Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Darooo pisze:Nie ma sie co już w tym kraju powoływać na prawo , jeśli nie ma takiego paragrafu który zakazuje , to nic prostszego chwila moment jedna nocka i już jest prawo , i już ci nie wolno ....... dobra zmiana !
Nie ma takiego prawa, którego nie można obejść.
Trzeba tylko pomyśleć.
Ja już mam pomysła na biznes, legalny, gdyby wprowadzili takie ograniczenie.

-- Dodano: 15 lip 2017, 15:45 --
arkoni pisze:
fx-technik napisał:
Myślę, że na blokowanie witryn, to nie tylko ja się nie godzę!

A pytałeś może według jakiego prawa, konkretnie, nie może?
W pierwszej kwestii - nie takie rzeczy już PiSowcy robili i jak widać protesty mieli głęboko w d...

Co do drugiego - no proszę Cię, nie bądź taki naiwny - takie prawo to się uchwali w ciągu jednego posiedzenia...
Że Trybunał Konstytucyjny może je zanegować... Wątpię...
Że Sąd Najwyższy - ten który będzie wkrótce także niczego zgodnego z linią PiS nie zaneguje.
Ale, ludzie mogą...
Nawet rządy obalać.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
Borsuk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 26 lip 2014, 09:23

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: Borsuk »

Prawo uchwalić można, ale internetu zablokować się nie da: TOR/VPN/VPS, no chyba że by zakazać internetu w całości :D. Ja i tak handluje z VPSa w sumie ale cały ten plan Morawieckiego jest bardzo ponury jako całokształt.

Konsekwencją tej ustawy będzie jedynie zarżnięcie FX i ucieczka zarabiających traderów za granicę.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Borsuk pisze:Prawo uchwalić można, ale internetu zablokować się nie da: TOR/VPN/VPS, no chyba że by zakazać internetu w całości :D. Ja i tak handluje z VPSa w sumie ale cały ten plan Morawieckiego jest bardzo ponury jako całokształt.

Konsekwencją tej ustawy będzie jedynie zarżnięcie FX i ucieczka zarabiających traderów za granicę.
Do końca 21-go wieku prognozy wskazują, że Polaków będzie 22 miliony.
Pytam - kto zgasi światło?
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
arkoni
Gaduła
Gaduła
Posty: 173
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:19

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: arkoni »

Borsuk napisał:
Konsekwencją tej ustawy będzie jedynie zarżnięcie FX i ucieczka zarabiających traderów za granicę.
Raczej zarżnięcie rynku usług brokerskich w Polsce. Na funkcjonowanie FX to w ogóle nie wpłynie. Zresztą te polskie usługi brokerskie już teraz są daleko w tyle...

Awatar użytkownika
Borsuk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 26 lip 2014, 09:23

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: Borsuk »

O to mi chodziło, ale często piszę chaotycznie i bezskładnie :|.

Piwko777

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: Piwko777 »

Gdzieś ostatnio czytałem że polscy klienci tracą na forex co roku ok pół miliarda zł ,boli ich to że pieniądz wypływa z kraju a od takiej kwoty która by została mieli by spory wpływ z podatku. Ja jestem nowy na FX gram 00,1 L przy 400zł które wpłaciłem mogę otworzyć 4-5 pozycji jeśli ta ustawa wejdzie będę musiał dopłacić drugie 400 żebym mógł swobodnie grac. Pomysł blokowania witryn jest trochę smieszny wystarczy prosty program do zmiany IP żeby to obejść

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Pytanie jak później wypłacić pieniądze. W efekcie ustawy hazardowej, w mbanku na przykład, jest lista domen, z którymi bank nie może przeprowadzić transakcji. Na liście są wszyscy bukmacherzy, których kiedyś znałem i wielu innych.
Możliwe więc, że nie da się nawet wpłacić pieniędzy do takiego podmiotu a o wypłacie to już można będzie zapomnieć.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

waz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 12 wrz 2007, 22:52

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: waz »

meylo pisze:Pytanie jak później wypłacić pieniądze. W efekcie ustawy hazardowej, w mbanku na przykład, jest lista domen, z którymi bank nie może przeprowadzić transakcji. Na liście są wszyscy bukmacherzy, których kiedyś znałem i wielu innych.
Możliwe więc, że nie da się nawet wpłacić pieniędzy do takiego podmiotu a o wypłacie to już można będzie zapomnieć.

Mozesz wyplacic pieniadze na Moneybookers lub Paypala lub na jeszcze ine platformy, a nastepnie wyplacic z bankomatu za pomocą karty udostępnionej przez ww instytucje - problem rozwiazany.

Awatar użytkownika
kupidyn
Gaduła
Gaduła
Posty: 376
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:51

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: kupidyn »

waz pisze:Mozesz wyplacic pieniadze na Moneybookers lub Paypala lub na jeszcze ine platformy, a nastepnie wyplacic z bankomatu za pomocą karty udostępnionej przez ww instytucje - problem rozwiazany.
A czy na paylala nie można czasem wypłacić tylko maksymalnie kwotę depozytu, a reszta musi iść na rachunek bankowy?

ADASKO2012
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 425
Rejestracja: 20 gru 2012, 21:19

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: ADASKO2012 »

Trzeba pogonić to bydło przy wyborach.Dzień w dzień nas straszą coraz to nowszymi wymysłami.Morawiecki out.

ODPOWIEDZ