Mój FX

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Ramzes
Gaduła
Gaduła
Posty: 179
Rejestracja: 18 maja 2010, 17:24

Re: Mój FX

Nieprzeczytany post autor: Ramzes »

Jeszcze dwie.
-5
+23
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Zarabianie na FOREX jest tak samo niebezpieczne jak próba urwania jaj tygrysowi. I najgorsze jest to, że codziennie musisz próbować mu te jaja urwać...

guccon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 846
Rejestracja: 30 lis 2009, 19:42

Re: Mój FX

Nieprzeczytany post autor: guccon »

Szybko zmieniasz zdanie ale widać umiesz na tym zarabiać :564:

W piątek obserwowałem E/J i U/J. Zdecydowałem się na L z E/J. Gdy pierwsze wejście już zarabiało i zrobiłem drugie podjąłem większe ryzyko i prawie od razu zrobiłem trzecie wejście. Ewentualne straty miała zabezpieczać pierwsza pozycja dlatego cały czas trzymałem rękę na pulsie aby zamknąć przed SL gdy scenariusz nie będzie się spełniał. Tak się stało mimo iż początek wyglądał bardzo obiecująco. Pozamykane wszystko na -0,2p więc teoretycznie na zero ale jak doliczyć prowizje buka to jednak minus.
Wyraźnie rynek ciągnął w dół dlatego mimo wcześniejszego scenariusza na grę L zdecydował się na próbę zgarnięcia tego co akurat daje cena. Nie mam przekonania do bycia na rynku bezpośrednio przed Stanami albo jak wchodzą do gry i skończyło się tylko drobnym plusem na 7,3p

Tydzień na plus :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.

Awatar użytkownika
Ramzes
Gaduła
Gaduła
Posty: 179
Rejestracja: 18 maja 2010, 17:24

Re: Mój FX

Nieprzeczytany post autor: Ramzes »

Guccon lepszy mały plus niż jakikolwiek minus :564:
A to nie ja szybko zmieniam zdanie tylko wykres M1 :D

Ja z rana na L pierwsza pozycja. Jeden lokalny opór do przebicia a potem powinno dojść do TP 30 pip.
Zobaczymy co wyjdzie.

-2, 0, +8
Nie wiem gdzie to chce iść..
Wygląda że sell ale jak daleko?
Ejek +21 szybka akcja :)
Wyskok i jazda pod opór z którym walczył w nocy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Zarabianie na FOREX jest tak samo niebezpieczne jak próba urwania jaj tygrysowi. I najgorsze jest to, że codziennie musisz próbować mu te jaja urwać...

guccon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 846
Rejestracja: 30 lis 2009, 19:42

Re: Mój FX

Nieprzeczytany post autor: guccon »

Ładna akcja na E/J :564:

Zastanawiałem się kiedy pociągną dalej i zakres ruchu też był ciekawy jak na poniedziałek. Wpatrywałem się jednak w L na U/J albo w S na A/U. Na obu parach słaby potencjalny zakres ruchu a jeszcze zbliżała się 14 dlatego tym razem bez zastanawiania się po prostu wyszedłem z rynku. Skończony U/J na prawie +30p
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.

Awatar użytkownika
Ramzes
Gaduła
Gaduła
Posty: 179
Rejestracja: 18 maja 2010, 17:24

Re: Mój FX

Nieprzeczytany post autor: Ramzes »

Czyli tydzień otwarty idealnie :)
Zarabianie na FOREX jest tak samo niebezpieczne jak próba urwania jaj tygrysowi. I najgorsze jest to, że codziennie musisz próbować mu te jaja urwać...

Awatar użytkownika
Ramzes
Gaduła
Gaduła
Posty: 179
Rejestracja: 18 maja 2010, 17:24

Re: Mój FX

Nieprzeczytany post autor: Ramzes »

Pierwsza już jedzie.
Jeden opór do przebicia jak wczoraj.
Ale dziś już na BE co by mnie znów nie zaskoczyło.
Cel +25

Zamknięty na +22
Mi chyba więcej niż 20 pip nie potrzeba.. podświadomość mi mówi żeby tak zamykać.
Przy SL 5 pip jest to RR 1/4 co mi raczej starcza.
Zwłaszcza że tak szybko jak wczoraj :)
Pół godzinki i koniec.
OO dobrze że zamknąłem. Leci na ryja.
Tylko bym się denerwował.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Zarabianie na FOREX jest tak samo niebezpieczne jak próba urwania jaj tygrysowi. I najgorsze jest to, że codziennie musisz próbować mu te jaja urwać...

guccon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 846
Rejestracja: 30 lis 2009, 19:42

Re: Mój FX

Nieprzeczytany post autor: guccon »

Ładnie Ci idzie z tym kablem :564:

U mnie ulubiony ujek. Dzisiaj jednak przykład jak można skończyć dzień na minusie mimo skuteczności 50% oraz dobrze określonym kierunku. Jeden z uroków FX albo coś nie tak z planem rozgrywania - do indywidualnego przemyślenia.
Scenariusz zakładał L na U/J. Pierwsze dwa wejścia bez historii. Trzeciego w zasadzie nie powinno być: dwa pierwsze traciły. Scenariusz jednak cały czas był w mocy a dołożenie trzeciej pozycji z małym SL bo taka była pozycja nie powodowało sumarycznie ryzyka ponad 1,5% (doliczając już 3 prowizje). Skoro jednak myślałem o stracie to rynek spełnił moje oczekiwania. Pierwsze rozegranie łącznie na -13p.
Obserwowałem dalej i wróciła wizja rozegrania tej L na U/J dlatego ponowiłem. Tym razem wejścia były już bardziej przemyślane względem siebie i rozstrzelone w czasie. Zbliżała się nieuchronnie 14:00 a zgodnie z planem mam być wtedy poza rynkiem a szczególnie jak pozycje są tak blisko miejsc wejścia. Zakończone wszystkie 3 wejścia na +9p.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.

Awatar użytkownika
Ramzes
Gaduła
Gaduła
Posty: 179
Rejestracja: 18 maja 2010, 17:24

Re: Mój FX

Nieprzeczytany post autor: Ramzes »

U mnie dziś 6x sell
pierwsze trzy zamknięte na zero... Jakoś nie byłem przekonany do spadków. A raczej psychika słaba :D
Ale że spada, to kolejne sell i SL -5 pip
I kolejny sell tuż przed danymi. Tp było na 32 pip ale spread się rozjechał i zamknęło na +27
I ostatni sell na +9
Gdybym wiedział że tak na tych danych pojadą :D
No ale cóż.
I tak mam więcej niż chciałem więc nie ma co marudzić.
Guccon :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Zarabianie na FOREX jest tak samo niebezpieczne jak próba urwania jaj tygrysowi. I najgorsze jest to, że codziennie musisz próbować mu te jaja urwać...

guccon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 846
Rejestracja: 30 lis 2009, 19:42

Re: Mój FX

Nieprzeczytany post autor: guccon »

Jak trzymasz psychę od razu masz przewagę!

Pipsy zgarnięte :564:


Ja dzisiaj obserwowałem sobie A/U. Po ostatnich dniach bez historii dzisiaj coś ruszyli i chciałem to wykorzystać. Osobiście moja ulubiona para - mam wrażenie jakby robili najmniej fałszywek.
Scenariusza nie udało się jednak zrealizować na S i dwa wejścia zakończenie łącznie na -10p.

Myślałem że to koniec ale pojawiła się sytuacja zagrania L na E/J i wykorzystałem na tyle ile się dało: 3 pozycje łącznie na +28p.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.

Awatar użytkownika
Ramzes
Gaduła
Gaduła
Posty: 179
Rejestracja: 18 maja 2010, 17:24

Re: Mój FX

Nieprzeczytany post autor: Ramzes »

U mnie dziś początek od strat.
-5,-5
+5
+25
i jedna aktualnie otwarta z tp +25
Jutro mnie nie ma więc liczę zarobić dziś :)
+25
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Zarabianie na FOREX jest tak samo niebezpieczne jak próba urwania jaj tygrysowi. I najgorsze jest to, że codziennie musisz próbować mu te jaja urwać...

ODPOWIEDZ