Never Lose Again by DRAGON33

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
HEX
Gaduła
Gaduła
Posty: 331
Rejestracja: 15 cze 2009, 16:31

Nieprzeczytany post autor: HEX »

bilo22 pisze:dzieki za informacje na PW juz pojalem o co biega i na ten short ladnie tez sie zalapalem :)
Bo handlowanie tak właściwie nie jest trudne PriceAction zawsze zaczyna się między kropkami(sub/res) i wystarczy wejść zgodnie z H1.

Dodano po 23 minutach:

Pamiętajcie że ja się tez ucze tego systemu i wszystkie spostrzeżenia mile widziane:)To nie jest złoty gral ale grając według określonego planu naprawde to może stac się dochodowe,trzeba poznać wszystkie sygnały jakie daje ten system.mam SL 15 TP nie mam,Ale gdy tylko wychodze na plus zabezpieczam tranzakcje na +5 ,następnie +10 jak odetnie to odetnie mogłem brac tyle ile bylo zaryzykowałem to mam 5-10 zachwile będzie kolejne wejście.
Some times the only response is "shit happens" and "you can't win them all."

Awatar użytkownika
doni
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 20 gru 2008, 06:30

Nieprzeczytany post autor: doni »

Witaj HEX.
W jaki sposób zabezpieczasz transakcję na +5 i potem + 10 pipsów?? Czy używasz do tego jakiegoś skryptu np: LoktomVisulaOrder..??

HEX
Gaduła
Gaduła
Posty: 331
Rejestracja: 15 cze 2009, 16:31

Nieprzeczytany post autor: HEX »

doni pisze:Witaj HEX.
W jaki sposób zabezpieczasz transakcję na +5 i potem + 10 pipsów?? Czy używasz do tego jakiegoś skryptu np: LoktomVisulaOrder..??
Nie.Robie to ręczniemam otwarte okno do zmoodyfikwania zlecenia i w odpowiednim momencie klikam.

Awatar użytkownika
sinpix
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 26 wrz 2008, 13:57

Nieprzeczytany post autor: sinpix »

Witaj HEX, kontynuację wątku Never loose again znajdziesz na forum kreslik.com - obecnie jest to macierzyste forum TRO.
z ciekawostek dodam że sam TRO jest także użytkownikiem naszego forum :) kiedyś tłumaczyłem jego strategię buyzone (za jego zgodą), stąd jakiś czas temu się tutaj zalogował. nie wiem czy jeszcze do nas zagląda :)
jeszcze nie...
jeszcze się wstrzymaj....
....
już! możesz panikować!

HEX
Gaduła
Gaduła
Posty: 331
Rejestracja: 15 cze 2009, 16:31

Nieprzeczytany post autor: HEX »

sinpix pisze:Witaj HEX, kontynuację wątku Never loose again znajdziesz na forum kreslik.com - obecnie jest to macierzyste forum TRO.
z ciekawostek dodam że sam TRO jest także użytkownikiem naszego forum :) kiedyś tłumaczyłem jego strategię buyzone (za jego zgodą), stąd jakiś czas temu się tutaj zalogował. nie wiem czy jeszcze do nas zagląda :)
WIEM:) Siedziałem też na tym ich czacie ale na dłuższą mete mi się nie podobało,każdy miał swoją strategie i każdy pisał co innego.Strategia buy zone zaciekawiła mnie po tym jak zobaczyłęm jak dobre są zwykłe horyzontalne linie o losowych współrzędnych,Ta metoda podobnie jak linie i buy zone działa na podobnej zasadzie,Dalej gramy według świecy H1,i wchodzimy kiedy system wygeneruje sygnał.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Shadi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1414
Rejestracja: 01 lut 2009, 20:34

Nieprzeczytany post autor: Shadi »

pytanie: pokazujesz wejścia profitowe.. ok, fajnie, ale jak możesz napisz coś o SL ile X wywala Ciebie na SL jaki stosujesz.. ogólnie coś więcej na ten temat. Screeny po fakcie wyglądają ok.. ale ... przed.. no właśnie.

Ps. nie wiem czy się orientujesz ale dragon gra teraz lekko inną metodą i 1h tf ponieważ - jak pisze - tak jest mniej stresowo :)

HEX
Gaduła
Gaduła
Posty: 331
Rejestracja: 15 cze 2009, 16:31

Nieprzeczytany post autor: HEX »

Shadi pisze:pytanie: pokazujesz wejścia profitowe.. ok, fajnie, ale jak możesz napisz coś o SL ile X wywala Ciebie na SL jaki stosujesz.. ogólnie coś więcej na ten temat. Screeny po fakcie wyglądają ok.. ale ... przed.. no właśnie.

Ps. nie wiem czy się orientujesz ale dragon gra teraz lekko inną metodą i 1h tf ponieważ - jak pisze - tak jest mniej stresowo :)
Pokazywałem tylko profitowe bo tylko takie miałem.Wczoraj miałem na 16 jedno minusowe bo kupiłem po 24:00 i spred miałem kur.. 7 i wdupiłem 15 pipsów.teraz się męcze z jednym ale to moja wina bo za późno kupiłem;/ale trzymam.
Często jest tak że wchodząć w zlecenie momentalnie wychodzisz na plus pownieważ grając tym systemem korzystasz z price action i jestes na samym początku tego ruchu dół/Góra ale jest też tak że musisz poczekać chwile przecież widac na screenach knoty świec tam też byłem - miałem minus 5-6 pipsów czasem 10,mój SL wynosi 15 i statystycznie jak wejde w zlecenie i odetnie mnie na SL to znaczy że poszedłem w całkowicie złą strone.To zawsze jest forex ale ciężko zrobic tym systemem 2-3 stratne pozycje pod rząd
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 24 lip 2009, 12:13 przez HEX, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
sinpix
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 26 wrz 2008, 13:57

Nieprzeczytany post autor: sinpix »

[quote=
WIEM:) Siedziałem też na tym ich czacie ale na dłuższą mete mi się nie podobało,każdy miał swoją strategie i każdy pisał co innego.Strategia buy zone zaciekawiła mnie po tym jak zobaczyłęm jak dobre są zwykłe horyzontalne linie o losowych współrzędnych,Ta metoda podobnie jak linie i buy zone działa na podobnej zasadzie,Dalej gramy według świecy H1,i wchodzimy kiedy system wygeneruje sygnał.[/quote]

tak jak piszesz każda linia o losowych współrzędnych jest dobrym punktem brakout do zarobienia kilku pipów - problem leży jedynie w ustawieniu SL :)
jeszcze nie...
jeszcze się wstrzymaj....
....
już! możesz panikować!

tekken32
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 12 lis 2008, 11:12

Nieprzeczytany post autor: tekken32 »

wyglada ciekawie ale możesz podać linka do pliku tpl bo nigdzie nie moge go znaleźć a w tej paczce chyba go nie ma. dzięki

HEX
Gaduła
Gaduła
Posty: 331
Rejestracja: 15 cze 2009, 16:31

Nieprzeczytany post autor: HEX »

nie mam tu tpl musisz ręcznie wrzucić sobie wskaźniki

Dodano po 19 minutach:

Podaje link gdzie jest bardzo dobrze wytłumaczony ten system.Nie wklejam go tu bo nie chcę tracić czasu na pytanie się właściciela czy mogę:)
http://forums.babypips.com/show-me-mone ... #post74103 post nr 1985
Myśle że teraz wszyscy zajarzą i zobaczą że ten system jest rewelacyjny tylko trzeba na niego trochę czasu.Wracając do mojego stratnego zlecenia miałem spred 7 ale po 20 minutach wyszedł bym i tak na plus i to nie przekraczając mojego SL 15 spańkowałem jak zobaczyłem ten spread:)
Ostatnio zmieniony 24 lip 2009, 13:00 przez HEX, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ