NobleMarkets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
2
25%
Poza paroma minusami są ok
1
13%
Przeciętny
5
63%
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 8

mariusz2011
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 29 maja 2011, 19:10

Nieprzeczytany post autor: mariusz2011 »

Dzięki za odpowiedz, szału nie ma, :D, trzeba bedzie mysleć dalej, chociaż w ECN wielkiego wyboru chyba nie ma,

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Scoobi
Gaduła
Gaduła
Posty: 111
Rejestracja: 15 sie 2009, 14:47

Nieprzeczytany post autor: Scoobi »

mariusz2011 pisze:...trzeba bedzie mysleć dalej, chociaż w ECN wielkiego wyboru chyba nie ma,

pozdrawiam
tylko ze Noble ECN nie sa, malo tego, oni nawet stp nie sa, choc na stronie sie takowym okreslaja. zrobia wszystko aby utrudnic zarabianie.z dnia na dzien zmieniaja sie warunki handlu. jeszcze wczoraj mozna bylo grac na otwarcie soi, kukurydzy, pszenicy o 16:30.duze ruchy o tej godz dawaly ladne wejscia. wystarczyla jedna transakcja na kilkanascie tys. na ich odpowiedz nie trzeba bylo dlugo czekac, otwarcie przesuneli na 16:35...

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

tylko ze Noble ECN nie sa, malo tego, oni nawet stp nie sa, choc na stronie sie takowym okreslaja. zrobia wszystko aby utrudnic zarabianie.z dnia na dzien zmieniaja sie warunki handlu
To niedobrze,po cichu sądziłem że wniosą jakąś wartość do naszego rynku.

Pozdro.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

mariusz2011
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 29 maja 2011, 19:10

Nieprzeczytany post autor: mariusz2011 »

ja rownież miałem nadzieję i przymirzalem sie do rachunku, ale teraz to nie wiem

Awatar użytkownika
Yenn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 02 cze 2007, 22:58

Nieprzeczytany post autor: Yenn »

na danych rozszerzają spread, na payrollsach prez wiele minut było 10 p a potem na ism 5p. Ja rozumiem że można podwyższyć o 3p i 2p odpowiednio na pierwsze 15sekund, ale potem natychmiast powinno wrócić do typowego. Takie "rozkroki" są dla mnie dyskwalifikujące. To nie ma nic wspólnego z rynkiem tylko z chciwością lub nieudolnością broka który nie potrafi wtedy zapewnić handlu.

astra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 685
Rejestracja: 14 paź 2007, 20:22

Nieprzeczytany post autor: astra »

a czego się można spodziewać od brokera, który rozdaje prezenty za 2000zł (ipady) ? jeśli jakaś firma robi zbyt dobrze wyglądające promocje, to z dużą dozą prawdopodobieństwa można przyjąć, że jest w tym jakiś "wałek". NB rozdaje ipady, dlatego aby zachęcić jak najwięcej osób, wiedzą, że mają kiepska ofertę, więc muszą nadrabiać marketingiem.

mariusz2011
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 29 maja 2011, 19:10

Nieprzeczytany post autor: mariusz2011 »

to kogo polececie na początek, tak na 2000eur, scalp, myslalem o noble, ale dam spokoj,
moze dukascopy,

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

to kogo polececie na początek, tak na 2000eur, scalp, myslalem o noble, ale dam spokoj,
moze dukascopy,
Może coś z tego wybierzesz
http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... hp?t=15310

Pomyśl też o Alior Banku // czasami na sekundy zwiesza platformę lecz z klawiatury wchodzą,jeżeli Alior potwierdzi że tak można robić to też polecam///.

Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Mr.T

Nieprzeczytany post autor: Mr.T »

mariusz2011 pisze: kogo polececie na początek, tak na 2000eur, scalp, myslalem o noble, ale dam spokoj,
moze dukascopy,
Dukascopy jak najbardziej bo,,polscy ECN'' to :shock: .........wystarczy poczytać

Awatar użytkownika
Scoobi
Gaduła
Gaduła
Posty: 111
Rejestracja: 15 sie 2009, 14:47

Nieprzeczytany post autor: Scoobi »

kolejny dzien przynosi kolejne rozstrzygniecia. to co wyprawia ten broker to zwyczajna kpina. o przesunieciu godz otwarcia soi itp juz wspominalem wczesniej. dzis juz rozszerzaja spread na wszystkich surowcach o 16:35.

powod?
bardzo prosty, broker zauwazyl ze mimo przesuniecia godz otwarcia jednak da sie zarabiac na tych ruchach.
i tak dla przykladu: spread w normalnych godz handlu: soja100, corn50,wheat100. w niewygodnej dla brokera godz rozszerzane o 50pkt.

ODPOWIEDZ