Never Lose Again by DRAGON33

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
damsx6
Gaduła
Gaduła
Posty: 143
Rejestracja: 03 mar 2014, 20:00

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: damsx6 »

Prist pisze:Witam,
jako świeżak mam kilka pytań:
1. Na jakich sesjach najlepiej grać tym systemem?
2. Czy są godziny w ciągu dnia których lepiej unikać?

Z góry dzięki za odp.
Witaj,
1. 8-20. Głównie na sesji londyńskiej, nowojorskiej. W późniejszych godzinach też można, ale już na innych parach walutowych np kangur,kiwi.
2. Trzeba uważać na publikacje danych, które sprawdzasz sobie w kalendarzach makroekonomicznych prowadzonych przez różne serwisy,ale to kwestia dość subiektywna, bo jak masz pozycję, która jest sporo na plusie, to można zabezpieczyć na be i liczyć na większy zysk. Inaczej ma się kwestia otwarcia pozycji kilkanaście/kilka minut przed publikacją danych :)

Pzdr
Pomyślności.

CarlosFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 27 sty 2016, 08:49

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: CarlosFX »

Dam za free najlepszy system. Stosując go nigdy nie stracisz. Otwieraj longi w soboty i zamykaj w niedziele :D

Awatar użytkownika
damsx6
Gaduła
Gaduła
Posty: 143
Rejestracja: 03 mar 2014, 20:00

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: damsx6 »

CarlosFX pisze:Dam za free najlepszy system. Stosując go nigdy nie stracisz. Otwieraj longi w soboty i zamykaj w niedziele :D
Dobre :D Rozumiem, że na DAX Futures, którego notowania w soboty oferują niektórzy brokerzy ten system również działa tak ? :D
Pomyślności.

Bidok1998
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 03 sty 2016, 19:19

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: Bidok1998 »

Witam, ktoś orientuje się od której strony się zaczyna system NLA? Nie chce mi się przekopywać całych 200 stron :roll: :roll:
Kiedyś grałem podobnym ''systemem'' z tym że bez wskaźników, i nawet był stabilny wzrost profitu, lecz trzeba było siedzieć 24h przed kompem :D

Awatar użytkownika
damsx6
Gaduła
Gaduła
Posty: 143
Rejestracja: 03 mar 2014, 20:00

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: damsx6 »

Bidok1998 pisze:Witam, ktoś orientuje się od której strony się zaczyna system NLA? Nie chce mi się przekopywać całych 200 stron :roll: :roll:
Kiedyś grałem podobnym ''systemem'' z tym że bez wskaźników, i nawet był stabilny wzrost profitu, lecz trzeba było siedzieć 24h przed kompem :D
Patrząc na to, że zainteresowanie wątkiem jest znikome to raczej nie liczyłbym na żadną odpowiedź. Niecałe 2 lata temu bym Ci pomógł, ale teraz to już mi wszystko wyleciało z głowy :wink: Niestety chyba jesteś skazany na ręczne przewertowanie całego materiału. Pozdro :)
Pomyślności.

Bidok1998
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 03 sty 2016, 19:19

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: Bidok1998 »

Patrząc na to, że zainteresowanie wątkiem jest znikome to raczej nie liczyłbym na żadną odpowiedź. Niecałe 2 lata temu bym Ci pomógł, ale teraz to już mi wszystko wyleciało z głowy :wink: Niestety chyba jesteś skazany na ręczne przewertowanie całego materiału. Pozdro :)[/quote]

Haha no ale dzięki za odpowiedz :D

Awatar użytkownika
damsx6
Gaduła
Gaduła
Posty: 143
Rejestracja: 03 mar 2014, 20:00

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: damsx6 »

Kiepski ze mnie pocieszacz wiem, przepraszam :p
Pomyślności.

fibo
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 18 mar 2017, 20:38

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: fibo »

Być może sam wskaźnik zig zag nie jest taki zły. Może trzeba brać poprawkę że on właśnie tak działa (i zapewne wiele EA nie bazują na tym wskaźniku). Co do systemu. Hmmm Przetestuj, podziel się statementami i sam będziesz wiedział jak to działa. Chodz nie jestem zwolennikiem wykresów obwieszonych jak choinka to jednak jeśli ta strategia Ci odpowiada i zarabiasz na niej to ok.
„Trzeba dyscypliny, cierpliwości i odwagi. Musisz mieć chęć do stracenia, ale jednocześnie silne pragnienie, by wygrać.” – Gary Biefeldt

boski32
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 04 kwie 2011, 22:01

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: boski32 »

WITAM
GRA KTOŚ JESZCZE TYM SYSTEMEM

boski32
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 04 kwie 2011, 22:01

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: boski32 »

To może ja cosik wstawię.Po tygodniu wałkowania pierwsze zagranie na demo

-- Dodano: czw 02-11-2017, 11:36 --

nie załadowało mi pliku
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ