next

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
jackub

Re: next

Nieprzeczytany post autor: jackub »

-rookie- pisze: A Twoich wyników jackub nigdy nie widziałem, wrzuciłeś tabelki w excelu, daj spokój... tabelki w excelu? to ja takie tabelki też moge zrobić i tu wrzucić a potem napisać "zarabiam".
MAsz fajne podejście do zycia, każdy kto do ciebie coś mówi kłamie. Dlaczego nie masz odwagi napisać Jackub, nie chcę żebyś pisał w moim wątku tylko wyciągasz durne oskarżenia? Poddajesz pod wątpliwość moją prawdomówność? A może oceniasz innych według siebie? To najprawdopodobniejsze.... no bo jeśłi skoro ty kłamiesz to i inni też muszą ...
JA nie mam potrzeby udowadniania komukolwiek cokolwiek.
Powodzenia i wielkich stóp zwrotów ...

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

jackub pisze:
-rookie- pisze: A Twoich wyników jackub nigdy nie widziałem, wrzuciłeś tabelki w excelu, daj spokój... tabelki w excelu? to ja takie tabelki też moge zrobić i tu wrzucić a potem napisać "zarabiam".
MAsz fajne podejście do zycia, każdy kto do ciebie coś mówi kłamie. Dlaczego nie masz odwagi napisać Jackub, nie chcę żebyś pisał w moim wątku tylko wyciągasz durne oskarżenia? Poddajesz pod wątpliwość moją prawdomówność? A może oceniasz innych według siebie? To najprawdopodobniejsze.... no bo jeśłi skoro ty kłamiesz to i inni też muszą ...
JA nie mam potrzeby udowadniania komukolwiek cokolwiek.
Powodzenia i wielkich stóp zwrotów ...
jackub, pokaż stejtment :P
sie nie obrażajcie kurde, tylko sami się zastanowcie co mi tutaj piszecie teraz - co mi z tych puczeń skoro to juz sie stalo, co mi z tego ze napiszecie "mogłeś nie robić tego" skoro to już jest faktem :D Lepiej napiszcie jak z tego wybrnąć, dajcie jakieś setupy następnym razem gdzie uśrednić i jak. Jakies pomysly. Teraz dobrze wszedlem na gorce na EURUSD ale jakoś takich rad nie było.... weź sprzedaj na górce teraz albo coś takiego, tylko ciągniemy jakieś dysksuje nie wiadomo do czego.

jackub

Re: next

Nieprzeczytany post autor: jackub »

ty znowu bredzisz...

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Planem było wyjście na BE. Za dużo jak na mnie. DD w krytycznym momencie na koncie Dukascopy wynosiło -800 PLN, a na Tickmill około -165 PLN. Więc byłem prawie 1k w plecy, ale udało się z tego wyjść na BE. Wrzuce jakieś obrazki w docs żeby pamiętać to i jeszcze przeanalizować. Zamknąłem na 30 PLN zysku z obu kont łącznie. Odpuszczam ten tydzień. Wyłącze wszystko na pare dni chyba. Ale w sumie dobrze się stało że otworzyłem troche większe pozycje w końcu. Tak to ciułałbym dalej i nie wiadomo kiedy skończyłbym pykać na microlotach, a tak... prawdopodobnie zredukuje z powrotem dźwignie do 1:10 na koncie Dukascopy i będę grał póki co na takich ustawieniach. Tickmill jeszcze pomyśle ale dziś sprawdziłem siebie przy zarządzaniu do 50% konta na dźwigni 1:100. Jeszcze zobacze... za pare dni co wymyśle. Ale na pewno zwieksze troche wolumen niż to co grałem przez ostatnie 3 tygodnie.

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

jackub pisze:ty znowu bredzisz...
Nie tak dawno pisałeś że musisz poczytać crucial pointa żeby Ci się wreszcie coś przestawiło w głowie, to było ze 2-3 miesiace temu, skoro nie masz wyników to czemu się po prostu nie przyznasz. Przecież tutaj większość na tym forum traci. Was racjują jakieś głupie dyskusje nadal, mi już przeszło. Jakoś spontfx pokazał wyniki i nie ma z tym problemu. Pieniądz lubi cisze ...

jackub

Re: next

Nieprzeczytany post autor: jackub »

jestem tak na oko ze czterdzieści lat od ciebie starszy i przestawienie czegoś w głowie u mnie nie oznacza tego samego co u ciebie... trejdowanie na rynku to nieustająca nauka, ale ty tego jeszcze nie wiesz ...
jak masz plan wyjścia na BE to tyle samo można osiągnąć bez zajmowania pozycji ..
to mój dzisiejszy... trejd jak tam twoje?
USDJPY.lmxH1_01.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Pisałem next-t28482-2560.html#p891955 że plan był wyjść na BE i nie kombinować. Chciałem zostawić kilka pozycji ale potem jak widziałem że mogę zamknąć na małym zysku to nie kombinowałem, tylko pozamykałem wszystko. Teraz odpuszczam ten tydzień bo musze to strawić. To dziwne ale pierwszy raz grałem na takich pozycjach, ostatni raz miałem z 1,5 roku temu 29.000 jednostek przez przypadek odpalone. I głównie to będę chciał przemyśleć, jak troche podkręcić wolumen pozycji ale żeby nie przesadzać. Po tych wynikach z Tickmill jest nadzieja że będzie ok, będą jazdy ale jakoś powinienem wychodzić na mały plus z tym zarządzaniem. Może najpierw spróbuje ruszyć z kontem tickmill a Dukascopy zostawie póki co. Spróbuje dobijać do 50% depo i coś zdziałać. Po dzisiejszym dniu sam nie wiem co chce robić, ale znudziło mnie otwieranie 2 pozycji na 0.01 lota i zbieranie 5 PLN zysku. Z drugiej jednak strony to doświadczenie i pomysł sardo nusnspa właśnie nauczyły mnie takiego zarządzania i trzymania dłużej pozycji. Więc teraz zastanowię się nad tym...

jackub

Re: next

Nieprzeczytany post autor: jackub »

powodzenia ...

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Dziś były takie ruchy gdzie mogłem coś zarobić a ja prawie uwaliłem 1k. Więc coś jest nie halo dalej... Dlatego to ciułanie na 0.01 lota było dobrym pomysłem bo nie wychylałem się za bardzo ale teraz to zrobiłem i zobaczyłem kilkukrotnie większy efekt tych obsuwa jakie miałem w tickmill pykając na 0.01. Ech...

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: next

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

A co by było, gdyby po drugiej pozycji edek dalej poszedł jeszcze wyżej???
Uśrednianie pozycji to poroniony pomysł.
Prawda jest taka, że miałeś DD 800 PLN, żeby wziąć 30 PLN.
Ile razy ci się to uda zanim stracisz wszystko?
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Zablokowany