NobleMarkets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
2
25%
Poza paroma minusami są ok
1
13%
Przeciętny
5
63%
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

reptile pisze:Jak będziesz miał okazje to wrzuć obrazek jak to wygląda.. piszesz o DOM rozumiem? To skutki CNX zdaje sie.
O DOM ? Nie znam tego skrótu. Jak tylko to zauważę to wrzucę screena. Tyle, że nie dziś bo zmywam się po południu. Jutro postaram się to złapać.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

rdx130
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:45

Nieprzeczytany post autor: rdx130 »

Jeśli chodzi o mnie to MT5 chodzi OK, choć nadal ciężko mi się przyzwyczaić z MT4 (coś jak przejść z Office 2003 na 2007, więcej bajerów itp.- w sensie jak kilka lat pracowałeś na jednym to troche czasu zajmie przejscie)

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

reptile pisze:Jak będziesz miał okazje to wrzuć obrazek jak to wygląda..
Mówisz i masz :
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

rdx130
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:45

Nieprzeczytany post autor: rdx130 »

o co chodzi z tym CNX bo przeszukałem w necie i nie mogę znaleźć info?

skrzat
Gaduła
Gaduła
Posty: 244
Rejestracja: 23 sie 2011, 12:14

Nieprzeczytany post autor: skrzat »

Właśnie dostałem maila z nową promocją "Więcej handlujesz, więcej zyskujesz".
Trzeba podpisać oświadczenie o przystąpieniu do promocji w jednym z POKów lub zgłosić telefonicznie chęć udziału. Każde wpłacone 1000 zł to 1 lot z zerowym spreadem. W każdym tygodniu można zdobyć max 10 darmowych lotów. W tym tygodniu np. zerowy spread jest na GBPUSD i NATGAS. W przyszłym USDPLN i EURGBP

http://www.noblemarkets.pl/handel/regul ... -zyskujesz

Regulamin:
http://www.noblemarkets.pl/files/regula ... kujesz.pdf


BTW, Admiral Markets miał w tym roku promocję w dniach 14.02-10.05 pod nazwą "Handluj Więcej – Zyskuj Więcej” :)

Awatar użytkownika
Janek Trader
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 507
Rejestracja: 03 maja 2006, 15:54

Nieprzeczytany post autor: Janek Trader »

skrzat pisze:Każde wpłacone 1000 zł to 1 lot z zerowym spreadem. W każdym tygodniu można zdobyć max 10 darmowych lotów.
Trzeba zagrywać za całego lota po wpłacie 1000zł, czy można mniejszymi jednostkami ?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Forex - wielka zmanipulowana szulernia

Jakby co, to jestem po spożyciu legalnych napojów........
http://www.youtube.com/watch?v=mOB-LTL4jjg

skrzat
Gaduła
Gaduła
Posty: 244
Rejestracja: 23 sie 2011, 12:14

Nieprzeczytany post autor: skrzat »

Wg par. 1 pkt. 4 ustęp 1):
"Promocja – należy przez to rozumieć promocję przeznaczoną dla osób zainteresowanych udziałem w Promocji dla Klientów NOBLE Securities S.A., którzy po spełnieniu warunków określonych w Regulaminie mogą otrzymać nagrodę w postaci odpowiedniej liczby Lotów z zerowym spreadem, uzależnionej od wysokości dokonanej wpłaty na Rachunek Promocyjny, na wybranych przez Organizatora i podanych na Stronie Internetowej organizatora instrumentach finansowych (dalej „Nagroda”). Przy czym zerowy spread polega na tym, że Organizator Promocji zwraca wartość spreadu na rachunek pieniężny w Systemie Transakcyjnym Organizatora;"


Czy dobrze czytam, że wg par .4 pkt 2 można wpłacić 500,01 zł i 1 lot z zerowym spredaem?

"Ponadto wpłaty środków pieniężnych, o których mowa w ust. 2 pkt. 1 są zaokrąglane do pełnego 1 000,00 zł (tysiąca złotych), przy uwzględnieniu, że sumy poniżej 500 zł (pięciuset złotych) są zaokrąglane w dół, a sumy powyżej 500 zł (pięciuset złotych) zaokrągla się w górę."

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

W tej nowej promocji można otwierać pozycje o wielkości 0.1 lota. Przy wpłacie 1000 PLN można otworzyć 10 pozycji po 0.1 lota i tyle tylko będzie się liczyć do promocji.
Nie fajne jest to, iż jedna wpłata daje promocję tylko na jeden tydzień. Nie da się wypłacić i ponownie wpłacić bo nie policzą nam promocji. Należałoby co tydzień wpłacać kolejną porcję kasy.

Dodano po 20 godzinach:

W ramach testowania MT5 ECN sprawdziłem jak działa trailing stop i działa tragicznie. Ustawiłem początkowo na 50 pkt czyli 5 pipsów (bo wszystkie pary mają 5 miejsc po przecinku - są pewne wyjątki jak np. pary z jenem) i okazało się, że nie da się przesunąć ani usunąć tego TS. Ergo nie można z tego korzystać aż nie zostanie to poprawione.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

skrzat widze ze dborze znasz i sledzisz reg. forexowej enoboli
zdaje sie znow zmienieli..co tam nowego ?
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

W sumie to mogilby dodać JGB i kandyjskie i inne dluzne.. skoro jakies juz są.
Widze ze egzekucja sie poprawila :D

http://www.forex-nawigator.biz/dyskusje ... 845#503845
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

ODPOWIEDZ