Never Lose Again by DRAGON33

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
eresz
Gaduła
Gaduła
Posty: 204
Rejestracja: 22 cze 2010, 18:53

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: eresz »

sajmon pisze:Witam. Może mi ktos powiedziec dlaczego nie rysuja się u mnie linie buy i sell. Wskaźnik wgrany poprawnie, wszystko jest ale tych lini nie ma
we wskaźniku TRO DYNAMIC FIBS ustaw wartość PLOT ALERT na TRUE

starplanet
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 11 sty 2015, 00:21

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: starplanet »

Temat zacząłem czytać tydzień temu. Gram tą techniką od 4 dni - skuteczność ok. 75%.
Pozdr.

jerzy10
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 31 sty 2015, 21:38

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: jerzy10 »

Czy ktoś może mi pomóc jak i gdzie należy zainstalować Plik z szablonem do nowej wersji MT4

-- Dodano: 01 lut 2015, 14:01 --

Czy ktoś może mi pomóc w instalacji NLA
Posiadam MT$ vers 4.00 Bulid 765
Sciągnołem spakowany w rar komplet plików ze strony 233 zamieszczony przez demisx6
Pliki TRO_DYNAMIC_FIBS_SR
TRO_Multi_Meter_CandleColor
Custom candlle
umieściłem w indicators
plik szablon nie umieściłem ponieważ nie wiem gdzie.

Po odpaleniu wszystko działa z wyjątkiem lini buy i sell których brakjest na wykresie.

-- Dodano: 01 lut 2015, 15:13 --

Czy ktoś może mi pomóc w instalacji NLA
Posiadam MT$ vers 4.00 Bulid 765
Sciągnołem spakowany w rar komplet plików ze strony 233 zamieszczony przez demisx6
Pliki TRO_DYNAMIC_FIBS_SR
TRO_Multi_Meter_CandleColor
Custom candlle
umieściłem w indicators
plik szablon nie umieściłem ponieważ nie wiem gdzie.

Po odpaleniu wszystko działa z wyjątkiem lini buy i sell których brakjest na wykresie.

jackub

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: jackub »

starplanet pisze:Temat zacząłem czytać tydzień temu. Gram tą techniką od 4 dni - skuteczność ok. 75%.
Pozdr.
Witam,

Cztery dni to troche krótko żeby ocena techniki gry była miarodajna. Masz już jakies dane za np miesiac albo 100 wejśc?? Podzielisz się danymi??

gregorpisz
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2015, 00:01

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: gregorpisz »

Witam,
Jestem tutaj nowy:) i mam problem z wgraniem tych wskaznikow, chodzi o to, ze po przeniesieniu wskaznika do folderu "indicators" wyskakuje komunikat "aby wykonac przeniesienie do folderu, musisz podac uprawnienia administratora".
Odblokowalem plik wczesniej ale to nic nie dalo, nie wykrywa mi w ogole tych wskaznikow w MT4(wersja 4.00 Build 765) Nie wiem czy ja cos robie zle, czy moglby mi ktos pomoc?

boski32
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 04 kwie 2011, 22:01

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: boski32 »

spróbuj bezpośrednio z panelu programu wkleić
plik- folder danych - mQ4 - indicators

-- Dodano: czw 05-02-2015, 10:50 --

tak wogóle ktos gra jeszcze tym systemem

xec
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 18 lut 2015, 17:52

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: xec »

Witam.
Zarówno na forum jak i na rynku jestem nowy, więc chciałbym się po pierwsze przywitać - witam ;)

Po drugie zauważyłem dość szybko po wgraniu wskaźników, że TRO_Milti_Meter laguje platformę a jako, że jedną z moich pasji jest programowanie - udało mi się poprawić ten wskaźnik i załączam do tego posta (nie wiem czy ktoś wcześniej pisał o tym, czy komuś udało się poprawić wskaźnik - nie czytałem wszystkich wątków).

Mam jeszcze jedną sprawę - chodzi o wskaźnik TRO Dynamic FIBS SR. Wysyła on sygnały do otwarcia pozycji, po sygnale musimy sprawdzić zgodność świeczki H1 i przeważnie z tego co zauważyłem niema zgodności ;) Być może byłbym w stanie zmodyfikować go tak, by wysyłał sygnały tylko gdy H1 sie zgadza z kierunkiem. Problem polega na tym iż posiadam tylko plik ex4 - jest to plik przekompilowany i nie możliwa jest jego modyfikacja. Czy ktoś z was posiada źródła tego wskaźnika (plik .mq4) i mógłby go podesłać?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
damsx6
Gaduła
Gaduła
Posty: 143
Rejestracja: 03 mar 2014, 20:00

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: damsx6 »

Witaj xec,
to trzeba by było się pobawić w archeologa i napisać do autora tematu bądź kogoś kto się sporo udzielał na początku tego wątku i do tego mieć nadzieję, że któryś odpisze :D Niemniej jednak warto spróbować jeśli Ci zależy ;)

Pytacie czy system działa. Nie wiem czy moja odpowiedź Was zadowoli. Generalnie polecam każdemu pograć i zobaczyć jak niniejszy system funkcjonuje. Pomoże Wam to bardzo w zrozumieniu rynku. Pograć tak z 2-3 miesiące na demo bądź na jakimś mikrokoncie. Po pewnym czasie zorientujecie się, że wcale nie są potrzebne niektóre wskaźniki i tak poklei będziecie je usuwać. Ja aktualnie gram w oparciu o same linie S/R i formacje świecowe, do tego trend i korekty i to wszystko co jest mi potrzebne. Z NLA został mi tylko kanał. Naprawde :)
Pozdro.
Pomyślności.

rysioslaw
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 31 maja 2010, 22:56

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: rysioslaw »

Próbuję przetestować tą strategię ale niestety wskanika TRO_DYNAMIC_FIBS_SR nie mogę dodać do wykresu. Posiadam niżej załczony plik mq4 i przy próbie jego kompilacji otrzymuję 13 błędów (m.in. expected semicolon oraz błędy dot ALERT SOUND). Nie znam się aż na tyle na mql żeby to poprawić. Może ktoś posiada prawidłowy wskaźnik (mój wziąłem z załącznika na początku wątku).
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
damsx6
Gaduła
Gaduła
Posty: 143
Rejestracja: 03 mar 2014, 20:00

Re: Never Lose Again by DRAGON33

Nieprzeczytany post autor: damsx6 »

Na 233 stronie wrzuciłem paczkę ze wszystkim w zeszłym roku. Powinno działać :)
Pomyślności.

ODPOWIEDZ