Mój trading

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
tcfxsystem
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 21 lis 2015, 20:21

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: tcfxsystem »

na koniec dnia postanowiłem zagrać korekcyjnego shorta ponieważ rynek był tak przegrzany że szok...kilka razy się pośpieszyłem i dostałem SL i nie będę się tym chwalił tym bardziej że pozycje są do wglądu w historii ale zamieszczę fajnego screena z dwóch udanych zagrań...jedno to wreszcie złapany sam szczyt oraz zagrywka na teście szczytu...dwie transakcje praktycznie pozwoliły mi odrobić stratę chyba 4 czy 5 wejść stratnych...często jak widzę że rynek zbiera się do odwrotu to stawiam kilka kilkanaście transakcji na kilka pips "chwytając" szczyt i jedną transakcją odrabiam i zarabiam...tak tak zaraz mi napiszecie że gra na szukanie szczytów i dołków jest na stracenie...no otóż ja ogólnie odpowiem że wszystko zależy od narzędzi, psychiki oraz zarządzania ryzykiem

w grze zostaje jeszcze jedn lot który zostanie zamknięty na wybiciu fali A korekty ABC na którą grałem...jeśli tak się stanie to wyjdziemy pipsowo oraz kwotowo na plus także CI którzy mnie kopiują na pewno na swoje wyjdą
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

tcfxsystem
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 21 lis 2015, 20:21

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: tcfxsystem »

Ci z Was którzy poszli za moją prognozą z rana (zanim rynek wykonał ruch) mieli potencjał zarobku ponad 100 pips!!! mam nadzieję że nie jeden z Was to wykorzystał bo po to tu między innymi jestem...gratuluje i sobie i Wam

tcfxsystem
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 21 lis 2015, 20:21

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: tcfxsystem »

z prognozą max korekty pomyliłem się o nie całe 6 pipsów z tego co pamiętam aczkolwiek wspominałem że lada chwila eurusd ruszy z LONGIEM że aż czapki zlecą z głów

Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5090
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

tcfxsystem pisze:
niemiaszek pisze:
tcfxsystem pisze:cóż wygląda na to że się nie myliłem i tym razem
ten się nie myli kto nic nie robi, ale naprawdę dobrze Ci to wychodzi :d :564:

nadal widzisz zasięg dla L do 1.1035 :?: :wink:
tak...rynek dopiero wyje...ie rurę że czapki z głów!!! ale jest jeden WARUNEK!!!dzisiaj się rozgrywa scenariusz o którym piszę więc mus to zakończenie sesji dzisisiejszej D1 powyżej poziomu 1.0873-75... jeśli rynek na dzisiejszej sesji zawróci by zamknąć się pod scenariusz longa drastycznie topnieje!!!!!
zamknięcie wyszło powyżej, czyli edek się szykuje na wyższe poziomy, bo warunek zachowany :?: :wink:
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

tcfxsystem
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 21 lis 2015, 20:21

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: tcfxsystem »

hej niemiaszek i inni

nie ma mnie dzisiaj i jutro też nie będzie...ale co prawda ten spadek ceny na koniec w piątek zmartwił ale warunek zachowany, tak gramy LONGA...obrona scenariusza longowego to spadek max do poziomu 1.0833

tcfxsystem
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 21 lis 2015, 20:21

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: tcfxsystem »

zagranie na dno dzisiejszej sesji...+24 pips...trochę długo to trwało ale tak czasem jest że cena próbuje maskować swoje zamiary, na szczęście nie brak mi cierpliwości
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5090
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

tcfxsystem pisze:zagranie na dno dzisiejszej sesji...+24 pips...trochę długo to trwało ale tak czasem jest że cena próbuje maskować swoje zamiary, na szczęście nie brak mi cierpliwości
a miało Cię nie być... :roll: :d
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

tcfxsystem
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 21 lis 2015, 20:21

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: tcfxsystem »

niemiaszek pisze:
tcfxsystem pisze:zagranie na dno dzisiejszej sesji...+24 pips...trochę długo to trwało ale tak czasem jest że cena próbuje maskować swoje zamiary, na szczęście nie brak mi cierpliwości
a miało Cię nie być... :roll: :d
:)no ale mi się pozmieniało...jutro mnie jednak nie będzie, przeprowadzam się do Wrocławia, dostałem ciekawą pracę gdzie będę prowadził wykłady na temat forex:)to tak dodatkowo dla spełnienia się chyba dwa czy 3 razy w tygodniu:)

Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5090
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

tcfxsystem pisze:
niemiaszek pisze:
tcfxsystem pisze:zagranie na dno dzisiejszej sesji...+24 pips...trochę długo to trwało ale tak czasem jest że cena próbuje maskować swoje zamiary, na szczęście nie brak mi cierpliwości
a miało Cię nie być... :roll: :d
:)no ale mi się pozmieniało...jutro mnie jednak nie będzie, przeprowadzam się do Wrocławia, dostałem ciekawą pracę gdzie będę prowadził wykłady na temat forex:)to tak dodatkowo dla spełnienia się chyba dwa czy 3 razy w tygodniu:)
będziesz miał czas :?: chce Ci się :?: :shock:

też tak kiedyś myślałem, że może innym będzie lepiej jak się podzielę wiedzą, doświadczeniem, ale dupogodzin się nie da sprzedać za żadne pieniądze, bo każdy to musi sam wysiedzieć :wink: :idea:

oczywiście zrobisz jak uważasz, to Twój czas i wiesz co robisz, więc powodzenia w nowej pracy i spełnienia w dzieleniu się wiedzą :wink: :564:
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

tcfxsystem
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 21 lis 2015, 20:21

Re: Mój trading

Nieprzeczytany post autor: tcfxsystem »

Zobaczymy... Wiesz bardziej to traktuje jak jakieś nowe doświadczenie, to nie jest mus, chce wyjść do ludzi troszkę z tych ścian...sądzę że mi to dobrze zrobi ale nie martw się, nigdy nie zastapie prawdziwego tradingu nauczaniem.... No chyba że gdy będę miał 50 lat...wtedy może:-)

ODPOWIEDZ