Never Lose Again by DRAGON33

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
HEX
Gaduła
Gaduła
Posty: 331
Rejestracja: 15 cze 2009, 16:31

Nieprzeczytany post autor: HEX »

Prześledziłem twoje wejście na EJ klon marcin spójrz na zamieszczony screen.Jak widzisz twoje linie o ile nimi grałem w tedy dały ci sygnał do kupna w momencie gdy ruch akurat się skończył :D i kupując zaobserwowałeś ładny ruch w dół :)widzisz co można zrobic z tymi liniami o kant dupy rozbić:) a poniżej masz zaznaczone wejścia zgodnie z systemem tro widzisz różnice.po 10 minutach kolejne wejście.

Dodano po 5 minutach:
chojnak pisze:(a przede wszystkim jaki ma stosunek sygnałów zyskownych do fałszywych bo to jest klucz do sukcesu
hehe to proste po prostu rzuć okiem na historie ten wskaźnik nie oszukuje zostawia wszystko w tym samym miejscu:)zobacz ile można nachapac pipsiorów tym systemem.Powtarzam ja tez się uczę tego systemu ale trzymając się zasad DRAGONA33 można wyjśc na tym zajebi... ;] Dragon pokazywał swoje wyniki to na 133 tranzakcje miał 7 stratnych i to nie pełne SL a jego SL to 20 pipsów .a na tranzakcjach zyskownych brał średnio po 15 pipsów.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Some times the only response is "shit happens" and "you can't win them all."

Awatar użytkownika
Mike_Scofield
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 901
Rejestracja: 03 maja 2009, 22:41

Nieprzeczytany post autor: Mike_Scofield »

HEX, mam pytanie - czy spotkałeś się gdzieś, aby ktoś grał tym systemem na M1 czy to zbyt niski TF?
"Wieloma strategiami można zarabiać i wszystkimi można tracić." Mike Scofield
"Wszystko rozgrywa się w głowie, a nie na wykresie" Mike Scofield

HEX
Gaduła
Gaduła
Posty: 331
Rejestracja: 15 cze 2009, 16:31

Nieprzeczytany post autor: HEX »

Mike_Scofield pisze:HEX, mam pytanie - czy spotkałeś się gdzieś, aby ktoś grał tym systemem na M1 czy to zbyt niski TF?
szczerze to odradzam.zdecydowanie polecam M15 do obserwacji a do tranzakcji M5.na m15 mamy dużo czasu a spójrz na M1 trzeba być bardzo szybkim ale nie raz można wchodzić po 10 razy na jednej świeczce H1 :)

Awatar użytkownika
klonmarcin
Maniak
Maniak
Posty: 3869
Rejestracja: 23 paź 2008, 15:10

Nieprzeczytany post autor: klonmarcin »

dokładnie, moje wejścia były całkowicie spóźnione, tak więc od jutra rano testuję system przedstawiony przez ciebie i zobaczymy co z tego wyjdzie

ps. można by spróbować tego na geju, bo tam są bardzo duże ruchy, tylko ten spread :evil: 7 pips,

pozdrawiam


8)
Nie prowadzę szkoleń - nie sprzedaję sygnałów
No pain - No gain
Czas to pieniądz - ile jesteś w stanie go poświęcić?

https://www.youtube.com/watch?v=FLqQPZaiHvs

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować...

HEX
Gaduła
Gaduła
Posty: 331
Rejestracja: 15 cze 2009, 16:31

Nieprzeczytany post autor: HEX »

klonmarcin pisze:dokładnie, moje wejścia były całkowicie spóźnione, tak więc od jutra rano testuję system przedstawiony przez ciebie i zobaczymy co z tego wyjdzie

ps. można by spróbować tego na geju, bo tam są bardzo duże ruchy, tylko ten spread :evil: 7 pips,

pozdrawiam


8)
No widzisz 2 średnie spóźniają a 4 :)ten system działa na wszystkich rynkach czy to walutowy czy towarowy kto co lubi tak samo jak horyzontalna linie,Wszystko rozchodzi sie o zasadę starą jak świat TREND jest twoim przyjacielem,Chociaz trend tez jest pojęciem względnym bo co to tak naprawde trend?? i na jakim TF jeśli o nim mówimy ??

Aroon
Gaduła
Gaduła
Posty: 145
Rejestracja: 08 sie 2005, 10:49

Nieprzeczytany post autor: Aroon »

HEX pisze:rzuć okiem na historie ten wskaźnik nie oszukuje zostawia wszystko w tym samym miejscu
No chyba nie za bardzo. Przecież wchodzisz zgodnie z canSignal 1h, a ten się odnosi do ostatniej świeczki.

HEX
Gaduła
Gaduła
Posty: 331
Rejestracja: 15 cze 2009, 16:31

Nieprzeczytany post autor: HEX »

Aroon pisze:
HEX pisze:rzuć okiem na historie ten wskaźnik nie oszukuje zostawia wszystko w tym samym miejscu
No chyba nie za bardzo. Przecież wchodzisz zgodnie z canSignal 1h, a ten się odnosi do ostatniej świeczki.
Nie rozumiem jaki canSignal ?Zrób screena i pokaż wejścia tak jak ty to widzisz.W tedy wytłumacze.

Awatar użytkownika
Mike_Scofield
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 901
Rejestracja: 03 maja 2009, 22:41

Nieprzeczytany post autor: Mike_Scofield »

HEX,

mam jeszcze pytanie, ten system działa tylko na parach z jenem?
Sprawdzałem na wykresie kabla z piątku i nie wygląda najlepiej ...
"Wieloma strategiami można zarabiać i wszystkimi można tracić." Mike Scofield
"Wszystko rozgrywa się w głowie, a nie na wykresie" Mike Scofield

HEX
Gaduła
Gaduła
Posty: 331
Rejestracja: 15 cze 2009, 16:31

Nieprzeczytany post autor: HEX »

Mike_Scofield pisze:HEX,

mam jeszcze pytanie, ten system działa tylko na parach z jenem?
Sprawdzałem na wykresie kabla z piątku i nie wygląda najlepiej ...
Czy ja wiem chyba działa :)Najlepiej zrób screena i pokaż mi wejścia jak ty to widzisz.I będe mógł cos na ten temat powiedziec.Bo ja to widze tak jak zaznaczyłęm ale ja wole EURJPY.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Aroon
Gaduła
Gaduła
Posty: 145
Rejestracja: 08 sie 2005, 10:49

Nieprzeczytany post autor: Aroon »

HEX pisze:Nie rozumiem jaki canSignal ?
Chodzi mi o ten wskaźnik multimeter candle. Na niego patrzysz podczas podejmowania decyzji, zgodnie z H1 i D1. Jak chcesz go sprawdzić wstecz?

ODPOWIEDZ