MT4 na androidzie

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: MT4 na androidzie

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Nie da się wgrać niestandardowych wskaźników. A przybliżyć spróbuj tak jak się powiększa zdjęcia na wszystkich smartfonach ;). Na Ajfonie tak to właśnie działa i pewnie na Androidzie jest podobnie.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
rh-fx
Gaduła
Gaduła
Posty: 191
Rejestracja: 12 lis 2007, 21:39

Re: MT4 na androidzie

Nieprzeczytany post autor: rh-fx »

Mt4 na androida nie działa na najnowszych smartfonach np Xperia Z1 . Przynajmniej na razie, może problem zostanie załatwiony szybko.
Jeżeli ktoś planuje kupno smartphona klasy "high" pod mt4 niech najpierw sprawdzi czy działa na konkretnym modelu.
- Co ja tutaj robię ?
- Gdzie są ci co powinni tu być ?
- Co robią ci , których nie powinno tutaj być ?

Awatar użytkownika
DonForex:-)
Gaduła
Gaduła
Posty: 254
Rejestracja: 29 kwie 2010, 16:25

Re: MT4 na androidzie

Nieprzeczytany post autor: DonForex:-) »

Znacie może jakieś ciekawe i przydatne aplikacje na androida, np. powiadomienie o dojściu cedy do wyzanczonego przez nas poziomu?
"Someday - and that day may never come - I'll call upon you to give my pips back to me. But until that day, accept this justice as gift on my off day" - The Foreign Exchange Market in my f... nightmare.

Awatar użytkownika
zaccny
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 448
Rejestracja: 22 wrz 2012, 22:14

Re: MT4 na androidzie

Nieprzeczytany post autor: zaccny »

Wpisz sobie "forex" w sklepie play i masz wszystko jak na talerzu:-) jest tam bodajże program który się nazywa forex sygnał i właśnie on jest do takich spraw. Kiedyś używałem go i nawet daje rade ale od czasu od kiedy przeszedłem na wyższe interwaly juz go nie potrzebuje. Dodatkowo mogę powiedzieć że program Trade interceptor mobile to istny kombajn forex owy na android i jest tam też funkcjonalność ustawiania alarmów ale trzeba mieć do tego konto premium chyba a tak daleko nie zaszedlem:-) pozdrawiam

Sent from my GT-P5100 using Tapatalk 4

Awatar użytkownika
DonForex:-)
Gaduła
Gaduła
Posty: 254
Rejestracja: 29 kwie 2010, 16:25

Re: MT4 na androidzie

Nieprzeczytany post autor: DonForex:-) »

Wpisałem, wyszukałem i sporo poinstalowałem... niestety prawie wszystko do wyrzucenia. Sygnał prawie każda aplikacja ma ale najbardziej żal mi wskaźnika ZigZag. Myślałem, że tak podstawowoy wskaźnik będzie w MT4 dla android. JEst ZigZag w Trade Interceptor ale jest on zupełnie inny niż w MT4. Zostawiłem sobie Mobile Forex, dobry przejrzysty wykres i posiada horizotnal lines.

Jakby ktoś coś wiedział o ZigZag dla android to bardzo proszę o informację:)
Pozdrawiam
"Someday - and that day may never come - I'll call upon you to give my pips back to me. But until that day, accept this justice as gift on my off day" - The Foreign Exchange Market in my f... nightmare.

malygracz
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 11 lut 2012, 09:41

Re: MT4 na androidzie

Nieprzeczytany post autor: malygracz »

Ja mam MT4 na Galaxy SIII i są tylko 4 pary EURUSD AUDUSD GBPUSD NZDUSD wie ktoś czy da się i jak dodać więcej par??

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: MT4 na androidzie

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Można, spróbuj plusem w rogu okna z kwotowaniami.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Tymek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 648
Rejestracja: 20 mar 2006, 13:39

Re: MT4 na androidzie

Nieprzeczytany post autor: Tymek »

Posiadam zegarek CASIO z androidem czy tam też będzie działać ? ;)
A tak poważnie to ceny można śledzić na każdym telefonie bez potrzeby instalowania MT4
i każdy system obecnie posiada aplikacje RemoteDesktop, wiec można mieć MT4 na dowolnym telefonie ;)
Co do startowania EA na telefonie to chyba już przesada ;) pewnie zaraz będą pytania ;)
Nie wiem jaki jest sens trejdowania na telefonie ale jeżeli chodzi o łączenie normalnej
pracy z trejdowaniem to jak znam życie to obie będą kuleć.
No jest jeszcze motyw szpanowania przed panienkami w lokalu wieczorem ;) O tym właśnie pomyślałem ;)
Ale to takie płytkie ;) Albo przed kumplami w barze jakim to jest się kozakiem ;)
Widziałem to raz na własne oczy i myślałem że padnę ;)
Ale może nie jestem już "trendy" ;)
Każdy chce mieć pieniądze, ale pieniądze nie zawsze chcą każdego ;)

Awatar użytkownika
bbq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 604
Rejestracja: 10 maja 2011, 17:12

Re: MT4 na androidzie

Nieprzeczytany post autor: bbq »

Tymek pisze: Ale może nie jestem już "trendy" ;)
Bycie trendy, powoli staje się démodé.
Telefony w zegarku, pierścionki sterujące prawie wszystkim wokoło itd...

Tymek, jeśli twierdzisz, że nie jesteś już trendy, to tak naprawdę jesteś trendy :wink:

Pzdr.
“Look deep into nature, and then you will understand everything better.” A. Einstein

Awatar użytkownika
zaccny
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 448
Rejestracja: 22 wrz 2012, 22:14

Re: MT4 na androidzie

Nieprzeczytany post autor: zaccny »

Potwierdzam:-D ja z własnego doświadczenia podam taki przyklad:
w dzisiejszych czasach każdy z moich rówieśników i ze znajomych posiada tatuaż albo i kilka;-) a ja widząc to uznałem ze będę oryginalny i sobie nie zrobię i trzymam się w tym postanowieniu i jak ostatnio mnie właśnie oswiecono jestem z tym właśnie trendy:-D

ODPOWIEDZ