Najlepsze panstwo w Europie do zamieszkania

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
andy11
Maniak
Maniak
Posty: 4751
Rejestracja: 22 sie 2011, 14:36

Nieprzeczytany post autor: andy11 »

bankroot..


tak kanton Ticino ( Locarno) klimat dla mnie, ceny apartamentow znosne,
mieszkancy znosni, wszedzie blisko (lotnisko, autostrada, kolej..)
widoczki przepiekne (na narty rzut beretem)..

tak co do tych ich przepisow to niezle jaja alemnie sie to podoba i szanuje to..
"...wyniki z przeszlosci wcale nie daja gwarancji zyskow w przyszlosci"...

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

daromanchester pisze:Ostatnio Alicante zwróciło moją uwagę przez ceny i łatwość połączeń lotniczych.
Alicante... Byłem osatnio. Dla mnie idealne miejsce :). Daro, jeśli coś tam zakupisz to chętnie Cię odwiedzę... Na jakieś 300 dni :D.

Co do Szwajcarii... Kraj piękny ale wg mnie dobry na emeryturę...

andy11
Jak widzisz, indywidualne preferencje są zbyt istotne, jak przy dyskusji o samochodach.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
mryko
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 619
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:58

Nieprzeczytany post autor: mryko »

Jestem za Portugalią. Byłem w Lizbonie i to miasto mnie zauroczyło, jest jak dla mnie kompletne pod każdym względem. Zabytkowe i nowoczesne. Ludzie przyjaźni, klimat łagodny. Ceny mieszkań atrakcyjne.
Sky is the limit

x0x
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2012, 19:58

Nieprzeczytany post autor: x0x »

Z reguly w takich tematach pojawia sie, watek skandynawii, z dania na czele, a tu nic :D

maxam007
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 01 kwie 2010, 10:16

Nieprzeczytany post autor: maxam007 »

To ja pojadę po bandzie. Zainteresuj się Albanią.

Awatar użytkownika
tyler_durden
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 25 lut 2012, 13:20

Nieprzeczytany post autor: tyler_durden »

Norwegia !

Byłem w Oslo - cudnie !

Wprawdzie trochę zimno, ale gdyby podliczyć wszystkie plusy, bilans byłby zdecydowanie dodatni.

Z cieplejszych miejsc to Portugalia - podzielam zdanie kolegi - Lizbona jest świetna.
ciągle głupi ...

IndyInwes
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 80
Rejestracja: 30 gru 2011, 22:13

Nieprzeczytany post autor: IndyInwes »

Genialny temat. Wnosze o przeniesienie do OFTOPICU! WIelkie propsy dla autora, pocztam jak wytrzeźwiejeę
Czasami przeglądam to forum i dostrzegam jedno... traderzy to ludzie a ludzie to idioci.

Dagu

Nieprzeczytany post autor: Dagu »

holandia
jak dla mnie najlepsze miejsce
zylem pracowalem mieszkalem wiem

kraj zadbany uporzadkowany systematyczny, poukladany ze sie tak wyraze
praca dobra i dobrze platna, mieszkania drogie, jedzenie tanie
koszty utrzymania samochodu w normie, paliwo jak na ich zarobki tanie
auta ktore jezdza po drogach sa czyste, zadbane i w dobrym stanie
u nas jest z tym znacznie gorzej, holendrzy ok, troche zamknieci ale za to kultura akceptacja i szacunek dla innych, oni sa u siebie i sobie spokojnie zyja
przedewszytskim jest tam niebywale pieknie, mieszkajac w tanim bloku mialem takie widoki

http://youtu.be/1PtPEHFxurM

jezeli to co planuje wypali to za miesiac juz mnie w polsce nie bedzie
pozdrawiam

Awatar użytkownika
andy11
Maniak
Maniak
Posty: 4751
Rejestracja: 22 sie 2011, 14:36

Nieprzeczytany post autor: andy11 »

raposo pisze:
daromanchester pisze:Ostatnio Alicante zwróciło moją uwagę przez ceny i łatwość połączeń lotniczych.
Alicante... Byłem osatnio. Dla mnie idealne miejsce :). Daro, jeśli coś tam zakupisz to chętnie Cię odwiedzę... Na jakieś 300 dni :D.

Co do Szwajcarii... Kraj piękny ale wg mnie dobry na emeryturę...

andy11
Jak widzisz, indywidualne preferencje są zbyt istotne, jak przy dyskusji o samochodach.
raposo...
tak , kazdemu co innego odpowiada...

Dodano po 1 minutach:
mryko pisze:Jestem za Portugalią. Byłem w Lizbonie i to miasto mnie zauroczyło, jest jak dla mnie kompletne pod każdym względem. Zabytkowe i nowoczesne. Ludzie przyjaźni, klimat łagodny. Ceny mieszkań atrakcyjne.
kiedys myslalem o przeprowadzce do Portugalii ( tanie zycie, tanie mieszkania , etc ... ale mi juz przeszlo)...

Dodano po 2 minutach:
Michal1989 pisze:Norwegia !

Byłem w Oslo - cudnie !

Wprawdzie trochę zimno, ale gdyby podliczyć wszystkie plusy, bilans byłby zdecydowanie dodatni.

Z cieplejszych miejsc to Portugalia - podzielam zdanie kolegi - Lizbona jest świetna.
dla ludzi chcacych pojsc do stacjonarnej pracy pewnie Norwegia jest jednym z lepszych panstw ( zabezpiecznia socjalne, prawo pracy,etc )

ale dla takiego nicponia jak ja to zdecydowanie odpada...

poza tym ja nie przepadam za bialymi nocami...

Awatar użytkownika
mryko
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 619
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:58

Nieprzeczytany post autor: mryko »

andy11, a myślałeś nad Czechami? Okolice Pragi. Z całą pewnością taniej niż w Niemczech, Austrii, Szwajcarii. Stamtąd już rzut beretem do wszystkich zakątków europy.
Sky is the limit

ODPOWIEDZ