Najlepsze panstwo w Europie do zamieszkania

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
pawlilimicimited

Nieprzeczytany post autor: pawlilimicimited »

Ojjj, na wyspach nie, bo tam grasuje wszech DEMOniczny Urbański.

Dodano po 6 minutach:
klonmarcin pisze:
andy11 pisze:mam zamiar wyprowadzic sie z PL do innego panstwa....
Ja bym brał Finlandię :wink:
Skandynawia jest niesamowitym miejscem, nawet jeśli gra się na giełdzie i z tego żyje, to w Skandynawii warto skorzystać z socjalnego. Pomimo dość mocno wykorzystywanego prądu (wiadomo - klimacik) do ogrzewania, Skandynawia ma najniższe rachunki za prąd. To jest niesamowity paradoks.

Klimat przyczynił się do zmiany w technologii ogrzewania mieszkań i domów.

Awatar użytkownika
andy11
Maniak
Maniak
Posty: 4751
Rejestracja: 22 sie 2011, 14:36

Nieprzeczytany post autor: andy11 »

klonmarcin pisze:
andy11 pisze:mam zamiar wyprowadzic sie z PL do innego panstwa....
Ja bym brał Finlandię :wink:
powodzenia...

ja wole Szwajcarie..

Awatar użytkownika
xpep
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 844
Rejestracja: 02 gru 2007, 11:50

Nieprzeczytany post autor: xpep »

pawlilimicimited pisze:Ojjj, na wyspach nie, bo tam grasuje wszech DEMOniczny Urbański.
moglbys zaoferowac usluge dla niezadowolonych kursantow - osobiste podziekowanie sebastianowi za szkolenie :D

pawlilimicimited

Nieprzeczytany post autor: pawlilimicimited »

hehehehe.... dobre...
Nie zrobię mu tej przyjemności bo i tak na jego kursie nie byłem i nie będę. Zauważyłem na jego webinariach które dostałem za darmo od znajomego który był przez dłuuuuugi czas, że gość działa na DEMO. Owszem na działającym rynku ale na demie chłop ciągnie. 50 osób na webinariach (na kursach) x 4.000zł to miesięcznie niezły marketing i managment.

Poza tym, otrzymany grupowy mail od gościa pokazał mi i faktycznie tak jest że wszystkie kury i webinaria można wziąć z youtube a tutaj chłopak nieźle się ceni. Szacunek mu za jego wkład i zaangażowanie. Dobrze że mam jego webinaria kilkugodzinne od znajomego.

radoslav47
Gaduła
Gaduła
Posty: 287
Rejestracja: 10 sie 2011, 02:13

Nieprzeczytany post autor: radoslav47 »

a co na tych webinariach jest , jesli mozna spytac ? jakies konkrety dot. gry czy same lanie wody ?
Pisząc ten podpis, czuję, że piszę historię.

pawlilimicimited

Nieprzeczytany post autor: pawlilimicimited »

radoslav47 pisze:a co na tych webinariach jest , jesli mozna spytac ? jakies konkrety dot. gry czy same lanie wody ?
Powiadasz lanie wody :?

Urban mówi ciekawe rzeczy i widać że ma widzę. Każdy element jest wałkowany dość dobrze. Tylko słyszałem że za webinaria się również płaci kilkaset złotych. Nieco przesada skoro naprawdę wszystko jest w necie. Ma swój swoisty język nazewnictwa, ale rozwiązania jak na osobę grającą długodystansowo są jak najbardziej trafne. Potrafi pokazać i wyjaśnić ruchy w trakcie gry, opisy świeczek i charakter...


ps. Panowie, ja się wyłączę z tej rozmowy bo po co mi tutaj pisać skoro i tak wiadomo że wszystko jest w necie. Zresztą ci którzy byli na jego zajęciach niech więcej się wypowiadają czego się nauczyli.

Awatar użytkownika
andy11
Maniak
Maniak
Posty: 4751
Rejestracja: 22 sie 2011, 14:36

Nieprzeczytany post autor: andy11 »

Panowie czy mozecie pisac na temat..?
"...wyniki z przeszlosci wcale nie daja gwarancji zyskow w przyszlosci"...

Awatar użytkownika
pawel2907
Gaduła
Gaduła
Posty: 301
Rejestracja: 06 wrz 2011, 17:27

Nieprzeczytany post autor: pawel2907 »

no to wyprowadź sie na południe Franjcji gzies nad lazurowe wybrzeze

skoro osiagnasz juz dochody wystarczajace na zycie z FX itd to jedź tam
Miej nadzieję na najlepsze, ale zawsze bądź gotów na najgorsze.

MajorGC
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 806
Rejestracja: 08 gru 2009, 22:39

Nieprzeczytany post autor: MajorGC »

Wy z ta Lizbona to tak na powaznie?
Niestety nie mialem czasu zwiedzic kazdej czesci, ale miejscami to wygladalo jak slumsy. Ogolnie to portugalia wygladala dla mnie na drogi kraj mimo ze miejscami bardzo biedny. Sami portugalczycy uciekaja masowo z kraju tak jak polacy, bo odkad kryzys nastal w europie to nie maja sie zbyt dobrze. Zreszta w UK ich coraz wiecej.

Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma, ale jednak mieszkajac w UK i teskniac za Polska, nadal nie widze swojego powrotu.

Ale utrzymujac sie z FX to chyba nie powinno byc problemem zeby przejechac sie z dwa razy w roku na szybki urlop do panstw europy i zobaczec jak zycie mniej wiecej wyglada na uboczu turystycznych miast/wsi i przekonac sie na wlasne oczy, ewentualnie rozmawiajac z miejscowymi. Inaczej pelnego obrazu nie bdziesz mial. Ceny mieszkan moze spadaja, ale niestety zycie staje sie coraz drozsze i to jest najwiekszy problem.
"Zanim zareagujesz - pomyśl, zanim wydasz - zarób, zanim sie poddasz - spróbuj." Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
andy11
Maniak
Maniak
Posty: 4751
Rejestracja: 22 sie 2011, 14:36

Nieprzeczytany post autor: andy11 »

pawel2907 pisze:no to wyprowadź sie na południe Franjcji gzies nad lazurowe wybrzeze

skoro osiagnasz juz dochody wystarczajace na zycie z FX itd to jedź tam
Francja mi nie pasi wole Szwajcarie....

a co w tym dziwnego , ze ktos zyje z FX itd...?
"...wyniki z przeszlosci wcale nie daja gwarancji zyskow w przyszlosci"...

ODPOWIEDZ