MT4- zniknęły wszystkie okna par walutowych

Wszystko co związane z zapleczem technicznym tradera, czyli m.in. komputery, smartfony, tablety, VPS'y itp.
Fx_boy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 691
Rejestracja: 30 maja 2011, 08:31

Re: MT4- zniknęły wszystkie okna par walutowych

Nieprzeczytany post autor: Fx_boy »

Wcześniej nie sprawdzałem, ale teraz okazuje się, że w Meta Trader nie ma ukrytych forderów.
Dziękuję i pozdrawiam.

z6yszko
Gaduła
Gaduła
Posty: 266
Rejestracja: 17 sty 2011, 10:09

Re: MT4- zniknęły wszystkie okna par walutowych

Nieprzeczytany post autor: z6yszko »

Mówię o ukrytych folderach w profilach użytkowników. Jeśli Ci zależy, to odpal poszukiwanie na całym dysku systemowym włącznie z folderami ukrytymi.

Fx_boy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 691
Rejestracja: 30 maja 2011, 08:31

Re: MT4- zniknęły wszystkie okna par walutowych

Nieprzeczytany post autor: Fx_boy »

W Total Commanderze zaznaczyłem opcję "pokaz ukryte pliki", następnie start--> wyszukaj "profiles".
Jeśli o to chodziło, to niestety nie ma, ani jednego pliku o nazwie profiles. To trochę dziwi, bo przecież w Meta Traderze jest katalog o takiej nazwie i też go nie odnajduje, dziwne :( .
Dziękuję i pozdrawiam.

z6yszko
Gaduła
Gaduła
Posty: 266
Rejestracja: 17 sty 2011, 10:09

Re: MT4- zniknęły wszystkie okna par walutowych

Nieprzeczytany post autor: z6yszko »

To znaczy, że coś jest źle z tym wyszukiwaniem. Zobacz co masz w folderze
c:\Users\<twoja_nazwa>\AppData\Roaming\MetaQuotes\Terminal\

Tam w jednym z podkatalogów powinien być katalog z profilami.
No i jeszcze sprawdź w MT4 "Plik->Otwórz folder danych", to pokaże Ci, gdzie masz aktualne profile.
Niestety MT4 ma różne bugi. Kilka buildów do tyłu miałem to samo zdarzenie: MT4 w pewnym momencie po restarcie zmienił mi folder danych z tego ukrytego w profilu na ten, w którym jest zainstalowany.

Fx_boy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 691
Rejestracja: 30 maja 2011, 08:31

Re: MT4- zniknęły wszystkie okna par walutowych

Nieprzeczytany post autor: Fx_boy »

W tym ukrytym mam profil ale ten, który teraz używam. W plik -> otwórz folder danych - od tego rozpocząłem poszukiwanie, tez nic. No cóż taki urok tej MT4, teraz utworzyłem profil, aby się zabezpieczyć na przyszłość. Dzięki bardzo za pomoc.
Dziękuję i pozdrawiam.

PaDo
Gaduła
Gaduła
Posty: 192
Rejestracja: 29 paź 2010, 20:01

Re: MT4- zniknęły wszystkie okna par walutowych

Nieprzeczytany post autor: PaDo »

Spróbuj w MT4 zmienić profil na inny i ponownie wrócić do używanego to powinno pomóc
Szczyt impulsu nie jest szczytem fali
Nie widzisz z bliska spójrz z daleka
Strach jest zabójcą umysłu

Fx_boy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 691
Rejestracja: 30 maja 2011, 08:31

Re: MT4- zniknęły wszystkie okna par walutowych

Nieprzeczytany post autor: Fx_boy »

Nie bardzo rozumiem.
Wcześniej nie miałem utworzonego profilu i zniknęły mi wszystkie okna z wykresami obserwowanych par walutowych, - nie udało się tego odszukać. Następnie utworzyłem profil powiedzmy "ABC" i nowe okna z parami walutowymi.
Czy teraz mam zmienić profil "ABC", to chyba nie ma sensu, pod tym profilem są już nowe okna?.
Dziękuję i pozdrawiam.

ODPOWIEDZ