Na demo zarabiałem w realu ciągle trace

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
barnaba12
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 22 lip 2011, 17:05

Nieprzeczytany post autor: barnaba12 »

Godfather pisze:Tylko 5% zarabia na FX, z czego 95% szkoląc innych :d w tej czy innej formie ..
Więc takich co zarabiają trejdując, jest tylko 0,25% ... 8)
Coś w tym jest 8) :lol:

Awatar użytkownika
kafe466
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 28 sty 2011, 21:32

Nieprzeczytany post autor: kafe466 »

tylko 5% zarabia? JA myślałem że na tym forum każdy zarabia :P
Czy niczego nie dostrzegasz? A raczej, czy dostrzegasz brak czegoś, co by można było dostrzec?

Awatar użytkownika
wuhu
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 21 sty 2010, 08:42

witam

Nieprzeczytany post autor: wuhu »

znam osobiście osobę zarabiającą z rynków kapitałowych ma do tego twardy tyłek
i bardzo mocną psychikę
mówi jak raz na pół roku nie wtopię bańki to mi nie idzie gra
pozdro

krzyzakov
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 13 gru 2009, 14:29

Nieprzeczytany post autor: krzyzakov »

yoshhi pisze: Pomysł z micro jest jak najbardziej dobry. Tylko już dziś zaakceptuj, że depozyt, który na to przeznaczysz - możesz stracić.
Jeśli z góry zaakceptuje stratę depozytu, to po co ma grać na rzeczywistym rachunku?

yoshhi
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 14 mar 2007, 11:27

Nieprzeczytany post autor: yoshhi »

krzyzakov pisze:
yoshhi pisze: Pomysł z micro jest jak najbardziej dobry. Tylko już dziś zaakceptuj, że depozyt, który na to przeznaczysz - możesz stracić.
Jeśli z góry zaakceptuje stratę depozytu, to po co ma grać na rzeczywistym rachunku?
W tym przypadku chodziło o ćwiczenie na realnym rachunku, aby poczuć emocje, aby móc się uczyć, wyciągać wnioski, poprawiać błędy, poznać siebie, wyuczyć dobrych nawyków, itd.

Jak się uda zarobić, to super! Gratulacje - masz większy kapitał na dalszą naukę i ćwiczenia oraz może starczy na jakieś waciki...;)

Lecz przeważająca większość na początku traci pieniądze na realu, więc lepiej podejść do tematu optymistycznie (wierzę, że mogę zarobić) lecz również racjonalnie (wiem także, że mogę wtopić wszystko i nie boli mnie to, bo przecież chodzi o naukę)
Człowiek mądry uczy się na swoich błędach, człowiek sprytny uczy się na cudzych błędach, człowiek głupi nigdy się nie uczy!

krzyzakov
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 13 gru 2009, 14:29

Nieprzeczytany post autor: krzyzakov »

yoshhi pisze: Lecz przeważająca większość na początku traci pieniądze na realu, więc lepiej podejść do tematu optymistycznie (wierzę, że mogę zarobić) lecz również racjonalnie (wiem także, że mogę wtopić wszystko i nie boli mnie to, bo przecież chodzi o naukę)
Jeśli ta akceptacja utraty depozytu będzie rzeczywista, a nie pozorowana, to będzie szkodliwa. Pewnie, ze trzeba się liczyć z taka możliwością, ale nie akceptować. Bo jak się zaakceptuje, to ta możliwość zrealizuje się bardzo szybko. Psychologowie, OIDP, nazywają to kompensacja ryzyka. Ten mechanizm tez sprawia, ze odsetek śmiertelnych ofiar wypadków samochodowych utrzymuje się na podobnym poziomie, mimo, ze bezpieczeństwo pasywne i aktywne niezmiernie wzrosło. Kasę trzeba szanować:)

ODPOWIEDZ