next

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: next

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

-rookie- pisze:chihuahua, no co mogę teraz napisać... zastanowię się nad tym. Z fx pownie nie znikne na kilka miesięcy ale mogę zacząć obserwować w tle inne rynki i ich zachowanie tak jak napisałeś.
nie zrozumiałeś wypowiedzi chichuaaahy

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: next

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

Rookie nie słuchaj ich, chihuahua proponuje kolejny oscylator pod tytułem drabinka zleceń, a ja proponuję zejdź z m1 i wejdź na wyższe interwały. Nie zarabiasz dużo, bo nie potrafisz dostrzec banalności forexu.
Obrazek

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

chihuahua opisał co mam robić, to co się będę teraz produkował tutaj. Na razie i tak muszę poznać lepiej temat.

jackub

Re: next

Nieprzeczytany post autor: jackub »

sardo nunspa pisze:Rookie nie słuchaj ich, chihuahua proponuje kolejny oscylator pod tytułem drabinka zleceń, a ja proponuję zejdź z m1 i wejdź na wyższe interwały. Nie zarabiasz dużo, bo nie potrafisz dostrzec banalności forexu.
Nie ma znaczenia na jakiej ramie będzie robił to o czym nie ma pojęcia ....

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Jeszcze odnośnie tego runa od 1$ next-t28482-2600.html#p892848
dźwignia 1:1000 i konto podłączone z fxcash. Uwaliłem dolara ale ze zwrotu spreadu otrzymałem prawie 10 centów za wolumen jaki przez 2 dni wykręciłem.

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: next

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

jackub pisze: Nie ma znaczenia na jakiej ramie będzie robił to o czym nie ma pojęcia ....
Oj! ma, na D1 jest wyjście z kanału i retest jakby się komuś chciało rysować :? mógłby przytulić ze 300zł. No ale gra z trendem dla wielu graczy nie jest trendy :wink:

Rookie będzie dobrym traderem, wystarczy że wyjmie głowę z własnej dupy i rozejrzy się trochę dookoła :lol:
Obrazek

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Okazuje się że od 25 października do dziś zarobiłem +141.84 PLN ( +14.61% ) na koncie Tickmill + 64.07 PLN w Dukascopy przez ten czas, razem 200 PLN przez ostatnie 30 dni. Wynik nie jest powalający ale... wreszcie jest na plus. Trzeba wrócić się wstecz ( next-t28482-2490.html#p888614 ) i przejrzeć co tam robiłem przez ten miesiąc.
od 25 października zamykam dzień na plus

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: next

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

qrde rookie, no rzeczywiscie, martwi mnie tylko jedna rzecz w tym Twoim statemencie, nie masz SL na pozycjach a zyski, ktore bierzesz to jakies kilka pipsow zaledwie. Wiec wartosc oczekiwana Twojego systemu....no jest kiepska.

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

irmentruda pisze:qrde rookie, no rzeczywiscie, martwi mnie tylko jedna rzecz w tym Twoim statemencie, nie masz SL na pozycjach a zyski, ktore bierzesz to jakies kilka pipsow zaledwie. Wiec wartosc oczekiwana Twojego systemu....no jest kiepska.
Od przyszłego tygodnia będzie Stop Loss dla każdego trejdu. Jeszcze przemyśle to przez weekend, bo zależy co będę grał, albo będzie to SL na kapitale dla całego trejdu jeśli będę wchodził tak jak dziś na EURUSD i DAX na przykład i jeszcze do tego będę uśredniał. Albo będzie ciasny SL pod signal barem do skalpu. Wszystko zależy od RR jaki będzie oczekiwany. Ale jeszcze to przemyśle na spokojnie... Ale coś trzeba z tym zrobić, bo w środe 22.11.2017, gdzie mnie przewiozło miałem znowu farta że rynek wrócił i "mogłem wyjść na BE". To jest ryzykowne jednak bo potem poszli w góre ostro, ale jakby nie wrócili to nadal bym uśredniał i czekał aż wyjdę z tego na BE. To jest jednak idiotyczne... i ryzykowne bo mogą nie wrócić kiedyś. Dlatego z tym SL coś musze wykombinować na kolejny tydzień już.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: next

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

wykombinuj, mnie kilka razy rynek "nie wrócił".

Zablokowany