Re: Zakładanie konta na platformie Oanda

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera ?

Zdecydowanie polecam
95
33%
Poza paroma minusami są ok
92
32%
Przeciętny
60
21%
Mają wiele wad
16
5%
Stanowczo odradzam
28
10%
 
Liczba głosów: 291

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Zakładanie konta na platformie Oanda

Nieprzeczytany post autor: raposo »

sardo nunspa pisze:Oanda ma spread betting na UK division jakby to kogoś zainteresowało 8)
http://fxtrade.oanda.co.uk/trade-forex/spread-betting

-- śr 15-02-2017, 13:35 --

ojojojojoj zły dotyk :evilbat:

7.000 000$ kary i zakaz działalności w USA za ciulanie klientów. Wymiana CEO. Czyżby nadszedł czas pożegnania z Oandą?

Dear xxxxxxxxxxx

As you might be aware, last week the CFTC fined a US retail forex broker $7,000,000 and they were ordered to cease business in the US for misleading their clients.

At OANDA, integrity and reputation are at our core.

Every day you make trading decisions that are based on your assessments of risk and reward. You may consider, among other things, economic and political conditions, market forces, or perhaps technical analysis to drive your trading strategies. But you don’t and should never need to worry about the reputation, integrity, or viability of your broker.

OANDA and I are relentlessly committed to giving you what we have given traders around the world for over 20 years: State of the art execution, best in class customer experience, and unrivaled integrity.

Reputations are not bought. They are made. OANDA is a global leader because we believe that seamless, high performance, honest “customer first” service is what you deserve.

When I heard the news earlier this week, I was outraged that traders were being misled and mistreated. I realize that OANDA is not the only trading platform you can trade with. Yet as a client, your trust in OANDA has been rewarded. You need only spend your valuable time researching trading strategies and not wondering how your broker is executing your trades. Our execution system is fully-automated, with no manual intervention. We built it that way, from the ground up.

I am here because reputation and integrity matter. I will continue to lead OANDA’s unrivaled commitment to deliver the best experience for traders. If you are new to trading or new to OANDA, I encourage you to learn more about us.

Thank you for trading with OANDA.

-- śr 15-02-2017, 13:39 --

A czemu się to dokleiło do postu z przed dwóch lat? przecie nie będzie na początku i nikt nie zauważy
Witaj,

Ale z tej treści nic nie wynika, aby taki los spotkał Oandę? Zatem skąd info?

-- śr 15-02-2017, 13:11 --

Sama Oanda wszystkiemu zaprzeczyła więc myślę, że źle zrozumiałeś ich wiadomość... ;) Wręcz przeciwnie, informują tam, że są "czyści" i można im zaufać w obecnych okolicznościach jakimi są wydarzenia z poprzedniego tygodnia (ban i kara finansowa "pewnego" brokera).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: Zakładanie konta na platformie Oanda

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

No tak US to nie us :oops: tak mnie jakoś zmyliło. A ja już cały w strachu się loguję i chciałem wypłacać :lol: Dobrze że napisałeś dzięki :564:
A tak swoją drogą, jest jeszcze jakiś inny broker, który 3-4 razy w miesiącu przysyła jakieś pierdoły, właśnie takie jak ta?
Obrazek

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Zakładanie konta na platformie Oanda

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Brokerzy zazwyczaj dziękują i uspokajają klientów tylko wtedy, gdy mają ku temu odpowiedni powód - np. jak Grecja bankrutowała to cypryjscy brokerzy otrzymywali dziennie setki maili z pytaniami czy ich środki są bezpieczne. Wtedy też takie wysyłki były dość mocno uskuteczniane.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

R9
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 27 maja 2007, 12:26

Re: Zakładanie konta na platformie Oanda

Nieprzeczytany post autor: R9 »

Jak ściągnąć platformę do rachunku FxTrade? Mam konto real na Oandzie ale ostatnio zrobiłem formata no i wiecie.
Moja Matka Zdawała Się Nie Dostrzegac Ironi W Nazywaniu Mnie Skur.....ynem'

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Zakładanie konta na platformie Oanda

Nieprzeczytany post autor: raposo »

R9 pisze:Jak ściągnąć platformę do rachunku FxTrade? Mam konto real na Oandzie ale ostatnio zrobiłem formata no i wiecie.
Chodzi Ci o MT4? Jeśli tak to obojętnie skąd ściągniesz MT4 dowolnego brokera, lub nawet bezpośrednio ze strony MetqQuotes.

Obecnie MT4 ma opcję wyszukiwania serwerów wszystkich brokerów.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

R9
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 27 maja 2007, 12:26

Re: Zakładanie konta na platformie Oanda

Nieprzeczytany post autor: R9 »

No właśnie nie chodziło mi o zwykłą platformę Oandy tą na "Javie". Jakoś się do niej przyzwyczaiłem, ale i tak dzięki za odpowiedz.
Moja Matka Zdawała Się Nie Dostrzegac Ironi W Nazywaniu Mnie Skur.....ynem'

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: Zakładanie konta na platformie Oanda

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: Zakładanie konta na platformie Oanda

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

Oanda ma nowe konto V20. Na koncie tym możliwy jest hedging ( mały krok dla Oandy, wielki skok dla Forexu :p ) Aby go mieć należy otworzyć nowe subkonto Wybrać platformę v20fx trade albo v20 meta trader 4 i zaznaczyć enable hedging on this acount. Dostępne na Europa division, z tego co wiem niedostępne na Japan division. W USA Forex mają na korbkę, więc szkoda gadać.
Wadą którą dostrzegłem w v20 jest brak częściowego zamykania pozycji. ( tak jak w starych kontach przez wybranie transakcji przeciwstawnej) Dotyczy to fxtrade, jak jest w meta traderze 4 nie wiem.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek

Tomaszek2145
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 22 lis 2011, 18:54

Re: Zakładanie konta na platformie Oanda

Nieprzeczytany post autor: Tomaszek2145 »

Witam.Czy ktoś może się podzielić opinią o Oandzie?Może gdzieś znajdę polskojęzyczną stronę jak interpretować kielich

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: Zakładanie konta na platformie Oanda

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

Broker jak do tej pory solidny, ale trochę wypalony. Spready przeciętne, egzekucja wzorowa, platforma fx trade potrafi zamulić na danych ale ja się już przyzwyczaiłem i wiem jak sobie z nią poradzić. Naliczają swapy godzinowe jako cześć dziennego, może się to komuś nie spodobać. Na indeksach minimalna pozycja to 1 lot :( . Generalnie : dupy nie urywa ale może być.
Czymże jest kielich? .... Grall? :lol:
Obrazek

ODPOWIEDZ