Milion złotych w zarządzanie [Konkurs REAL - TMS Brokers]

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
makuu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 14 sty 2016, 03:59

Re: Milion złotych w zarządzanie [Konkurs REAL - TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: makuu »

Ludzie złoci... minimalny depozyt 2000zł -> 0.1 złota vs. 0.5 usdjpy. Mam Wam to narysować? To są te Wasze równe warunki?!
Albo osoba ktora wystrzeli zamknie pozycje i juz bedzie nie do dogonienia dla grajacych na zlocie. Takie teoretyzowanie to sobie podarujcie. I nie mowcie mi jak mam grac. ;) Wystarczy, ze odwaliliscie maniane z depozytem na zlocie i ja juz brac w tym udzialu nie bede.

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: Milion złotych w zarządzanie [Konkurs REAL - TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

Warunki są takie same dla wszystkich.
Oferta jest jak jest, nie ma co narzekać, bo można by więcej, a to że długo otwiera się konto, a to że trzeba czekać nie wiadomo czemu jeden dzień na zweryfikowanie i przystąpienie do konkursu, a to że na stronie strefa klienta nie działa, itd itd. Ale jest konkurs, warunki są jakie są nikt nie każe zostać w TMS na dlużej ;)
Ja najwięcej zarabiam na handlu ogórkami i nie ma takiej opcji w TMSie, i jak tu konkurować z takim co gra na złocie??? :D

Chciałbym też dodać, że fajnie by było jakby była publikacja np pierwszej 10 rankingu. Była by fajniejsza rywalizacja. Albo nawet 20-stki. Co w tym złego?
A tak tylko 3. Ale może dobrze, że jaki mądrala nie wpadł na pomysł żeby w ogóle nie publikować ;)
Obrazek
Obrazek

Nieśmiertelny Trader

Re: Milion złotych w zarządzanie [Konkurs REAL - TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

makuu pisze:Ludzie złoci... minimalny depozyt 2000zł -> 0.1 złota vs. 0.5 usdjpy. Mam Wam to narysować? To są te Wasze równe warunki?!
Albo osoba ktora wystrzeli zamknie pozycje i juz bedzie nie do dogonienia dla grajacych na zlocie. Takie teoretyzowanie to sobie podarujcie. I nie mowcie mi jak mam grac. ;) Wystarczy, ze odwaliliscie maniane z depozytem na zlocie i ja juz brac w tym udzialu nie bede.
oh nie, to straszne... dzizys skąd się biorą tacy ludzie? nie chcesz to nie graj, przynajmniej kasy nie stracisz :)

Nie wiem czy zauważyłeś ale wyniki nie są astronomiczne, normalnie czołówka miała by już około 200% konta a tymczasem ledwo ponad 20%...

Awatar użytkownika
TMS Brokers
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 06 kwie 2010, 15:20

Re: Milion złotych w zarządzanie [Konkurs REAL - TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: TMS Brokers »

Zleciłem pokazanie 10 miejsc w rankingu. Dam znać jak będzie :-)
juszjuszmilion pisze: Chciałbym też dodać, że fajnie by było jakby była publikacja np pierwszej 10 rankingu. Była by fajniejsza rywalizacja. Albo nawet 20-stki. Co w tym złego?
A tak tylko 3. Ale może dobrze, że jaki mądrala nie wpadł na pomysł żeby w ogóle nie publikować ;)
-- Dodano: wt 14-02-2017, 17:22 --

już jest pokazane 10 miejsc: https://milion.tms.pl/ranking.php

voyt
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 04 lip 2012, 19:30

Re: Milion złotych w zarządzanie [Konkurs REAL - TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: voyt »

Ranking chyba przestał się aktualizować...

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: Milion złotych w zarządzanie [Konkurs REAL - TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

No procedury rejestracyjne masakra, z zasileniem konta kilka dni. Następne dni czekania na dołączenie do konkursu, uff. Człowiek z infolinii :) chyba od wczoraj interesuje się forexem, zero kompetencji i wiedzy.
Nie wiem jak inni polscy brokerzy. Co do kompetencji infolinii polskich brokerów, to chyba norma.
U mnie odżyły dawne zmory obcowania z polskimi brokerami, nie doświadczyłem tego od 3 lat i zapomniałem. uff

-- Dodano: 15 lut 2017, 12:10 --

Uff, doczekałem się :) Gram.
Zauważyłem, ładną zmianę na 10 pozycji rankingowych, od razu milej, prawda? :)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
TMS Brokers
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 06 kwie 2010, 15:20

Re: Milion złotych w zarządzanie [Konkurs REAL - TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: TMS Brokers »

Rzeczywiście był problem, który dzisiaj rano poprawiliśmy
voyt pisze:Ranking chyba przestał się aktualizować...
-- Dodano: śr 15-02-2017, 14:59 --

Cieszę się, że się udało ale jestem wyraźnie zdziwiony, że napotkałeś aż takie problemy. Formularz można 100% online przejść a dokładanie nowych rachunków na słuchawce z maklerem. Proszę odezwij się na PRIV i wskaż jakieś dane (np adres email), żebyśmy mogli sprawdzić kto się z Tobą kontaktował. To nam pomoże podnieść jakość. Mogę tez poprosić konkretnego maklera z Departamentu Obsługi Klienta o kontakt z Tobą o ile sobie tego życzysz.
juszjuszmilion pisze:No procedury rejestracyjne masakra, z zasileniem konta kilka dni. Następne dni czekania na dołączenie do konkursu, uff. Człowiek z infolinii :) chyba od wczoraj interesuje się forexem, zero kompetencji i wiedzy.
Nie wiem jak inni polscy brokerzy. Co do kompetencji infolinii polskich brokerów, to chyba norma.
U mnie odżyły dawne zmory obcowania z polskimi brokerami, nie doświadczyłem tego od 3 lat i zapomniałem. uff

-- Dodano: 15 lut 2017, 12:10 --

Uff, doczekałem się :) Gram.
Zauważyłem, ładną zmianę na 10 pozycji rankingowych, od razu milej, prawda? :)

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: Milion złotych w zarządzanie [Konkurs REAL - TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

Powiem szczerze, że fajnie to wygląda. PO tygodniu pierwszy ma tylko 140%, to naprawdę normalny, realny wynik. Ja motam się blisko 10 tki, nie mając wcale jakoś tam dużo % :)
Obrazek
Obrazek

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Milion złotych w zarządzanie [Konkurs REAL - TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

Pobawić się można. Ale sama umowa to... SZOK! Szkoda czasu. Jeśli nie macie dobrego prawnika to ciężko to widzę. Jednak sytuacja sprzed w lat ze stycznia pokazuje... Słabo, słabo.

Philips

Re: Milion złotych w zarządzanie [Konkurs REAL - TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: Philips »

Pobawić się można. Ale sama umowa to... SZOK! Szkoda czasu.
Monika napisz coś więcej. O jaką umowę ci chodzi? Tą mówiącą o zarządzaniu milionem w przypadku wygranej? Czy tą normalną podpisaną z brokerem?

ODPOWIEDZ