NZD/USD

Czyli co się już wydarzyło, co się dzieje obecnie oraz jaka będzie najbliższa i dalsza przyszłość na rynku Forex.
Zrubo
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 22 kwie 2007, 16:23

Nieprzeczytany post autor: Zrubo »

I cały czas do góry, 140 % margin level... ciemno to widze...

Yankee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 577
Rejestracja: 24 lis 2007, 17:22

Nieprzeczytany post autor: Yankee »

Na zyski z tej transakcji to nie licz, ale moze troche straty zmniejszysz jak poczekasz, bo uciac je bylo trzeba dawno temu.
Wlasnie mialem napisac, ze jak ostatnie 50min nic nie popsuje to powstanie ladny mlotek, czy tam wisielec na d1. Mniejsza o nazewnictwo, wiadomo o co chodzi. Dodatkowo dolar wydaje sie mocno wyprzedany na wszystkich parach... Ale jak jutro beda zle dane (i speech Bernanke'ego) to ani to ani to nie pomoze.

Zrubo
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 22 kwie 2007, 16:23

Nieprzeczytany post autor: Zrubo »

Yankee pisze:Na zyski z tej transakcji to nie licz, ale moze troche straty zmniejszysz jak poczekasz
zgadza sie, na zyski nawet nie licze, ale jak to sie stało ?? przy cenie 0.78 wszystko ale to wszystko wskazywało na pewny 100 % spadek a tu masz... był moment ze byłem prawie na zero ale...

ScarFace
Gaduła
Gaduła
Posty: 170
Rejestracja: 15 lut 2008, 15:45

Nieprzeczytany post autor: ScarFace »

na m30 mozna tez sie kierowac takimi formacjami jak glowa z ramionami ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Baby FaceKiller pisze:na m30 mozna tez sie kierowac takimi formacjami jak glowa z ramionami ?
Nie bardzo. Ale obecnie tak wiele czynnikow wskazuje na shorta, ze takie zagranie moze sie udac
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Zrubo
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 22 kwie 2007, 16:23

Nieprzeczytany post autor: Zrubo »

Fakt spadło :), powiedzcie mi bo ja w tym momentcie znowu bym sprzedał i tu wkoncu liczył bym na wiekszy zysk i tym razem take profit ustawił bym na 0.78 lub nizej.
Jak myślicie ?

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Zrubo pisze:powiedzcie mi bo ja w tym momentcie znowu bym sprzedał
chcesz dzisiaj sprzedawac???

jutro widze pewne mozliwosci korekty, ale raczej jako okazje do longa, a nie shorta

no chyba ze FED podniesie stopy procentowe :D :D :D
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Zrubo
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 22 kwie 2007, 16:23

Nieprzeczytany post autor: Zrubo »

Aż wstyd sie przyznać ale dwuznacznie rozumie słowo korekta tzn sugerujesz ze...

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

ze jutro moze troche spasc, ale wciaz mamy trend wzrostowy

a jak Fed obnizy stopy o 0,75 moze niezle sie bujnac
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

ODPOWIEDZ