no i ja będe miał swój topic - kruczek

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
bTom

Re: no i ja będe miał swój topic - kruczek

Nieprzeczytany post autor: bTom »

kruczek pisze:cel początkowy to zarobek 20 pipów dziennie
Osobiscie uwazam ze proba ustalenia a pozniej wyrobienia dziennej 'normy' to bardzo zla decyzja, aczkolwiek kazdy motywuje sie jak chce =)

guccon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 846
Rejestracja: 30 lis 2009, 19:42

Nieprzeczytany post autor: guccon »

kruczek pisze:guccon bardzo Ci dziękuje potwierdzasz to do czego sam doszedłem. Problem polega na tym iż z założeń fajnie wszystko wynika... gorzej to realizować :)
Jeśli masz z tym problem ale już określiłeś sobie założenia to wydrukuj dużymi drukowanymi literami i przyklej pod monitor aby przypadkiem w trakcie emocji z trejdowaniem o nich nie zapomnieć ;)
Tylko się nie śmiej bo to działa :P
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.

Awatar użytkownika
kruczek
Gaduła
Gaduła
Posty: 143
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:05

Nieprzeczytany post autor: kruczek »

Uwzględniając wnioski zawarte w tym temacie ogłaszam co następuje ;)

Najbardziej brakuje mi w treidingu dyscypliny, więc w chwili obecnej tylko na tym się skupie. Wykorzystam ten system ->
ADX + super signal Strategy i postaram się nie ponosić emocją, wchodzi tylko gdy jest sygnał itd. Wybrałem ten system gdyż jest prosty i przejrzysty, a w chwili obecnej nie wynik jest najważniejszy.

W między czasie będę skupiał się nad dopracowaniem czegoś "swojego" . Moja prognoza odnośnie edka zamieszczona w topicu o falach Elliota sprawdziła się w 80 % 8)

zadanie na dziś = DYSCYPLINA
bzium®

Awatar użytkownika
kruczek
Gaduła
Gaduła
Posty: 143
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:05

Nieprzeczytany post autor: kruczek »

oj ciężkie jest życie tego kto chce to wszytko ogarnąć :P
ale " ze znękanym sercem... "

jako taką strategie udało się opracować, dziś zaczynam grać adekwatnie do realistycznego konta i ciekawe jak to wyjdzie...

" Coco Jambo i do przodu " ^^
Obrazek
bzium®

ODPOWIEDZ