Never Lose Again by DRAGON33

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
rysioslaw
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 31 maja 2010, 22:56

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: rysioslaw »

Udało się, chociaż nie do końca. Z opisu wynika, że powinienem mieć na wykresie dwie poziome linie (buy, sell), których nie mam. Nie mam też żadnych liczb, ani na świecach ani na końcach tych kropkowanych wskaźników. Działa mi natomiast sygnał dźwiękowy dając sygnały co chwile, nawet gdy są one niezgodne z trendem.

Awatar użytkownika
damsx6
Gaduła
Gaduła
Posty: 143
Rejestracja: 03 mar 2014, 20:00

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: damsx6 »

rysioslaw pisze:Udało się, chociaż nie do końca. Z opisu wynika, że powinienem mieć na wykresie dwie poziome linie (buy, sell), których nie mam. Nie mam też żadnych liczb, ani na świecach ani na końcach tych kropkowanych wskaźników. Działa mi natomiast sygnał dźwiękowy dając sygnały co chwile, nawet gdy są one niezgodne z trendem.
55 linijka Plot_Alert zmien na true

Generalnie polecam przeczytać tak z 10 stron do tyłu i tam jest odpowiedź na większość problemów związanych z instalacją tego manuala. Najlepiej to chyba przejrzeć w ogóle cały wątek i zobaczyć jak to wszystko wygląda ;)
Pzdr
Pomyślności.

Lewykapy
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 09 cze 2015, 22:02

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: Lewykapy »

Witam

W załączniku dodałem lekko zmodyfikowane custom candlle ...
Dodałem tylko komentarz, który pojawia się gdy mamy już otwarta pozycję... Buy lub Sell (może być kilka)
Pojawia się wtedy numer zlecenia, cena otwarcia... aktualna cena ... oraz ile pipsów odbiega cena aktualna od otwartej.

Może komuś przyda się ... Mi nawet pomaga :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Lewykapy
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 09 cze 2015, 22:02

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: Lewykapy »

Szybkie pytanie do osób które bawią się tym cudem...

Która instrukcja jest lepsza ??
Podsumowując:
1. Gramy na wykresie M15 (dla bardziej zaawansowanych na M5)
2. Sygnał sprzedaży/kupna: świeczka H1, świeczka D1 ( w tym samym kolorze) oraz tunel w
odpowiednim kierunku.
3. Czekasz do ukształtowania się dołka bądź szczytu (pojawiają się kropki)
4. dodatkowo dostajesz sygnał dzwiękowy z wyskakujacym okienkiem (to jest to przebicie Linii Sell bądź
Buy)
Życzę wszystkim zadowolenia z tej strategii.
TeXs
Here's a simple method that if you apply it properly ( and don't load up the charts with SQUIGGLY'S ),
will enable you to NEVER LOSE AGAIN!
1) Only trade if there is a 1, 2 or 3 semafor on the current or previous H1 candle. NO EXCEPTIONS.
2) After you see the semafor on the H1 chart, look at the M15 chart for the long(light blue) and
short(pink) triggers based on TRO DYNAMIC FIBS SR TRAIL indicator.
3) When price touches the trigger you enter. DON'T THINK, JUST ACT!
4) Only ONE TRADE PER M15 CANDLE. If price goes against you, just wait.
5) If price went against you and makes a new dynamic sup/res level, get ready to enter at the trigger. If
you can't see how this work, then DO NOT TRADE IT. I have entered up to 3 times.
6) What's the STOP LOSS? The stop loss is your maximum allowed loss per trade based on your money
management.
7) What's the TAKE PROFIT? You take what you can. I usually take 10+ pips and leave more on the table.
To be safe, may be take +5 pips.
Bo prawdę mówiąc trochę zgłupiałem ... niby ten sam system a instrukcje trochę różnią się...

silverarrow
Gaduła
Gaduła
Posty: 186
Rejestracja: 18 lip 2013, 11:11

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: silverarrow »

Moim zdaniem pierwsza jest lepsza jeśli chcesz się tym bawić, semafory za bardzo repaintują. Cała ta strategia opiera się na tym by grać zgodnie z kolorem świec D1 i H1, nie potrzebujesz nawet kanału.
Niech nie umrze bohater zamieszkujący nasze dusze, niech nie zniszczy go wieczna wspinaczka na nieosiągalne szczyty.


Graj to co widzisz nie to czego oczekujesz

Lewykapy
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 09 cze 2015, 22:02

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: Lewykapy »

Dzięki wielkie :)

Awatar użytkownika
damsx6
Gaduła
Gaduła
Posty: 143
Rejestracja: 03 mar 2014, 20:00

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: damsx6 »

Hej,
Pograj sobie jakiś czas pierwszą instrukcją, a później drugą i wybierz dla siebie najbardziej komfortową. W końcu konstrukcja psychiczna jest najważniejsza :)
Pzdr
Pomyślności.

apthek
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 30 lis 2015, 21:00

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: apthek »

Witam. Krótkie pytanie bo tu jest masa informacji odnośnie różnych kombinacji opartych na ponoć bardzo prostym systemie, a nie widzę jednej ważnej informacji.....mianowicie : Czy ktoś gra tym system na tyle długo, iż mógłby z czystym sumieniem stwierdzić, że NLA jest dla niego dochodowy?

Awatar użytkownika
damsx6
Gaduła
Gaduła
Posty: 143
Rejestracja: 03 mar 2014, 20:00

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: damsx6 »

apthek pisze:Witam. Krótkie pytanie bo tu jest masa informacji odnośnie różnych kombinacji opartych na ponoć bardzo prostym systemie, a nie widzę jednej ważnej informacji.....mianowicie : Czy ktoś gra tym system na tyle długo, iż mógłby z czystym sumieniem stwierdzić, że NLA jest dla niego dochodowy?
Towarzyszu :D ,

Nie wiem czy usatysfakcjonuje Cię moja odpowiedź. Moim zdaniem cały ten system został zrobiony parę lat temu pod inne warunki do inwestowania. Rynek wtedy zachowywał się inaczej. A jak wiesz rynek jest codziennie nowy i trzeba być elastycznym - w tym cały szkopuł. Być może nadejdą znowu idealne warunki pod ten system, jednak kiedy to nastąpi to pewnie nawet wróżbita Maciej nie wie :D Stąd też wydaje mi się cisza w zakresie Twojego pytania. Moim zdaniem cena powinna być najważniejszym wskaźnikiem, a nie kolor świeczki na konkretnym interwale lub jakieś kropki itd. Nie neguję tego systemu, bo uważam, że dojście do niego zajęło autorowi sporo czasu i w ogóle chwała mu za to, że podzielił się nią z nami za darmo. Szczerze przyznam, że na obecnie panujące warunki wątpie żeby ktoś na nim regularnie zarabiał bez własnych modyfikacji. Grałem nim dość dawno temu, ale nadal został mi jeden element tego systemu - są to średnie w formie kanału. One mi pozwalają określić trend i ewentualny kierunek zagrań. Osobiście polecam Ci PA i granie od strefy do strefy+ średnie do pomocy i odpowiedni MM. To wszystko :)
Pozdro!
Pomyślności.

Awatar użytkownika
DigitalSmoke
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 598
Rejestracja: 17 gru 2011, 23:39

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: DigitalSmoke »

Z tego co sobie przypominam z Kreślika to ten system ewoluował później w Zero Line by DRAGON33, wiec może ZL?

ODPOWIEDZ