Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: freakout »

fx-technik pisze:Mogą se blokować.
Sa VPNy i jest Tor.
lada moment i to będzie nielegalne

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

freakout pisze:
fx-technik pisze:Mogą se blokować.
Sa VPNy i jest Tor.
lada moment i to będzie nielegalne
A jak by to mieli zrobić?
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Słuchałem ostatnio archiwalnej wypowiedzi jakiegoś rządowego szpeca od blokowania stron hazardowych, on stwierdził, że doskonale wiedzą o lukach w zabezpieczeniach, i łatwym obejściu blokady przez VPN. Stwierdził, że nikt nie chce zabierać ludziom przyjemności z grania w jakiegoś pokera, skupiają się "tylko" na maksymalnym utrudnieniu dokonaania wypłaty. Więc może i nawet będziecie mieli od broka kartę do bezpośrednich wypłat z waszego konta inwestycyjnego- ale w Polsce nie podejmiecie nią ani grosza z bankomatu, będziecie mieli zagraniczne konta, ale tam fiskus ma często lepszy wgląd w przychody i operacje od rodzimego US, każe wam zapłacić podatek, potem wymieni się kiedyś danymi z naszym fiskusem, i zapłacicie za karę 75% podatku. Moim zdaniem wszystko zmierza ku maksymalnemu uszczelnieniu, i stare polskie kombinowanie będzie co raz trudniejsze. Sieć TOR? z tego co czytałem, musisz mieć do tego osobnego kompa, raz się pomylisz i wejdziesz na onet bez maskowania i cała konspiracja psu w dupę, bo namierzą cię po numerze karty sieciowej. Najlepiej wyjechać do normalnego, wolnego kraju - byłem, widziałem, znów nad tym pracuję.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

byq69
Gaduła
Gaduła
Posty: 369
Rejestracja: 31 sie 2014, 14:19

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: byq69 »

stronki z pokerem tez niby poblokowali a i tak wiekszosc dziala bo porobili przekierowania albo nowe adresy dla graczy z pl. Wplaty i wyplaty zostaly troche skomplikowane bo niektore banki uniemozliwiaja przelewy na hazard ale i tak da się to zrobić w prosty sposob np. używając paysafecard
Najlepiej bylo by sadzac do wiezienia kazdego komu udowodnia wykorzystywanie lewara wiekszego niz 1:25 :) ale nie wiem czy bruksela na to pozwoli bo bedzie im na daxie brakowalo plynnosci :D
High Leverage Overtrading 8)

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: freakout »

fx-technik pisze:
freakout pisze:
fx-technik pisze:Mogą se blokować.
Sa VPNy i jest Tor.
lada moment i to będzie nielegalne
A jak by to mieli zrobić?
wyłączą internet

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

freakout pisze: wyłączą internet
Korea Północna...
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

byq69 pisze:stronki z pokerem tez niby poblokowali a i tak wiekszosc dziala bo porobili przekierowania albo nowe adresy dla graczy z pl. Wplaty i wyplaty zostaly troche skomplikowane bo niektore banki uniemozliwiaja przelewy na hazard ale i tak da się to zrobić w prosty sposob np. używając paysafecard
Najlepiej bylo by sadzac do wiezienia kazdego komu udowodnia wykorzystywanie lewara wiekszego niz 1:25 :) ale nie wiem czy bruksela na to pozwoli bo bedzie im na daxie brakowalo plynnosci :D
Z tego co czytałem o pokerze, to dużo poker roomów od razu po wejściu ustawy zajumało pieniądze Polakom twierdząc, że nie mogą ich legalnie wypłacić, do tego jak już mówiłem: nie permanentna blokada gry a wypłat. Na pewno da się obejść tylko to partyzantka, nie wyobrażam sobie ciułać pieniądze jako trader czy pokerzysta, i doklejać wąsy i zmieniać paszporty by wypłacać kasę. Do tego problemy z fiskusem - szkoda zdrowia. Śą kraje które obywateli traktują poważnie, jestem zwolennikiem głosowania paszportem - skoro jeszcze można.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

polonaise
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 23 wrz 2008, 17:07

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: polonaise »

Ja kibicuje nowym regulacjom i mam nadzieję że wyeliminują z rynku podmioty żerujące na naiwności ludzkiej. Nie dlatego, że zgadzam się z zasadą, że rząd ma obowiązek bronić człowieka przed samym sobą. Kibicuje bo jak amerykański czy europejski regulator się naprawdę wkurwi to pozamiata wszystkich. Przestaną się wtedy bawić w odcinanie potencjalnych klientów od brokerów tylko odetną brokerów od rynków, systemów płatności itp. nałożą kary na banki dilujące z podmiotami z czarnej listy, rozwiązań jest wiele.
The love of money is the root of all evil :!: :!: :!:

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

Panowie a Ukraina albo Rosja?

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: Obniżenie maksymalnej dźwigni z 1:100 na 1:25

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

A co by bylo lepsze? Dzwignia 5-25:1 czy min. depozyt 50 000.00? Bo mysla nad wprowadzeniem jednej z dwoch opcji.

ODPOWIEDZ