Nowy rok nowy rachunek :) porady

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Nowy rok nowy rachunek :) porady

Nieprzeczytany post autor: raposo »

kakamamara pisze:witam, ja rowniez sie podepnę. Poszukuje brokera z polska wersja jezykowa, i jak najnizszym spreadem,prowizja(cena poczatkowa). Do tej pory gralem na demo app.plus500.com, a od paru dni xtb(lecz tu na starcie mam 2x wieksza strate jak na plus500) 2 lata zajmowalem sie opcjami binarnymi i na mt4demo mam swoja strategie wiec nie potrzebuje platformy brokera wystarczy same kup\sprzedaj bez wykresow.
Otwarte pozycje zazwyczaj sa w przedziałach 0.5h-8h
Cześć,

Trudno powiedzieć gdzie będzie najtaniej nie wiedząc na czym konkretnie handlujesz ;). Z renomowanych brokerów, którzy cechują się stosunkowo niskimi kosztami transakcyjnymi (spread lub spread rynkowy + prowizja) można wyszczególnić m.in. Tickmill, IC Markets, LMAX, CMC Markets, Admiral Markets. Ale jak wspomniałem, to uogólnienie i może się zdarzyć, że na jakimś wybranym przez Ciebie instrumencie X jednak taniej będzie gdzie indziej.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

kakamamara
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 01 gru 2018, 13:45

Re: Nowy rok nowy rachunek :) porady

Nieprzeczytany post autor: kakamamara »

sa to głowne pary walutowe

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Nowy rok nowy rachunek :) porady

Nieprzeczytany post autor: raposo »

kakamamara pisze:sa to głowne pary walutowe
W takim razie tworząc ranking od najtańszych brokerów: Tickmill, CMC, LMAX, IC Markets, Admiral... :)
Tak na oko, bez precyzyjnych pomiarów co do 0.01 części pipsa i z zastrzeżeniem, że dla pojedynczych par któryś może być tańszy/droższy.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ