NobleMarkets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
2
25%
Poza paroma minusami są ok
1
13%
Przeciętny
5
63%
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Przetestowałem ten MT5 i mam mieszane uczucia.
Po pierwsze interwałów czasowych nie ma na górnej listwie. W/g instrukcji są, a w platformie nie ma. Interwały wywołuje się klikając PPM na oknie wykresu i wybierając odpowiednią opcję. "Przelecenie" się po interwałach zajmuje sporo czasu i wkurza mocno. Z plusów : można ustawić interwały do tej pory niedostępne jak np. 3-godzinny albo 10-minutowy. Niestety nie ma mojego ulubionego (z Reutersa) 100-minutowego.
Bardzo przypadła mi do gustu opcja "głębokość rynku". Ma się podgląd do 5 ofert z każdej strony wraz z wielkością lotów. To duży plus.
Fajne jest również to, że można ustawiać zlecenia pomijając spread. Niestety na demo nie widać ustawianych zleceń. Dzięki temu rozwiązaniu można trochę zaoszczędzić w przypadku par z większym spreadem typowym (10-12 pipsów).
Zamykanie zlecenia bez żadnych ograniczeń w dowolnej odległości.
Minimalna wielkość zlecenia to 0.1 lota . W demo wyłącznie waluty i żadnych innych instrumentów.
Dużym minusem są niekorzystne swapy. Podam jeden przykład aby nie zaciemniać obrazu. Para Usd/Try pozycja szort. W GOX4 swap 6.2 PLN, w Noble 5 PLN.
I na koniec spory zawód - nie można dołożyć własnych wskaźników. Mam nadzieje, że to tylko chwilowo , a po fazie testów będzie to możliwe. Albo, że już jest to możliwe tylko ja tego nie potrafię zrobić.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Tomasz Mączka
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 14 cze 2012, 17:23

Nieprzeczytany post autor: Tomasz Mączka »

Witam

Odnośnie interwałów pełny zakres należy zawsze wybrać przez prawo klik na oknie wykresu-> Okresowość lub wybierając zakładkę z górnego menu Wykresy -> Okresowość.

Rachunek jest podzielony na dwa loginy:
login FOREX, gdzie inwestorzy mają dostęp do blisko 50 par walutowych na rynkowych warunkach:
http://www.noblemarkets.pl/files/mt5/mt ... ja_otc.pdf

oraz login GPW gdzie dajemy dostęp do wszystkich akcji z parkietu podstawowego warszawskiej giełdy:
http://www.noblemarkets.pl/files/mt5/mt ... ja_gpw.pdf

Oczywiście planujemy sukcesywnie uzupełniać naszą ofertę również o nowe instrumenty, zarówno z rynku OTC jak i GPW

Swapy zmieniają się oczywiście z tygodnia na tydzień, być może na niektórych instrumentach chwilowo inny broker pokazał lepsze wartości. Jesteśmy jednak przekonani, że cała nasza oferta, w tym również stawki punktów swapowych są konkurencyjne.

Odnośnie własnych wskaźników w MT5 – zakładam, że nie pisze Pan o wpięciu napisanych w MQL4 do MT5, jeżeli są trudności z wpięciem napisanych w MQL5 pod MT5 narzędzi proszę dać znać, pomożemy rozwiązać problem: sales@noblemarkets.pl

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Tomasz Mączka pisze: MetaTrader 5 w Noble Markets działa bardzo dobrze, zachęcamy do testów wersji demonstracyjnej:
bzdura.. ma sporo bugów i problemy na w64.. do tego ta sprawa wielofolderów.. programfiles itd..
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Testuję platformę w dalszym ciągu i ... Z DUŻĄ PRZYKROŚCIĄ stwierdziłem, że depozyty są dużo większe niż w przypadku MT4 . Jak 1:50 lub w 1:25 . To jakaś masakra !!! Zamierzacie to zmienić na korzyść klienta czyli na 1:100 ? Przy tak dużych depozytach to jakoś nie mam chęci na granie u Was w realu.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
aniacfiszan
Gaduła
Gaduła
Posty: 146
Rejestracja: 13 sty 2011, 07:08

Nieprzeczytany post autor: aniacfiszan »

Jestem u nich już 3 tygodnie i mają jeden plus przez, który zastanawiam się czy nie zostawić sobie u nich jednego konta. Co do prędkości zamykania zleceń to jestem średnio zadowolona, ale nie przeszkadza mi to jakoś znacząco. Brokera wybrałam ze względu na promocje z ipodem, wszystko zrealizowane, ciekawa jestem tylko jak długo będę musiała czekać na nagrode :)

klif
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 09 mar 2010, 20:35

Nieprzeczytany post autor: klif »

Moze sie okazac, ze sie jej nie doczekasz, jak moj znajomy, ktory rowniez warunki spelnil, iPada nie dostal, pisma od rzecznika praw konsumenta szanowne biuro ignoruje, a klientowi proponuje wstapienie na droge sadowa.

edit: a wyjasnienie maja rewelacyjne, twierdza, ze wedlug regulaminu moga wykluczyc dowolnego uczestnika i wypadlo akurat na mojego znajomego ;)

Awatar użytkownika
Scoobi
Gaduła
Gaduła
Posty: 111
Rejestracja: 15 sie 2009, 14:47

Nieprzeczytany post autor: Scoobi »

klif pisze:pisma od rzecznika praw konsumenta szanowne biuro ignoruje, a klientowi proponuje wstapienie na droge sadowa.
i rachunek mu zamkna w trybie natychmiastowym, jak mi, zaraz po tym jak otrzymaja pismo urzedowe

klif
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 09 mar 2010, 20:35

Nieprzeczytany post autor: klif »

To to akurat detal, ich warunki swiadczenia uslug sa na tyle "takie sobie", ze rachunek mozna otworzyc tylko dla iCzegostam, po czym sie z nimi pozegnac. Ja swojego dostalem, widocznie dopiero po pierwszej edycji promocji uznali, ze cos duzo ich rozdali i zabraknie nagrod dla innych instytucji Leszka Cz. :>

Nic to, dzis w nocy kolejny znajomy przystepuje do walki o iPada, zobaczymy.

Awatar użytkownika
aniacfiszan
Gaduła
Gaduła
Posty: 146
Rejestracja: 13 sty 2011, 07:08

Nieprzeczytany post autor: aniacfiszan »

Biore nagrode i zwijam sie od nich. Polityka ogolnie dzialalnosci Leszka Cz. To jakas kpina i wielka niewiadoma, lepiej z daleka...

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Zastanawiam się,czy gdy klientów będzie coraz mniej to będą dymać ostatnich jeszcze bardziej,czy zrobią konkurs by sięgać po nowych naiwnych.
Zdaje się noble ma szczególnie "dogodne" warunki dla siebie od wielu brokerów.
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

ODPOWIEDZ