mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
2
9%
Poza paroma minusami są ok
8
36%
Przeciętny
6
27%
Mają wiele wad
3
14%
Stanowczo odradzam
3
14%
 
Liczba głosów: 22

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: BRE Forex ECN

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Już na pierwszy rzut oka widzę, że spread na towarach powalający nie jest. Mam lepsza ofertę w GO4X i pewnie lepsza lub tak sama jest w XTB lub Noble.
Pewnie mikrolotów nie ma.
Oferta ogólnie niezła pod względem zróżnicowania, ale jednak uboższa. Nie ma np. gazu ziemnego. Przydałyby się akcje z USA z dobrym lewarem to może bym się skusił.
Należy luknąć na demo i ocenić merytorycznie lecz niestety obecnie ja i tak nie mam na to czasu bo gram u kilku brokerów i mam nieźle klikania :P
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Re: BRE Forex ECN

Nieprzeczytany post autor: reptile »

na stronie ciagle sie mi wyswietla komunkat blad z FF
http://www.breforex.pl/Modules/DIBre.Fo ... rts.js:215
napchali tam wsio co sie dzialo.. dajcie obpcje profilowania,podizelcie.. strna ma byc lekka.. a jakis studnet marketingu uznal ze im wiecej gowna tym piekniej.. alob za kazdy widget 5zl..

ECN... a niech mnie.. oni konfliktu nie maja.. ale wilkom trase z was toruja :D jak grac.. jak zyc.. kiedy 95% traci :D bo inaczej sie nei da hehehe
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

wojtekmarek
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 21 lut 2012, 23:10

Re: BRE Forex ECN

Nieprzeczytany post autor: wojtekmarek »

Shinobi pisze:Prowizja wynosi 0,005 % ale jest to całkowita prowizja pobierana jednorazowo przy otwarciu, tak więc pod tym względem jest to najlepszy polski broker typu STP/ECN. Zobaczymy jak z resztą, proponuje podpiąć wątek do głównych..

Taniej jest w BZ czy TMS więc gdzie tu promocja ?

A Armada ma o połowę taniej.

skrzat
Gaduła
Gaduła
Posty: 244
Rejestracja: 23 sie 2011, 12:14

Re: BRE Forex ECN

Nieprzeczytany post autor: skrzat »

Shinobi pisze:Prowizja wynosi 0,005 % ale jest to całkowita prowizja pobierana jednorazowo przy otwarciu, tak więc pod tym względem jest to najlepszy polski broker typu STP/ECN. Zobaczymy jak z resztą, proponuje podpiąć wątek do głównych..
Jesteś pewien? Bo przed chwilą sprawdziłem na demo i pobrało mi 0.01% za całą transakcję, czyli są najdroższym z polskich brokerów :(

skrzat
Gaduła
Gaduła
Posty: 244
Rejestracja: 23 sie 2011, 12:14

Re: BRE Forex ECN

Nieprzeczytany post autor: skrzat »

reptile pisze:na stronie ciagle sie mi wyswietla komunkat blad z FF
http://www.breforex.pl/Modules/DIBre.Fo ... rts.js:215
napchali tam wsio co sie dzialo.. dajcie obpcje profilowania,podizelcie.. strna ma byc lekka.. a jakis studnet marketingu uznal ze im wiecej gowna tym piekniej.. alob za kazdy widget 5zl..

ECN... a niech mnie.. oni konfliktu nie maja.. ale wilkom trase z was toruja :D jak grac.. jak zyc.. kiedy 95% traci :D bo inaczej sie nei da hehehe
U mnie w FF działa (wersja 15.0.1)

Shinobi
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 11 lip 2011, 14:10

Re: BRE Forex ECN

Nieprzeczytany post autor: Shinobi »

skrzat pisze:
Shinobi pisze:Prowizja wynosi 0,005 % ale jest to całkowita prowizja pobierana jednorazowo przy otwarciu, tak więc pod tym względem jest to najlepszy polski broker typu STP/ECN. Zobaczymy jak z resztą, proponuje podpiąć wątek do głównych..
Jesteś pewien? Bo przed chwilą sprawdziłem na demo i pobrało mi 0.01% za całą transakcję, czyli są najdroższym z polskich brokerów :(

rzeczywiście, mój błąd...źle przeczytałem.. sorki ale lipa hehe
pain is temporary, pride is forever

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Re: BRE Forex ECN

Nieprzeczytany post autor: reptile »

skrzat pisze:
reptile pisze:na stronie ciagle sie mi wyswietla komunkat blad z FF
http://www.breforex.pl/Modules/DIBre.Fo ... rts.js:215
napchali tam wsio co sie dzialo.. dajcie obpcje profilowania,podizelcie.. strna ma byc lekka.. a jakis studnet marketingu uznal ze im wiecej gowna tym piekniej.. alob za kazdy widget 5zl..

ECN... a niech mnie.. oni konfliktu nie maja.. ale wilkom trase z was toruja :D jak grac.. jak zyc.. kiedy 95% traci :D bo inaczej sie nei da hehehe
U mnie w FF działa (wersja 15.0.1)
Mi sie tak dzieje na xp,vista,w7 ten sam FF.
Musza to przenisc do innych zakladaek, jaki sens odswierzac glowna strone tak czesto i flodowac sobie serwer np kwotowaniami..
Zkaldka Informacje o rynku bylaby idealna - goscie.. myslcie tam cos

A teraz ten mt4.. updatowal mi sie n razy az sie skaplem ze z tych updatow to nic.. jakas petla..wg mnei zle zrobiony setup.
TEn Smart order ma bugi.. przy pisce resetuje rozkda okien "deminimizuje i oddokowuje okna instruemntow.." dziwne. No i niemoznsco wylaczenia potwierdzen ktore przeceiz sa w logach uposledza to narzedzie.
Czasem w ogole sie nie pojawia - po oddokowaniach zdaje sie jest na samym spodzie.

Instrumenty z grupy .EU (LIFFE) ciekawa opjca.. posegregowanie ich byloby korzystne
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2012, 01:25 przez reptile, łącznie zmieniany 3 razy.
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: BRE Forex ECN

Nieprzeczytany post autor: green7 »

reptile pisze:
skrzat pisze:
reptile pisze:na stronie ciagle sie mi wyswietla komunkat blad z FF
http://www.breforex.pl/Modules/DIBre.Fo ... rts.js:215
napchali tam wsio co sie dzialo.. dajcie obpcje profilowania,podizelcie.. strna ma byc lekka.. a jakis studnet marketingu uznal ze im wiecej gowna tym piekniej.. alob za kazdy widget 5zl..

ECN... a niech mnie.. oni konfliktu nie maja.. ale wilkom trase z was toruja :D jak grac.. jak zyc.. kiedy 95% traci :D bo inaczej sie nei da hehehe
U mnie w FF działa (wersja 15.0.1)
U mnie Win 7 i FF 15.0.1 strona też się sypie a Reptil dobrze prawi ....
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
andy11
Maniak
Maniak
Posty: 4751
Rejestracja: 22 sie 2011, 14:36

Re: BRE Forex ECN

Nieprzeczytany post autor: andy11 »

prosze i od razu rozjasnilo sie ze platforma z deka nie dopracowana jest...
ciekawe kiedy te wady i usterki naprawia....
jak znam to u nich wszystko powoli idzie i trwa lata swietlne... ( tak bylo w maklerskim zanim cos pozmieniali na lepsze, poprawili wady...)
"...wyniki z przeszlosci wcale nie daja gwarancji zyskow w przyszlosci"...

Awatar użytkownika
Esco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2603
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:56

Re: BRE Forex ECN

Nieprzeczytany post autor: Esco »

reptile pisze: Mi sie tak dzieje na xp,vista,w7 ten sam FF.
Musza to przenisc do innych zakladaek, jaki sens odswierzac glowna strone tak czesto i flodowac sobie serwer np kwotowaniami..
Zkaldka Informacje o rynku bylaby idealna - goscie.. myslcie tam cos
Witam

Tez mam ten problem. Firefox i Windows & x64.
Czasem okno sentymentu znika na dłuższa chwile. W ogóle pierwsza strona bardzo rozprasza nadmiarem paneli.

Mnoży się tych ECN ostatnio. Pamiętam jeszcze dyskusje czy potrzebny jest polski broker ECN. :D.

ODPOWIEDZ