Niski spread przede wszystkim!

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Niski spread przede wszystkim!

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

No to jak 1000 $ wpłaty nie jest przeszkodą, to LMAX jest w porządku. Odnośnie ING to wysokość prowizji to jakiś mało śmieszny żart, konkurencja oferuje 4 $ za otwarcie i zamknięcie jednego lota, w ING jest to 7 $, więc prawie dwa razy tyle. Armada też jest w porządku i jeśli wysoki depozyt początkowy jest przeszkodą, to na Twoim miejscu zaczekałbym aż załatwią sprawę z regulacjami.

Awatar użytkownika
DavidFx
Maniak
Maniak
Posty: 3151
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:35

Re: Niski spread przede wszystkim!

Nieprzeczytany post autor: DavidFx »

Dom maklerski bzwbk tam masz sielanke o jakiej marzysz :)
AIM FOR THE IMPOSSIBLE!

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Niski spread przede wszystkim!

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Analogicznie do Twojej wypowiedzi nie ma co porównywać polskiego domu maklerskiego do LMAX, londyńskiego MTF'a. Armada jest dobra jeśli ktoś chce wpłacić mniejsze pieniądze, jeśli ktoś ma ponad 1000 $ to polecam LMAX, fachowa obsługa klienta, niskie prowizje i spready. Niestety mimo, że polska oferta brokerów forex znacznie się wzbogaciła, dalej pozostajemy w tyle za konkurencją z USA czy GB.

ADASKO2012
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 425
Rejestracja: 20 gru 2012, 21:19

Re: Niski spread przede wszystkim!

Nieprzeczytany post autor: ADASKO2012 »

Kolejny co chwali LMAX, a dla mnie najgorsza platforma.Spore poślizgi cenowe potwierdzone przez graczy.

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Niski spread przede wszystkim!

Nieprzeczytany post autor: freakout »

ADASKO2012 pisze:Kolejny co chwali LMAX, a dla mnie najgorsza platforma.Spore poślizgi cenowe potwierdzone przez graczy.
każdy broker STP/ECN ma poślizgi i nic z tym nie zrobisz ;)

Sekstus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 17 mar 2008, 15:59

Re: Niski spread przede wszystkim!

Nieprzeczytany post autor: Sekstus »

ADASKO 2012 nie bym chciał robić reklamę ale mam real od ok 1 m-ca na LMaxie , i nawet na wrażliwych danych gdy wylatywałem na SL było to dokładnie w miejscu gdzie był ustawiony oczywiście to zbyt krótki okres do oceny brokera , ale jak na razie same pozytywy.

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: Niski spread przede wszystkim!

Nieprzeczytany post autor: cajto »

Pomyśl jeszcze nad Dukasem - spready na wspomnianych parach w sesji dziennej są ok. 1.5P, co do reszty poczytaj, na forum jest dział o tym broku.
A tu masz w pigułce http://forexclub.pl/brokerzy/dukascopy-europe/
Nie mają MT4, co dla mnie też na początku było problemem, ale po zapoznaniu się z JForex... to jak przesiadka z malczana do BMW :wink:

viva
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 09 mar 2013, 14:06

Re: Niski spread przede wszystkim!

Nieprzeczytany post autor: viva »

A może mi ktoś polecić brokera z w miarę niskimi spreadami na surowce?
Rozumiem, że są generalnie wyższe niż na waluty, ale kupiłem sobie 0.1 lota platyny w bossie i zapłaciłem spread 110 zeta...

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Niski spread przede wszystkim!

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Ponieważ Bossa to broker MM, a tam koszty transakcyjne przeważnie będą wyższe. No i dochodzi ew. konflikt interesów.

Wspomniane Dukascopy czy LMAX posiadają w ofercie surowce i na pewno wychodzi to taniej. Kwestia tylko o jaki instrument konkretnie chodzi i w jakich porach chcesz na nich handlować. W Dukasie np. średni spread na złocie podczas sesji europejskiej to ok. 24 pips.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

termometr123
Gaduła
Gaduła
Posty: 111
Rejestracja: 25 lis 2012, 00:37

Re: Niski spread przede wszystkim!

Nieprzeczytany post autor: termometr123 »

jeżeli chodzi o mnie to ja już decyzję podjęłem i założyłem konto na mforex. ING niższa prowizja ale brak mt4 troszkę mnie zmartwił. do tego mforex ma tyle pozytywnych opinii. Co do armady i innych brokerów to owszem,mają niższe prowizje ale mnie nie przekonują mimo wszystko. W momencie kiedy obracałbym małymi sumami to ok ale co co jeśli wpłacę np 20tys? nie czułbym się komfortowo wiedząc,że wysłałem pieniądze gdzieś na cypr bez żadnej gwarancji a jestem na tym świecie już ponad 20lat i niestety przekonałem się że nie wolno na ślepo wszystkim ufać. Dlatego wybieram tylko i wyłącznie brokera polskiego,legalnego,z realną obsługą i gwarancją. Pal sześć te kilka złotych prowizji więcej,spokój przede wszystkim. pozdrawiam

ODPOWIEDZ