NobleMarkets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
2
25%
Poza paroma minusami są ok
1
13%
Przeciętny
5
63%
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 8

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

Yankee pisze: ciekawe czy przelozy sie to na dzialanie Noble'a...
Wiesz też jestem ciekawy,parę chłopaków ich przetestuje.... :P
Mam nadzieję że nie kolejny polski broker do podziału tortu, który i tak jest o wiele słabszy niż średni-zagraniczni.Mam nadzieję że wniesie dużo dobrego do Polskiego rynku finansowego czego Tobie i sobie życzę......
:564:


Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

zaczynaja z jakims konkursem. moze byc ciekawie. ze swoja siecia open finance moga szybko pozyskac znaczna ilosc klientow. za kilka miesiecy powinnismy miec wiecej informacji od posiadaczy rachunkow realnych i wtedy bedzie mozna cos wiecej powiedziec o nowych brokerach

Awatar użytkownika
Scoobi
Gaduła
Gaduła
Posty: 111
Rejestracja: 15 sie 2009, 14:47

Nieprzeczytany post autor: Scoobi »

bartek1916 pisze:zaczynaja z jakims konkursem.

to nie konkurs, to promocja.
warunkiem jest osiagniecie stopy zwrotu 40% od depozytu poczatkowego (min 5tys zl) w ciagu 40 dni od daty wplaty srodkow. Na ich stronie jest wszystko opisane.

Pozdrawiam

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

Najważniejsze to nie różne konkursy,tylko aby byli prawdziwi STP ,oraz mieli wielu dużych LP,wtedy wniosą coś konstruktywnego do naszej bankowości.

Pozdrawiam.

Dodano po 16 minutach:



Prosiłbym raposo i Nievinnego

o komentarz,jak rozumieć wypowiedż ich dyrektora że cytuję////
W celu zapewnienia płynności i szybkości realizacji zleceń na poziomie światowym, funkcjonalność systemu została uzupełniona o elastyczny model automatycznego domykania transakcji (tzw. STP). W ten sposób poprawiamy jakość oferty, ale unikamy niebezpiecznych eksperymentów, których ryzyko ponosiliby klienci. – dodaje Piotr Jabłoński.////

Czyli biorą coś na siebie,jak z reklamacjami Waszym zdaniem w takiej sytuacji?.
Z Waszego doświadczenia co sądzicie o takim rozwiązaniu?.

Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Ja już wielokrotnie na tym forum wypowiadałem się o STP więc nie ma co się powtarzać natomiast o to jak rozumieć wypowiedź dyrektora najlepiej po szczegóły udać się właśnie do niego (lub osób reprezentujących go) :).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

axb
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 85
Rejestracja: 08 mar 2009, 23:06

Nieprzeczytany post autor: axb »

transakcje otworzyć można na maksymalnie 180 dni myślę, że ulegnie to niedługo zmianie, warto zapytać doradców

mariusz2011
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 29 maja 2011, 19:10

Nieprzeczytany post autor: mariusz2011 »

ktoś korzysta, bede wdzieczny za ocene,

Gordon Geco
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 02 cze 2011, 11:43

Nieprzeczytany post autor: Gordon Geco »

Dalej ludzie rozwińcie temat.Porządny brok or not.

mariusz2011
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 29 maja 2011, 19:10

Nieprzeczytany post autor: mariusz2011 »

chyba ktos korzysta, ja się właśnie zastanawiam, ale nigdzie zadnych opinii :(, i to mnie martwi, wystarczy spojrzec na Aliora

Awatar użytkownika
Scoobi
Gaduła
Gaduła
Posty: 111
Rejestracja: 15 sie 2009, 14:47

Nieprzeczytany post autor: Scoobi »

na danych poslizgi z oczekujacych sie zdarzaja przy czym maja zapis w regulaminie ze cene gwarantuja. oczywiscie mozna skladac reklamacje, jak narazie uwzgledniaja. a zeby nie bylo tak dobrze to zostalo zwiekszone odchylenie 3krotnie podczas danych, wystarczylo kilka profitowcyh transakcji. wg specyfikacji instrumentow na stronie max wielkosc zlecenia w lotach wynosi 20 dla walut. obecnie zmniejszone do 10.
co do szybkosci zlecen to bez rewelacji, a zapytanie o cene potrafi wisiec po kilkanascie sekund.
takie wnioski po kilku dniach hanlowania.

ODPOWIEDZ