Milion złotych w zarządzanie [Konkurs REAL - TMS Brokers]

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
Philips

Re: Milion złotych w zarządzanie [Konkurs REAL - TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: Philips »

Można przystąpić nawet na dzień przed końcem konkursu.
To tak trzeba zrobić może nie jeden dzień przed końcem , ale tydzień przed po tym jak się konkurencja wykrwawi. :D

Awatar użytkownika
TMS Brokers
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 06 kwie 2010, 15:20

Re: Milion złotych w zarządzanie [Konkurs REAL - TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: TMS Brokers »

Pamiętaj że możesz mieć 10 rachunków w konkursie, na których możesz testować różne stretegie. Jeżeli jedną z nich jest wstrzymanie się z tradingiem do końca - masz oczywiście taki wybór :-)
Philips pisze:
To tak trzeba zrobić może nie jeden dzień przed końcem , ale tydzień przed po tym jak się konkurencja wykrwawi. :D

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Milion złotych w zarządzanie [Konkurs REAL - TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Bardzo słuszny krok z dodaniem warunku o max. dopuszczalnym drawdown'ie. Bez tego zawsze istniałoby duże ryzyko, że konkurs wygra hazardzista z fartem, a nie trader z pomysłem. I tą drogą trzeba iść przy organizacji konkursów...

Powodzenia! ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: Milion złotych w zarządzanie [Konkurs REAL - TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

Tak czy owak wygra ktoś z fartem. Zawsze trafi się ktoś kto poszaleje i nie załapie tych 30% DD.

Czy tym wygranym rachunkiem w zarządzaniu szczęśliwiec będzie mógł zarządzać z domu czy będzie musiał przychodzić do siedziby TMS. Domniemywam, że z domu, ale chciałbym potwierdzić.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Milion złotych w zarządzanie [Konkurs REAL - TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: raposo »

juszjuszmilion pisze:Tak czy owak wygra ktoś z fartem. Zawsze trafi się ktoś kto poszaleje i nie załapie tych 30% DD.
Szczęście zawsze się przydaje, jak i warunki rynkowe sprzyjające akurat naszej strategii. Ale szansa na to, że będzie to przypadkowa osoba mocno spadają. Tym samym sam trading będzie bardziej ostrożny/racjonalny, a stopy zwrotu przyziemne.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
TMS Brokers
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 06 kwie 2010, 15:20

Re: Milion złotych w zarządzanie [Konkurs REAL - TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: TMS Brokers »

Może z domu :-)
juszjuszmilion pisze:Tak czy owak wygra ktoś z fartem. Zawsze trafi się ktoś kto poszaleje i nie załapie tych 30% DD.

Czy tym wygranym rachunkiem w zarządzaniu szczęśliwiec będzie mógł zarządzać z domu czy będzie musiał przychodzić do siedziby TMS. Domniemywam, że z domu, ale chciałbym potwierdzić.

Philips

Re: Milion złotych w zarządzanie [Konkurs REAL - TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: Philips »

Bez tego zawsze istniałoby duże ryzyko, że konkurs wygra hazardzista z fartem, a nie trader z pomysłem.
Racja

TMS-ie Praktyka

1 Wpłacam 10 k otwieram pozycje na Daxie niestety rynek idzie w przeciwnym kierunku zamykam na poziomie 6 k czyli - 40 % oznacza to że dla mnie już po konkursie tj. mogę dalej tradować ale w grę nie wchodzi już wygrana ?

2 Wpłacam 10 k dochodzę do poziomu 20 k. I teraz 30 % jest liczone od 20k max mogę stracić 6 k czyli 30%. Jeżeli z 20 k zjadę do 10 k to oznacza to że straciłem 50% czyli po konkursie?

3 Co będzie uwzględniał ranking Nick Stopa Zwrotu Max DrawDown ?

Awatar użytkownika
TMS Brokers
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 06 kwie 2010, 15:20

Re: Milion złotych w zarządzanie [Konkurs REAL - TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: TMS Brokers »

1. Tradować możesz, ale to już poza konkursem sie odbywa
2. Tez wypadasz z konkursu w takim przypadku
3. Na ten moment mamy przewidziana prezentacje nick + stopa zwrotu. Dam sugestie, żeby prezentować DD do naszego IT
Philips pisze:
Bez tego zawsze istniałoby duże ryzyko, że konkurs wygra hazardzista z fartem, a nie trader z pomysłem.
Racja

TMS-ie Praktyka

1 Wpłacam 10 k otwieram pozycje na Daxie niestety rynek idzie w przeciwnym kierunku zamykam na poziomie 6 k czyli - 40 % oznacza to że dla mnie już po konkursie tj. mogę dalej tradować ale w grę nie wchodzi już wygrana ?

2 Wpłacam 10 k dochodzę do poziomu 20 k. I teraz 30 % jest liczone od 20k max mogę stracić 6 k czyli 30%. Jeżeli z 20 k zjadę do 10 k to oznacza to że straciłem 50% czyli po konkursie?

3 Co będzie uwzględniał ranking Nick Stopa Zwrotu Max DrawDown ?

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: Milion złotych w zarządzanie [Konkurs REAL - TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

Mam dwa pytania:

1. Automaty dozwolone?
2. Czy jeśli ktoś wygra konkurs i powie, że strategia jest związana z nieregularnymi cyklami miesiączkowymi sąsiadki i tą strategią wygrany może zarządzać milionem to będzie mógł? Lub gra tylko na tzw czuja. Czy to już będzie zależało od decyzji TMS w danym momencie i nie wiadomo.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
TMS Brokers
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 06 kwie 2010, 15:20

Re: Milion złotych w zarządzanie [Konkurs REAL - TMS Brokers

Nieprzeczytany post autor: TMS Brokers »

1. Dozwolone
2. Jak dołożysz do tego jakościowy pomysł na zarządzanie ryzykiem / ekspozycją to myślę, że będzie miało większe znaczenie :-)
juszjuszmilion pisze:Mam dwa pytania:

1. Automaty dozwolone?
2. Czy jeśli ktoś wygra konkurs i powie, że strategia jest związana z nieregularnymi cyklami miesiączkowymi sąsiadki i tą strategią wygrany może zarządzać milionem to będzie mógł? Lub gra tylko na tzw czuja. Czy to już będzie zależało od decyzji TMS w danym momencie i nie wiadomo.

ODPOWIEDZ