NobleMarkets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
2
25%
Poza paroma minusami są ok
1
13%
Przeciętny
5
63%
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: NobleMarkets

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

Wszędzie bad ticki są korygowane. przecież nikt nie jest frajerem, żeby dać ci nierynkowej ceny. takie sytuacje niestety będą sie zdarzać zawsze.

Gerardooo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 29 wrz 2016, 15:51

Re: NobleMarkets

Nieprzeczytany post autor: Gerardooo »

Zgodzę się z przedmówcą. BT się zdarzają i sam miałem 2 takie sytuacje u 2 różnych brokerów i w obu mi bez problemu skorygowali.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: NobleMarkets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Takich sytuacji miałem... 20 albo i z 50 - kto by liczył :). Niemniej jednak wszystko rozchodzi się o dwie rzeczy - w jaki sposób reaguje broker oraz jak szybko. I już tłumaczę... Bad ticki zdarzały się od zawsze i zapewne dalej zdarzać się będą. Można winić brokera albo i nie - jak zdarza się to notorycznie to można się wkurzyć i jest to uzasadnione. Gorzej jak sam problem wynika ze źródła danych (a zazwyczaj tak jest) - wtedy nie ciężko rozwiązać go od ręki więc wskazana cierpliwość. Ale reklamacje powinny być uznane i w 99% przypadków są. Pytanie jednak jaka będzie konkretna decyzja i czego konkretnie dotyczy. Jak nie mieliśmy otwartej transakcji to OK, po prostu mamy problem z analizą i ew. używanymi wskaźnikami. Gorzej jak mieliśmy otwartą pozycję, w dodatku np. bez SL oraz TP.

Miałem przypadek, gdzie bad tick nie dość, że wyzerował mi konto, to dodatkowo zrobił pokaźny debet - wszystko cofnięte do stanu poprzedniego. Całość zajęła 2-3 godziy.
Było też na odwrót, gdzie bad tick przeskoczył mój TP i w chwilę zarobiłem pareset tysięcy ;). Cofnięte jeszcze szybciej.
Jednak były też i sytuacje, gdzie posiadałem piramidę pozycji z wypracowanym pokaźnym zyskiem, bez TP ale z SL - bad tick wyciął całość. Reklamacja zgłoszona - broker cofnął wszystkie transakcje, czyli straty wynikające z zaliczenia SL zniknęły ale wypracowany zysk z otwartych pozycji również, bo jak twierdzono tych pozycji technicznie nie dało się już przywrócić. Zresztą to znowu trwało kilka godzin, a jen wtedy był dużo bardziej zmienną walutą...

Więc są brokerzy, i "brokerzy"... ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: NobleMarkets

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

W Noble dają ci wybór albo anulowanie całej pozycji albo reopen czyli ponowne otwarcie po cenie po której.. no po której otwierałeś ;)

Awatar użytkownika
Administrator
Admin
Admin
Posty: 249
Rejestracja: 02 cze 2008, 21:36

Re: NobleMarkets

Nieprzeczytany post autor: Administrator »

Dodano ankietę z ocenami użytkowników dotyczących tego brokera.

Awatar użytkownika
Noble Markets
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 16 lis 2016, 12:08

Re: NobleMarkets

Nieprzeczytany post autor: Noble Markets »

Drodzy forumowicze,

Jak wszyscy wiemy, na rynku brokerów OTC zachodzą ostatnimi czasy spore zmiany, tym samym jeżeli ktoś poszukuje sprawdzonego podmiotu z wieloletnim doświadczeniem, dobrą okazją na skierowanie się ku nam jest świetna promocja na rachunku Noble Markets MT4 STP, gdzie obniżamy przez 3 miesiące prowizję o 50% do 2 USD za 100 000 USD.
https://www.noblemarkets.pl/lp2/prowizja

Gdyby ktoś chciał podglądnąć aktualne rynkowe spready na Noble Markets STP:
https://www.noblemarkets.pl/handel/rach ... ts-mt4-stp


W ostatnim czasie w Noble Markets pojawiło się sporo nowości, uruchomiliśmy system transacyjny Noble Markets WebTrader MT4, odbył się także cykl edukacyjny z Maciejem Golińskim i dumnie patronujemy jego najnowszej publikacji dotyczącej strategii Inside Bar.


W razie pytań zapraszamy do dyskusji.

-- 21 lis 2016, 14:55 --

Drodzy forumowicze,

Zapraszamy na otwarty bezpłatny cykl szkoleniowy z cenionym od lat w naszym środowisku forexowym analitykiem Danielem Kosteckim:
http://szkolenia.noblemarkets.pl/

Odbędą się 3 spotkania w formie webinary o dogodnej popołudniowej godzinie, wszystkie szkolenia nagrane i dostępne następnie jako VOD.

Startujemy 5 grudnia godz. 18:00 !

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: NobleMarkets

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

Polecam przejrzeć Wam ranking brokerów za IV kwartał, bo nie licząc indeksów klienci Noble Markets mają najlepsze wyniki... :568:

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Ranking ... 93141.html

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: NobleMarkets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

MowmiSasiad pisze:Polecam przejrzeć Wam ranking brokerów za IV kwartał, bo nie licząc indeksów klienci Noble Markets mają najlepsze wyniki... :568:

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Ranking ... 93141.html
Czym chcesz to wytłumaczyć? :)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: NobleMarkets

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

8)

pomijając aspekty związane z moją osobą to mają bardzo dobre warunki STP'a.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: NobleMarkets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

MowmiSasiad pisze:8)

pomijając aspekty związane z moją osobą to mają bardzo dobre warunki STP'a.
I to oznacza, że dzięki temu, że jest ciut taniej niż gdzie indziej to automatycznie klienci zarabiają czesciej? :) jak długo handluję i wiem, że można to wykorzystać marketingowo (i to całkiem fajny pomysł), tak ciężko mi uwierzyć, że to jest ten decydujący czynnik :). Może bardziej fakt, że ci świadomi, zarabiający traderzy skrupulatnie przeszukują oferty brokerów.
Pytanie z puli tych niedyskretnych. Ilu aktywnych klientów posiada Noble dla FX? Mniejsza próba statystyczna to większa szansa zniekształcenia danych dlatego dla mnie tak na dobrą sprawę te dane mają sens tylko dla średniej wartości z wszystkich brokerów lub dla XTB, które faktycznie może się pochwalić (z tego co pamietam) 15 tys. aktywnymi klientami w Polsce.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ