, ale stracić zawsze 100%.
Bez przesady. Mozna grac z SL jak i bez. Kwestia interwalu , stylu gry i podejmowanego ryzyka.

Jak dla mnie chodzi przede wszystkim o ryzyko. Robiąc te 500% stałą kwotą nie stracimy 100%, ale ze 99% ludzi zwieksza stawke calkiem z dupy to tak to wlasnie wyglada. Na zwiekszenie stawki powinien przyjsc odpowiedni moment w sensie ''dobra od dzis gram tyle i tyle'' po czym za 2-3 miesiace robimy to ponownie.

Ewentualnie tak jak w pokerze... czekamy na 99% sygnal i wtedy full z ciasnym SL, aczkolwiek nie zalecam bo pozniej jest efekt odkuwania się w razie gdyby jednak ten 1% wygral sieknął SLa, ciasnego ale duzego zarazem.

Standardowo wygląda to tak, oki mam tysiaka, dojebe do tych 10k a pozniej bede gral ostroznie no ale mc pojawia sie pierwsze.

Ogolnie zalecam najpierw zarobic 10 k bez fx a polowe zarobku wyplacac i spokojnie styknie na godne zycie.
Mozna zyc tylko z fx ale praca tez jest fajna. mówie wam.

Dla mnie sukces na fx = praca nad sobą, dyscplina, zasady sprecyzowane, zero analiz z xtb, bos banku, xe czy innych super serwisów. do tego jak najmniej forum. forum dopiero po skonczonej pracy na fx. i tyle.

Zauwazylem bynajmniej po sobie co sie wtedy dzieje, a tak odpalam kompa, rysuje te SRy i czekam... gapie sie w okno, czekam, zero jebanych newsow, w tle slychac wentylator od lapciaka, po udanym trejdzie triumfalna muzyczka i koniec pracy. Na rynku jest tylo fajnych ruchow ze wystarczy spedzic na nim godzinke- dwie by z niego wyjsc z fajnym zyskiem.

Cos mnie dzisiaj wzielo na refleksje.

Male ryzyko = mocna psycha.

pozdro.

dulf
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: dulf » 14 mar 2013, 07:05

danbo86 pisze:
Przy mniejszych kwotach raczej wąski TP stosuje ale nie zawsze, mam swoje jakieś przemyslenia i nimi się kieruje zajmując pozycje.
Dzisiejszy dzień kończe w granicach 250zł.
Do jutra Pozdro
Witam .
Jak będą parametry pozycji w obecnej sytuacji ? [TP/SL/Lot/Ilość itp]
Nie spiesz się , zawsze zdążysz stracić .

Awatar użytkownika
danbo86
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: danbo86 » 14 mar 2013, 07:46

dulf pisze:
danbo86 pisze:
Przy mniejszych kwotach raczej wąski TP stosuje ale nie zawsze, mam swoje jakieś przemyslenia i nimi się kieruje zajmując pozycje.
Dzisiejszy dzień kończe w granicach 250zł.
Do jutra Pozdro
Witam .
Jak będą parametry pozycji w obecnej sytuacji ? [TP/SL/Lot/Ilość itp]
bede starał sie grać 1pips=1zł, czyli 0,03lota sl=? ale max 30
tp=5 do 15 pips

i tez hedgeuje pozycje. nastawiam sie na wzrosty na edku
nie bądź zachłanny... bądź cierpliwy... bądź ostrożny...
Obrazek
Mój RUN od 250eur do 9100eur---->>>> od-1000zl-real-t22917-4250.html#p913083

Awatar użytkownika
danbo86
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: danbo86 » 14 mar 2013, 17:55

MARGIN CALL zaliczony. stan konta 44,06zł.

Niewiem jak to będzie wyglądało w myfxbooku, ale od jutra zaczynam z kolejnym 1000zł na tym samym koncie.chyba po wpłacie to bedzie wyglądało na około 50 % starty. wpłacał ktos z kase mając podpięty myfxbook??

Do trzech razy sztuka.

do jutra
Obrazek

Awatar użytkownika
mosek
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: mosek » 14 mar 2013, 18:08

Moje zdanieto nie wpłacaj bo za bardzo nie wiesz co się dzieje na wykresie, szkoda tego tysiaka lepiej kobietę zabierz na dobrą kolację.
'Chwytamy trend za jaja i wykręcamy tak, że się zesra pipsami. Nasz plan to trzymać się planu. Przejdziemy przez sesję jak gówno przez rurę.'

Awatar użytkownika
danbo86
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: danbo86 » 14 mar 2013, 18:25

mosek pisze:Moje zdanieto nie wpłacaj bo za bardzo nie wiesz co się dzieje na wykresie, szkoda tego tysiaka lepiej kobietę zabierz na dobrą kolację.
Jeżeli Ty wiesz co się dzisiaj działo na wykresie to napisz mi dokładnie bo naprawde niewiem o co kaman w tych słupkach
Obrazek

Awatar użytkownika
Trader1
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: Trader1 » 14 mar 2013, 18:44

W myfxbook możesz ustawić datę startu "strategi" poszukaj, wpłać pieniążki i ustaw datę od dnia wpłaty będzie tak jakbyś podpiął pod nowe konto.
Dokładnie nie wiem gdzie jest taka opcja ale na pewno jest.

Madins
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: Madins » 14 mar 2013, 19:52

Nikt nie wie co się dzieje na wykresie, czasem coś się tam uda wygrać i wydaje nam się, że już potrafimy czytać wykres. Jedyne co ma znaczenie w tym bajzlu, to to by mieć zysk odrabiający wszystkie straty i do tego pchający nas parę kroczków w przód.

Nie patrzyłem na Twoje wejścia, ale tp = 5 czy 15 przy ryzyku 30 pip nie wypali. Nie znam Twojego doświadczenia, ale od siebie mogę podpowiedzieć tyle:

Włącz sobie ZZ_semafor i wchodź na rynek tylko po/na świecy na której jest semafor, zawsze w kierunku odwrotnym od semafora. Wchodź tylko wtedy kiedy uważasz, że cena ma już dość drogi w jedną stronę. Dlaczego semafor? Dlatego, że każdy ruch zaczyna się od jakiegoś semafora. Ryzykuj mało, staraj się brać możliwie najwięcej i nie ryzykuj niepotrzebnie utraty tego co już zyskałeś. Prościej się już nie da.

Zmień sposób gry bo szkoda tego tysiaka. Tysiak, to kupa kasy. Mieć tysiąca, a nie mieć tysiąca, to już dwa tysiące, a to jeszcze większa kupa kasy:D

Jeszcze tylko jedno... Zabija Cię chciwość. 2% dziennie, to kurewsko dużo pieniędzy, Nawet z tysiąca, potrzeba tylko czasu.

W załączniku masz odrabianie strat.

Pozdrawiam,
Madins
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Każdy głupiec może cieszyć się z wygranej, ale tylko mądry potrafi znieść stratę.

Awatar użytkownika
danbo86
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: danbo86 » 14 mar 2013, 20:08

Madins pisze:Nikt nie wie co się dzieje na wykresie, czasem coś się tam uda wygrać i wydaje nam się, że już potrafimy czytać wykres. Jedyne co ma znaczenie w tym bajzlu, to to by mieć zysk odrabiający wszystkie straty i do tego pchający nas parę kroczków w przód.

Nie patrzyłem na Twoje wejścia, ale tp = 5 czy 15 przy ryzyku 30 pip nie wypali. Nie znam Twojego doświadczenia, ale od siebie mogę podpowiedzieć tyle:
Na realnych pieniadzach od 3 lat dokladnie gram, ile jestem w plecy... powiem jak uda mi sie te pieniadze odrobić.
Dzieki za sugestie i porady, moze coś z tego wybiorę. Tez miałem to na mysli,że mało kto wie co tak naprawde sie dzieje, trzeba zarabiać a nie zastanawiać co sie dzieje, chociaż daje to nam złudne przeczucie że "wiemy" gdzie rynek pójdzie.

Jutro zobaczę jak to będzie wyglądało w myfxbooku po wpłacie, ewentualnie założe na szybko drugie konto w Admiralu i przelewem wewnętrznym zaczne od nowa zmagania. Ale wydaje mi się że zostawie tak jak jest, wtedy będzie wiadomo ile wpłacilem i ile % jestem na plus tak naprawde odkąd załozyłem ten dziennik.
Pozdrawiam
Obrazek

dulf
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: dulf » 14 mar 2013, 20:57

bede starał sie grać 1pips=1zł, czyli 0,03lota sl=? ale max 30
tp=5 do 15 pips
Może tak (0.05-0.03 lot) , w ilość pozycji nie wnikam .Dużym lotem się nie nachapiesz przy takim depo.Szybko zyskasz ,szybko stracisz.Powoli coś dokładać jeśli jest zysk,jeśli nie ma s*lac.
Cierpliwości i powodzenia .
Nie spiesz się , zawsze zdążysz stracić .

ODPOWIEDZ