MT4 na androidzie

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
klore
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2011, 15:43

Re:

Nieprzeczytany post autor: klore »

drops pisze:Pojawiła się w końcu oficjalna wersja Metatradera 4 na Androida. Działać działa, dla osób, które nie wymagają od takiej aplikacji nic więcej poza podstawowym gołym wykresem i pilnowaniem pozycji jest OK.

Link: https://play.google.com/store/apps/deta ... etatrader4

[spam mode ON]
A jeśli ktoś chce jednak oglądać własne wykresy z dowolnymi (własnymi) wskaźnikami naniesionymi na wykresy, to polecam MT4 Remote aktualnie w wersji 2.1, jeśli chodzi o funkcjonalność to lata świetlne do przodu od poprzednich wydań. Oczywiście wymaga włączonego PC-ta z odpalonym terminalem. Możliwa obsługa dowolnej ilości pracujących kont uruchomionych na jednym lub wielu komputerach. Nie wymaga jak pierwsze wersje czarów-marów i doktoratu ze znajomości zasad routingu, po prostu działa ;)
Linki: https://play.google.com/store/apps/deta ... .mt4remote i strona domowa http://www.mt4remote.com
[spam mode OFF]

Jestem zainteresowany tym cudem, ale strona mt4remote.com nie działa. Czy to tylko chwilowe?

Awatar użytkownika
Dareczekart
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 377
Rejestracja: 29 mar 2012, 00:09

Re: MT4 na androidzie

Nieprzeczytany post autor: Dareczekart »

Witam

Mam problemik z mt4 na androida. Kupiłem samsung glalaxy s4 i wykresy na mt4 są częściowo bardzo bardzo wybielone , tak od połowy obrazu.( widzę połowe wykresu) inne części programu jak historia notowania wyświetlane są dobrze. Zastanawiam się czy posiadacze s4 mają taki sam problem...

Kupiłem go żeby lepiej widzieć wykresy w pracy bo okularów nie mogę tam używać - a teraz k... :evil: . nic nie widzę.

P o m o c y..

Awatar użytkownika
DonForex:-)
Gaduła
Gaduła
Posty: 254
Rejestracja: 29 kwie 2010, 16:25

Re: MT4 na androidzie

Nieprzeczytany post autor: DonForex:-) »

Hej, ja mam natomiast pytanie o pakiet internetu :)
Wybieram właśnie telefon i kupuję specjalnie androida, żeby mieć dostęp do MT4. Będę używał go często w pracy.
Prośba do osób, które korzystają z takiego rozwiązania: ile internetu takie cudo zżera miesięcznie. Mam do wyboru 750mb lub 2 GB.
"Someday - and that day may never come - I'll call upon you to give my pips back to me. But until that day, accept this justice as gift on my off day" - The Foreign Exchange Market in my f... nightmare.

Awatar użytkownika
silveRbull
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 480
Rejestracja: 18 kwie 2013, 12:14

Re: MT4 na androidzie

Nieprzeczytany post autor: silveRbull »

Witam

Ja mam 350MB i jeszcze nigdy nie przekroczyłem. A dodatkowo korzystam z poczty, przeglądam forum i jakieś tam wiadomości ze świata. Jeżeli nie będziesz kożystał z YouTuba (tylko wi-fi) to 750MB jest wystarczające....

Pozdrawiam



Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Awatar użytkownika
zaccny
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 448
Rejestracja: 22 wrz 2012, 22:14

Re: MT4 na androidzie

Nieprzeczytany post autor: zaccny »

Szczerze? Chociaż nie wiem ile byś korzystał to myślę że ciężko będzie Ci przekroczyć 10mb miesiecznie:-) to są tak drobne sprawy ze nie masz się czym przejmowac:-)

Sent from my GT-P5100 using Tapatalk 4

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Re: MT4 na androidzie

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Android bez internetu jest zupelnie bez sensu. Jak masz dobra cene na ta pakiety, to wez sobie 2gb.

Awatar użytkownika
DonForex:-)
Gaduła
Gaduła
Posty: 254
Rejestracja: 29 kwie 2010, 16:25

Re: MT4 na androidzie

Nieprzeczytany post autor: DonForex:-) »

Dziękuję za podpowiedzi :) Myślę, że te 10 to spokojnie przekroczę, ponieważ aktualnie mam pakiet 250 mb i wykorzystuję ok 15 mb miesięcznie ale nie mam andorida tylko nokie c3 więc na andoridze tak jak Cyb mówi, przyda się więcej :)
A najchętniej to bym wziął Lumie, tylko że tam windows jest niestety.
"Someday - and that day may never come - I'll call upon you to give my pips back to me. But until that day, accept this justice as gift on my off day" - The Foreign Exchange Market in my f... nightmare.

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Re: MT4 na androidzie

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Na androidzie to ja potrafie użyć 200 mb dziennie i to bez YouTube. Wystarczy troche nawigacji, trochę www i usługi działające w tle, które co jakiś czas aktualizują dane. Ot zwykła pogoda, skype, dropbox, fb czy google play.

Od 1 listopada android wciągnął mi 2, 2 gb danych. Z czego yt zabralo 650. Reszta rozeszła się po aplikacjach...

Awatar użytkownika
zaccny
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 448
Rejestracja: 22 wrz 2012, 22:14

Re: MT4 na androidzie

Nieprzeczytany post autor: zaccny »

Jeśli chodzi o możliwości androida do zjadania pakietów to jak najbardziej się z tym zgodzę. Sam na tablecie wykorzystuje min 5gb miesięcznie a na smartphon 'ie z 2gb. To co pisałem wcześniej tyczy się tylko mt4 i to co mu potrzeba:-)

Sent from my GT-P5100 using Tapatalk 4

Awatar użytkownika
DonForex:-)
Gaduła
Gaduła
Posty: 254
Rejestracja: 29 kwie 2010, 16:25

Re: MT4 na androidzie

Nieprzeczytany post autor: DonForex:-) »

Witam ponownie. Zacząłem bawić się MT4 na androidzie i jednak bez rewelacji - ale zawsze to plus, że w każdej chwili mam dostęp do tego.
Mam pytanie: czy można wgrać jakieś dodatkowe wskaźniki? (najbardziej mi zależało na najprostszym ZigZagu - okazało się, że nie ma; oraz na zwykłych poziomych liniach - ale o tym już słyszałem wcześniej).
Drugie pytanie: czy potraficie na tym przybliżać i oddalać wykres (mam nadzieję, że tak a ja po prostu nie mogę tego znaleźć) :)?
"Someday - and that day may never come - I'll call upon you to give my pips back to me. But until that day, accept this justice as gift on my off day" - The Foreign Exchange Market in my f... nightmare.

ODPOWIEDZ