next

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: next

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Jackub grał pod to:
USDJPYH1.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

W nocy próbowałem zbudować pozycje na dzisiaj ale nie wyszło, znowu nie dałem rady zarobić 10 PLN. Chciałem zarobić 400 PLN a nie potrafie 10 PLN nawet. Skupie się na tym next-t28482-2500.html#p889281 żeby najpierw zarobić te 10 PLN :? Przerąbane będzie z tym kapitałem coś zdziałać jednak.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: next

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Jesteś totalnie beznadziejny.
Nic co pisałem nie dotarło do ciebie.

Ja odpuszczam ciebie.
A tobie radzę - odpuść sobie wszelkie złudzenia - nie nadajesz się.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: next

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

@rokieee, ja pierd....., Ty dalej budujesz pozycję

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: next

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

@rookie czemu nie nauczysz czytać się ceny?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

next-t28482-2520.html#p891316
Dukascopy +23,80 PLN, Tickmill +39.76 PLN. Ogółem 63,56 PLN za ten tydzień do przodu. Ale była ta obsuwa na 1k 15 listoapda, 2 dni temu. Udało się wreszcie zrobić te 10 PLN. Nie mam selekcji sygnałów i pcham się na rynek dalej, ciągle wpadam w pułapke i potem musze uśredniać albo czekać aż wróci. Myśle właśnie jak robić selekcje setupów, żeby mieć jakiś Stop Loss, bo w końcu mnie złapie jak 2 dni temu i wcześniej i znowu będzie wtopa co najmniej 2x większa od tego co do tej pory ugrałem.

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: next

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

Najpierw plusy:
Patrzcie i uczcie się, triumf ducha nad materią. Rookie nie ma żadnego systemu, gra tak źle, że aż trudno uwierzyć i regularnie zarabia niewielkie sumy. Jego przeciwieństwem jest webskitrader ma metodę, żelazną dyscyplinę i traci, co ich różni? Kiedy się forex do ciebie uśmiechnie, to ty się do niego też uśmiechnij. Rookie się wpieprzy w bagno, no ale przeczeka w końcu forex się do niego uśmiechnie, rzuci parę groszy, no to rookie się uśmiecha i bierze. Webskitrader natrzaska kasiory i zamiast się uśmiechnąć i zamknąć transakcję, to się dąsa, czeka aż mu trailing stop zamknie. W październiku wypuścił z ręki ponad 100 pipsów na ropie. A potem :cry: że znowu miesiąc na minusie.

A teraz minusy:
Wszystko co koledzy Ci napisali w tym tygodniu to jest prawda: ślepy jak kret, nie umie czytać wykresu, Gra z oscylatora na M1, dokłada do stratnej.
Forex się często uśmiecha ,ceny wracają, ale jak będziesz odpierdalał taką kaszanę, to cię w końcu tak kopnie w dupę, że margin calla w ustach posmakujesz. Masz jedną transakcję dobrą na usd/yen w maju albo czerwcu, reszta to jest szambo, jak dobrze wejdziesz to zamykasz od razu, a przeważnie wchodzisz źle - albo w korekcie przeciwko trendowi, albo po wyjściu z korekty też przeciwko.
Te harmoniki - co to jest za wskaźnik? rozciągnąłeś go na edku dałeś selle poszedł w górę, dalej rozciągasz harmonika i dajesz selle :twisted: ? a jak dojdzie do 1,27 to co? też się go da tak rozciągnąć :shock: .
Miałeś czytać tego Alla Brooksa, gdzie są wyniki :!: :?: , a jak nie ma to po ch*j czytałeś. :569: Graj tak dalej a się doigrasz.

ps
I jeszcze chciałeś rzucać hedge. Wyszedłeś kiedyś z hedge na plusie, masz chociaż pomysł jak to zrobić. Tak się składa, że najgorsze hedge widziałem w wykonaniu Jones'a i Twoim.
Obrazek

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

webski ma 9 lat doświadczenia :shock:

waz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 12 wrz 2007, 22:52

Re: next

Nieprzeczytany post autor: waz »

-rookie- pisze:webski ma 9 lat doświadczenia :shock:
rookie, nic z tego nie bedzie, grasz jak Pan Damboo, lub facet z https://www.mql5.com/en/signals/129797

swego czasu mial 2500 tys. subskrybentow po 30$, zgarniał po 300 k PLN na miesiac z subskrypcji. Jednak to pachnialo porazka, co bardziej uwazni juz na wstepie mowili ze facet w niedlugim czasie zaliczy mega obsuwe...i co, nie trzebabylo dlugo czekac. Dokladanie do stranej pozycji i z 2500 subow, zostalo tylko 20.
Ryzykujesz 1kpln, aby zarobic 60 pln, :shock: ,

Powtorze, obierz jakis schemat gry i przetestuj 5 lat wstecz, nie patrzac na prawa strone wykresu. Jesli wynik bedzie dodatni wowczas masz system. Natomiast eksperymentowanie na zywym ciele bez doswiadczenia musi skonczyc sie smiercia pacjenta. Wyobrazasz sobie chirurga, bez podstaw praktycznych nie poprzedzonych nauka, teorią i doswiadczeniem, ja nie potrafie.
Idziesz na zywiol, nie bedzie chleba z tej mąki.

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Mam taki pdf PAT's Price Action trading manual. To jest sys który kiedyś próbowałem grać, ale dopiero teraz poznaje go dokładniej. Stąd wzięła się u mnie EMA21, bo jest w tej metodzie wykorzystywana. Już robiłem testy na historii waz kiedy nie było Ciebie na forum przez jakiś czas. Przez 3 tygodnie grałem takim gównianym "systemem" który sam zrobiłem. Miało działać, ale tak średnio w końcu wyszło. Dawało mi sygnały do zajęcia pozycji short / long. Wrzucałem tutaj obrazki z testów https://drive.google.com/drive/folders/ ... 0gPC1ic-AM gdzie i kiedy miałem sygnał. Miało mnie to odciążyć od błędów poznawczych i problemów związanych z psychiką. Akurat pod tym względem działało.

Zablokowany