North Finance - wszystko o....

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.

Co myślisz na temat tego brokera ?

Zdecydowanie polecam
11
31%
Poza paroma minusami są ok
9
25%
Przeciętny
9
25%
Mają wiele wad
1
3%
Stanowczo odradzam
6
17%
 
Liczba głosów: 36

Awatar użytkownika
Jekert
Gaduła
Gaduła
Posty: 192
Rejestracja: 27 sie 2006, 10:15

Nieprzeczytany post autor: Jekert »

Tig3r pisze:
Jekert pisze:
Blackhole pisze:Są jakieś nowe informacje o wspominanej promocji?
Jeszcze troszkę cierpliwości. NF "bada rynek". Wysłałem im przegląd brokerów w Polsce, więc mają nad czym myśleć :-)

Ludzie niecierpliwi są. Jest znany jakiś konkretny termin promocji?
A skąd w ogóle posiadasz takie informacje?
Niedługo sie o miesiąc przedłuży..

Czekać czy zakładać? Nowi klienci będą mieli jakieś większe profity czy oferta będzie ujednolicona?
Zarejestruj się, a gdy pojawi się promocja wynegocjuję Ci lepsze warunki. Wszystko strasznie się odwleka, trochę również z mojej winy (ciągły brak czasu), ale mam nadzieję, że niebawem będzie lepiej.
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

Jekert pisze: Zarejestruj się, a gdy pojawi się promocja wynegocjuję Ci lepsze warunki. Wszystko strasznie się odwleka, trochę również z mojej winy (ciągły brak czasu), ale mam nadzieję, że niebawem będzie lepiej.

A kim Ty tam jesteś, że masz taką władze?
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
Kuguar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 795
Rejestracja: 10 sie 2007, 20:12

Nieprzeczytany post autor: Kuguar »

Można--w NF są mikroloty:)
GOD BLESS ME...-"candles absorb EVERYTHING (news, rumours, speculation, etc). candles are price. price is....everything"
Mój Journal: http://forex-nawigator.biz/forum/journa ... 17291.html

Awatar użytkownika
Jekert
Gaduła
Gaduła
Posty: 192
Rejestracja: 27 sie 2006, 10:15

Nieprzeczytany post autor: Jekert »

Widzę, że zrobiło się wielkie zamieszanie z powodu moich wypowiedzi na forum odnośnie NF. Chciałbym uciąć spekulacje na ten temat. Wiele osób kontaktowało się również z NF (i całkiem słusznie).

Nie jestem jeszcze przedstawicielem NF w Polsce (wszystko jest w trakcie tworzenia), więc nie umiem w tej chwili określić czy będzie to przedstawicielstwo "z prawdziwego zdarzenia" czy np. IB, czy jeszcze coś innego. Z własnego zaniedbania nie mogę określić siebie jako "przedstawiciel", choć wydawało mi się, iż spełniłem wszystkie warunki NF. Okazuje się, iż formalnie do podpisania umowy nie doszło (nawet wstępnej). [sic!]

Działalność, którą będę prowadził miała opierać się na instrumentach NF, ale pod moim "szyldem". Możliwe, że będzie to jednak inny broker :-D

Promocja również miała być moją inicjatywą, oczywiście jeśli ktoś będzie chciał skorzystać, to jest to nadal aktualne ;-) Więcej szczegółów niebawem.

W razie problemów z platformą, obsługą, oczywiście możecie nadal do mnie pisać, ale w sprawach trudniejszych zapraszam po finalizacji wszystkiego. Kiedy? Tego to chyba nawet samo NF nie wie :-D Na razie odsyłam do oficjalnego supportu North Finance.

Do czasu wyjaśnienia wszystkich wątpliwości, wybaczcie, ale nie będę się wypowiadał w tym wątku.

Proszę nie traktować też tego wpisu jako dowód na jakieś nieprawidłowości w NF. Nie zniechęcam, ale też i nie zachęcam do zakładania konta w NF.

W każdym razie życzę wszystkim worka pipsów z każdej transakcji, nie tylko na NF. :D
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Synooz
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 30 maja 2007, 01:38

Nieprzeczytany post autor: Synooz »

Jekert pisze:Można w łatwy sposób usunąc ograniczenie ustawiania SL i TP powyżej 10 pips. Wystarczy skorzystać z MT4 pobranego ze strony metaquotes.com. Przed podmianą programu skopiujcie tylko katalog config z MT4 NF (zawiera dane serwera NF). Zainstalujcie MT4 oryginalne i podmieńcie katalog config. Od tej pory to ograniczenie już nas nie dotyczy. Nie wiem jak będzie z dźwignią, gdy kiedyś chciałbym mieć powyżej 1:100 ( :) ), co jest niestety maximum w MT4. W odróżnieniu od MT4, MT4 NF posiada dźwignie aż do 1:500...

Powyższy sposób powinien działać też u innych brokerów.
Czy opisany sposób rzeczywiście działa i ktos mógłby to potwierdzić.

Bo szczerze mówiąc to próbowałem na wiele sposobów kombinowac i nic mi z tego nie wyszło. Ciągle mogę stawiać SL i TP w odległości 10 pips od ceny.

Awatar użytkownika
Jekert
Gaduła
Gaduła
Posty: 192
Rejestracja: 27 sie 2006, 10:15

Nieprzeczytany post autor: Jekert »

Synooz pisze: Czy opisany sposób rzeczywiście działa i ktos mógłby to potwierdzić.
Już nie, działało tylko z jedną wersją MT4 i to bardzo krótko. Pozostaje Ci tylko jakiś skrypt do MT4 (ew. jakiś robot).

Komentarz - siła wyższa (mój post).

Do czasu wyjaśnienia wszystkich wątpliwości, wybaczcie, ale nie będę się wypowiadał w tym wątku.
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Awatar użytkownika
Blackhole
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 30 lis 2007, 08:06

Nieprzeczytany post autor: Blackhole »

Właśnie miałem zamiar założyć realne konto. Czy paszport jest niezbędny skoro jesteśmy w UE? Mój stracił już prawdopodobnie ważność :roll:
Nie widzę w formularzu możliwości wyboru między zwykłym kontem a minikontem. Jakie zostałoby otwarte, gdybym wypełnił i wysłał formularz?

Teraz mi się wcale nie chce załadować strona NF :?
"W Bogu wszelkie nasze bogactwo."

ODPOWIEDZ