NobleMarkets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
2
25%
Poza paroma minusami są ok
1
13%
Przeciętny
5
63%
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
Noble Markets
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 16 lis 2016, 12:08

Re: NobleMarkets

Nieprzeczytany post autor: Noble Markets »

raposo pisze:
MowmiSasiad pisze:8)

pomijając aspekty związane z moją osobą to mają bardzo dobre warunki STP'a.
I to oznacza, że dzięki temu, że jest ciut taniej niż gdzie indziej to automatycznie klienci zarabiają czesciej? :) jak długo handluję i wiem, że można to wykorzystać marketingowo (i to całkiem fajny pomysł), tak ciężko mi uwierzyć, że to jest ten decydujący czynnik :). Może bardziej fakt, że ci świadomi, zarabiający traderzy skrupulatnie przeszukują oferty brokerów.
Pytanie z puli tych niedyskretnych. Ilu aktywnych klientów posiada Noble dla FX? Mniejsza próba statystyczna to większa szansa zniekształcenia danych dlatego dla mnie tak na dobrą sprawę te dane mają sens tylko dla średniej wartości z wszystkich brokerów lub dla XTB, które faktycznie może się pochwalić (z tego co pamietam) 15 tys. aktywnymi klientami w Polsce.
Nie jest to oczywiście decydujący czynnik, ale jeden z wielu :)

Na chwilę obecną wciąż więcej aktywnych klientów posiadamy na ofercie ze stałymi spreadami, jednak oferta ECN/STP (bardzo dobra jak wspomniał sąsiad) zyskuje z miesiąca na miesiąc w % udziale handlu.

Nic dziwnego, skoro spready prezentują się następująco :wink: :
https://www.noblemarkets.pl/handel/rach ... ts-mt4-stp

Zapraszamy do Noble Markets :)

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: NobleMarkets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Szanowni Klienci,

Informujemy, że Noble Securities S.A. wprowadził zmiany w Tabeli Specyfikacji Instrumentów Finansowych dostępnych w systemie transakcyjnym Noble Markets System – Oferta Noble Markets MT4. Nowa wersja Tabeli dostępna jest na stronie internetowej: www.noblemarkets.pl w zakładce Regulacje/Specyfikacja.

Nowa Tabela Specyfikacji Instrumentów Finansowych obowiązuje od 24 lutego 2017 r.

Zmiany podyktowane są zmianami w świadczonej usłudze. Poniżej wskazujemy zmiany w Tabeli Specyfikacji Instrumentów Finansowych:

Zmianie ulegają godziny handlu na wybranych Instrumentach Finansowych.
Usunięte zostają walutowe Instrumenty Finansowe związane z Koroną Czeską: CHFCZK, EURCZK, USDCZK.
Brak możliwości otwarcia nowych pozycji na Instrumentach Finansowych, których cena oparta jest na wartości rynkowej akcji spółek. Otwarte pozycje na powyższych instrumentach od 24 lutego 2017 r. posiadają tylko tryb zamknięcia.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

kirbag
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 10 gru 2018, 11:17

Re: NobleMarkets

Nieprzeczytany post autor: kirbag »

Czy ktoś ma obecnie rachunek w Noble? Wracam po sporej przerwie i w dniu dzisiejszym (demo) nie przyjmuje platforma zleceń). Mam tam także realny.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: NobleMarkets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

kirbag pisze:Czy ktoś ma obecnie rachunek w Noble? Wracam po sporej przerwie i w dniu dzisiejszym (demo) nie przyjmuje platforma zleceń). Mam tam także realny.
Wrzuć screena ;). Może demo już wygasło, lub próbujesz zawierać transakcje na nieaktywnym symbolu - jest wiele opcji...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

kirbag
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 10 gru 2018, 11:17

Re: NobleMarkets

Nieprzeczytany post autor: kirbag »

Demo z dziś, wyskakuje komunikat "zlecenie jest przetwarzane przez serwer" i potem długo to "wisi" i został przekroczony czas...

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: NobleMarkets

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

Adam Narczewski, kótry zastąpił Tomasza Mączkę na stanowisku głównodowodzącego usuwa STP z oferty i niedługo ma wkleić nową (ofertę) na MM

rsw
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 26 kwie 2017, 17:48

Re: NobleMarkets

Nieprzeczytany post autor: rsw »

NM zwija żagle. Taki mail właśnie dostałem:

"Szanowny Kliencie,
uprzejmie informujemy, że podjęliśmy decyzję o zakończeniu działalności na rynku Forex przez Noble Securities S.A. (dalej „Noble Securities”) z upływem dnia 22.11.2019 r.

Jednocześnie w trosce o naszych Klientów, dokładając najwyższych starań, aby zapewnić im ciągłość świadczenia usługi zawarliśmy umowę z Domem Maklerskim TMS Brokers S.A. (dalej: „TMS Brokers”), w wyniku której TMS Brokers przejmie od nas świadczenie usług na rynku Forex".

ODPOWIEDZ