Mój trading

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
tcfxsystem
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 21 lis 2015, 20:21

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: tcfxsystem »

No i rynek wystrzelił... Moja rekomendacja gry na Long była w momencie gdy cena była na poziomie 1.0870 z SL na 1.0833 a teraz mamy rynek już praktycznie 100 pips powyżej...gratuluję tym co skorzystali...tym sposobem można było w tydzień zgarnąć ponad 200 pips w 3 zagraniach

tcfxsystem
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 21 lis 2015, 20:21

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: tcfxsystem »

hejka

niestety na dzisiaj muszę się wstrzymać z podaniem prognozy na dzisiaj co do ruchu...świece na d1 nie wyglądają ciekawie jeśli chodzi o kontynuowanie LONGA aczkolwiek dalej rynek w LONGU jest...konsoliduje się moim zdaniem przed jakimś większym ruchem, moim zdaniem z dnia na dzień powinno się wyjaśnić...moja szklana kula nie sięga daleko w takich sytuacjach i to są własnie momenty gdzie warto pozostać jako obserwator, i to też rekomenduje wszystkim którzy idą za moimi sygnalami

pozdrawiam

tcfxsystem
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 21 lis 2015, 20:21

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: tcfxsystem »

witam serdecznie

dzisiaj drobny skalp na chyba +13 pips...typowe zagranie wykorzystujące teorię elliotta którą wykorzystuje w dość specyficzny sposób interpretując czego rynek NIE MOŻE zrobić i stawiam na to kilka pips SL i ciągnę zlecenie na dopełnienie formacji...w tym przykładzie EURUSD NIE MIAŁ PRAWA wybić korpusem niebieskiej linii jeśli LONG był na tapecie...tak też się stało
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5090
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

tcfxsystem pisze:witam serdecznie

dzisiaj drobny skalp na chyba +13 pips...typowe zagranie wykorzystujące teorię elliotta którą wykorzystuje w dość specyficzny sposób interpretując czego rynek NIE MOŻE zrobić i stawiam na to kilka pips SL i ciągnę zlecenie na dopełnienie formacji...w tym przykładzie EURUSD NIE MIAŁ PRAWA wybić korpusem niebieskiej linii jeśli LONG był na tapecie...tak też się stało
z moich kresek na tym poziomie jest DS1 1.0825, WS1 1.0815 i MP 1.0817... więc tu mamy kumulację wsparć :idea:

dodatkowo to trend na H1 mam spadkowy, więc będę łapał S od DP 1.0857, oczywiście nie w ciemno, bo wiele zależy od układu i zamknięcia się świec przy DP :idea: :wink:
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

tcfxsystem
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 21 lis 2015, 20:21

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: tcfxsystem »

niemiaszek pisze:
tcfxsystem pisze:witam serdecznie

dzisiaj drobny skalp na chyba +13 pips...typowe zagranie wykorzystujące teorię elliotta którą wykorzystuje w dość specyficzny sposób interpretując czego rynek NIE MOŻE zrobić i stawiam na to kilka pips SL i ciągnę zlecenie na dopełnienie formacji...w tym przykładzie EURUSD NIE MIAŁ PRAWA wybić korpusem niebieskiej linii jeśli LONG był na tapecie...tak też się stało
z moich kresek na tym poziomie jest DS1 1.0825, WS1 1.0815 i MP 1.0817... więc tu mamy kumulację wsparć :idea:

dodatkowo to trend na H1 mam spadkowy, więc będę łapał S od DP 1.0857, oczywiście nie w ciemno, bo wiele zależy od układu i zamknięcia się świec przy DP :idea: :wink:
szczerze to dla mnie to zagadka...tzn ja znam poziomy najbardziej prawdpopodobne do L i S i np 1.0857-70 to dobry przedział dla S jak piszesz...problem w tym że ja nie jestem przekonany co do kierunku rynku i nie podejme ryzyka nawet gdy mam dobre poziomy wejść...zawsze otwierając pozycję mam taką zasadę że musze znać trend i kierunek w sensie prawdpopodobieństwa i ono musi wynosić 80%-inaczej wstrzymuje się...wczorajsza zagrywka rynku świadczy raczej o longu ale to już moje widzi mi się a wtedy nie gram bo nie ufam temu...wczoraj spodziewałem sie shorta ale zaskoczyli mnie tym podbiciem...takze nie wiem...zagrywam mniejszą skalę bo tutaj też dużo się dzieje i można naprawdę ze spokojem zarobić coś na sesję

Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5090
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

grałem S od DP i na szybko +10 zabrałem na szybkiego scalpa, a pozycję miałem już na BE+2 :wink:

pomimo spadkowego na H1 zamknąłem, bo na M5 mi się nie podoba układ moich średnich, choć zakres ruchu dla S od DP widzę na 18-20 pipsów :roll:
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5090
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

pracujesz dzisiaj :?:

dla mnie nadal trend spadkowy :?:

walczą na DP 1.0821, a na ta chwilę to już mocny opór WP 1.0848 i DR1 1.0852

poziomy wsparć DS1 1.0764 i DS2 1.0733 z możliwością zejścia do WS1 1.0720 :idea:

no i jeszcze te opcje na dzisiaj: :roll:
EURUSD - 1.0700 (EUR 1.2bln), 1.0750 (1.4bln), 1.0800 (1bln), 1.0850 (697m), 1.0900 (1.7bln), 1.1000 (2.9bln) :!:

sporo tego, więc zakres ruchu może być mały podczas dzisiejszej sesji... :(
czekamy na londek i do roboty :wink:
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

tcfxsystem
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 21 lis 2015, 20:21

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: tcfxsystem »

niemiaszek pisze:pracujesz dzisiaj :?:

dla mnie nadal trend spadkowy :?:

walczą na DP 1.0821, a na ta chwilę to już mocny opór WP 1.0848 i DR1 1.0852

poziomy wsparć DS1 1.0764 i DS2 1.0733 z możliwością zejścia do WS1 1.0720 :idea:

no i jeszcze te opcje na dzisiaj: :roll:
EURUSD - 1.0700 (EUR 1.2bln), 1.0750 (1.4bln), 1.0800 (1bln), 1.0850 (697m), 1.0900 (1.7bln), 1.1000 (2.9bln) :!:

sporo tego, więc zakres ruchu może być mały podczas dzisiejszej sesji... :(
czekamy na londek i do roboty :wink:
hejka

tak pracuje, właśnie próbowałem coś ustalić konkretnego na dzisiaj...

jak dla mnie 1.0785 broni scenariusza longowego, zasięg jest duży, niestety znowu jako background mam shortowy więc już od 3 dni nie mam zdania co do kierunku , w sensie systemowego bo odczucia to każdy z nas ma...dlatego nie mogę podać rekomendacji kierunku na dzisiaj...bliższy jest mi SHORT ale póki 1.0785 jest w grze i cena nad to LONG bardzo prawdpopodobny, nie mogę się jasno określić, widać to też po moim rachunku że ostatnie trzy sesje to straty

tcfxsystem
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 21 lis 2015, 20:21

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: tcfxsystem »

hejka

jak każdy wie, jutro FOMC i stopa procentowa USA...z tej okazji postanowiłem się odważyć pokazać jak widzę potencjalny ruch ceny...sytuacja jest bardzo atrakcyjna ponieważ jeden ze scenariuszy zakłada bardzo dobry stosunek TP do SL...niebieską linią zaznaczyłem wejście potencjalne oczekujące na danych, linie czerwone to SL...pierwszy jest na poziomie około 30 pipsów...dla nieco bardziej odważnych druga linia to już około 100 pipsów...zakres TP to 160 i 260 pips...ogólnie uważam że rynek po danych pociągnie LONGA...jutro na pewno zaryzykuje coś pod ten scenariusz...

w załączniku wykres gdzie wszystko fajnie widać...mam nadzieję że i tym razem mam szklaną kulę:)

PS: nie muszę chyba przypominać by nie stawiać na to całego majątku czy depozytu:) żart....
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

tcfxsystem
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 21 lis 2015, 20:21

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: tcfxsystem »

dzisiaj zgarnąłem zaledwie +18,8 pipsa ze zlecenia
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ