mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
2
9%
Poza paroma minusami są ok
8
36%
Przeciętny
6
27%
Mają wiele wad
3
14%
Stanowczo odradzam
3
14%
 
Liczba głosów: 22

nieudacznik
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 10 paź 2012, 15:46

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: nieudacznik »

Jeżeli to był ewidentny badtick to powinni Ci to uznać. Miałem kilka lat temu u pewnego brokera taką sytuację. Wycięło mi stopa na szpilce, więc złożyłem reklamację, czego zresztą nigdy nie robię.. W odpowiedzi dostałem podobny jak Ty bełkocik. Więc olałem to. Ale po kilku dniach inny badtick złapał mi TP. Ale broker jeszcze tego samego dnia anulował mi cały zysk. To mnie bardzo wpieniło i zrobiłem tam niezłą zadymę. W efekcie uwzględnili mi reklamację a do tego przywrócili z powrotem zysk he he... A powiedz, czy potem były dalej jakieś problemy z egzekucją zleceń?

jackub

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: jackub »

rookie ... to nie trafiło... to metodologia ... to po prostu złodzieje ....
można powiedzieć że miał farta że nie zrobili mu debetu, no bo dlaczego nie, jak można??

czytając opis zachowania sie platformy przez trzy dni nie chodzi o żaden bad tick, tam nie było żadnych ticków tylko poziomy z kapelusza.... takie "czary mary"

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Z dniem dzisiejszym nasza współpraca z mForex (mBank Dom Maklerski), która trwała od 2012 r. dobiega końca. Głównym powodem jest decyzja brokera o całkowitym zamknięciu programu partnerskiego. W konsekwencji nasz 11% rabat prowizji przestaje obowiązywać, a my nie mamy możliwości kontynuacji tej promocji poza zaproponowaniem skorzystania z oferty innych brokerów, gdzie cashback cały czas jest aktywny.

Niezależnie od decyzji mForex wszystkie osoby, które otworzyły rachunki realne poprzez serwis Forex Club cały czas w naszym mniemaniu pozostają klientami Forex Club. Tym samym cała lista pozostałych korzyści (z wykluczeniem rabatu prowizji w mForex) oferowanych przez nas nadal Wam przysługują.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Morlok
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 30 cze 2015, 14:06

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: Morlok »

arkoni pisze: Ryzykujesz 10% kapitału w jednej transakcji!!!?

Dziwne podejście.

Gdy mówimy jednak o stosunku wartości ryzyka (wartości SL początkowego), to niedorzeczne jest odnoszenie tego do innej wielkości niż do kapitału zgromadzonego na rachunku, na którym otwieramy pozycję.

No i przede wszystkim chroni nas przed stresem wynikającym ze straty aż 60% kapitału!!! To faktycznie może boleć.
Arkoni, dziwne to jest Twoje bezkrytyczne przyjęcie złotych rad z webinarów organizowanych przez brokerów. Takie rady wobec profesjonalnych traderów (jak mniemam o Selekcjonerze) są żenujące.

1)
Dziwne jest założenie że ryzykowanie 2% bardziej nas uchroni przed stratą niż ryzykowanie 20%. Ciebie boli utrata 20% z 5000 a mnie bolałaby bezmyślna wpłata 50.000 i ryzykowanie "tylko" 2% gdy mogę ten sam rezultat uzyskać z 5k. W razie wyjątkowej czarnej serii mogę sobie dopłacić.

2)
Dziwne jest krytykowanie czyjegoś MM bez znajomości jego systemu. Innymi słowy dziwne jest stosowanie MM w oderwaniu od strategii

3)
Dziwne jest bezkrytyczne powtarzanie brokerskich bzdur bez minimum refleksji co one za sobą niosą. Jeśli ryzykujesz 2% kapitału to znaczy że dopuszczasz bankruta po 50 (!) stratach z rzędu. Strategia z takim założeniem to nie strategia tylko hazard. Broker chce żebyś wpłacić na jego konto jak najwięcej gotówki a potem przekonuje do otwierania jak najmniejszych pozycji które "nie bolą". To skutkuje otwieraniem dużej ilości słabych/żadnych setupów a w końcu MC.

Pozdrawiam

EDIT
Swoją drogą to podziwiam Selekcjonera za odwagę z tym mForex. Ja osobiście bardziej ufam brokerom cypryjskim niż polskim :mrgreen:

Awatar użytkownika
arkoni
Gaduła
Gaduła
Posty: 173
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:19

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: arkoni »

Nie z webinarów, a z własnego doświadczenia, z własnych, podobnych do opisanego przez Selekcjonera, doświadczeń.
No i przede wszystkim ze statystyki setek otwartych i zamkniętych pozycji, z testów na danych historycznych, mnóstwa czasu spędzonego także na demo. Ale także oczywiście z mnóstwa przeczytanych książek, publikacji, opinii...
Po prostu - by się rozwijać trzeba się non stop i uczyć.
Czy jestem profesjonalnym traderem? Nie wiem czy kiedykolwiek będę mógł się tak nazwać, bo im więcej nabieram doświadczenia, tym większy mam dystans do siebie. Czy Ty i Selekcjoner jesteście profesjonalnymi traderami. Wybacz - szczerze wątpię. Ale to Wasz problem, Wasze pieniądze i jeżeli bardziej Wam zależy na samoocenie i psychicznym komforcie, to Wasza sprawa.

W zachowaniu Selekcjonera nie ma żadnej odwagi. Jak znam życie, także z własnego doświadczenia, to broker po prostu oleje ten wpis. No może coś tam, ktoś tam coś nabazgroli na odlew i pewnie na tym się skończy. Bardzo rzadko kończy się to uznaniem pretensji klienta. Mnie zdarzyło się to tylko raz i to nie u polskiego brokera.

Awatar użytkownika
Morlok
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 30 cze 2015, 14:06

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: Morlok »

arkoni pisze:Nie z webinarów, a z własnego doświadczenia, z własnych, podobnych do opisanego przez Selekcjonera, doświadczeń.
No i przede wszystkim ze statystyki setek otwartych i zamkniętych pozycji, z testów na danych historycznych, mnóstwa czasu spędzonego także na demo. Ale także oczywiście z mnóstwa przeczytanych książek, publikacji, opinii...
Po prostu - by się rozwijać trzeba się non stop i uczyć.
Czy jestem profesjonalnym traderem? Nie wiem czy kiedykolwiek będę mógł się tak nazwać, bo im więcej nabieram doświadczenia, tym większy mam dystans do siebie. Czy Ty i Selekcjoner jesteście profesjonalnymi traderami. Wybacz - szczerze wątpię. Ale to Wasz problem, Wasze pieniądze i jeżeli bardziej Wam zależy na samoocenie i psychicznym komforcie, to Wasza sprawa.

W zachowaniu Selekcjonera nie ma żadnej odwagi. Jak znam życie, także z własnego doświadczenia, to broker po prostu oleje ten wpis. No może coś tam, ktoś tam coś nabazgroli na odlew i pewnie na tym się skończy. Bardzo rzadko kończy się to uznaniem pretensji klienta. Mnie zdarzyło się to tylko raz i to nie u polskiego brokera.
Arkoni, dużo słów ale żadnych argumentów. Po pierwsze nic nie pisałem o tym czy jestem profesjonalnym traderem, moje wyniki nie mają tu znaczenia. Po drugie można się uczyć (niektórzy całe lata się uczą) albo można zarabiać. Pewnie zwykłe otwieranie pozycji na pałę byle z trendem i konsekwencją da wymierne zyski, kwestia podejścia.No i po trzecie skoro Twoje doświadczenie powiedziało Ci że 2, 3 albo jakiś tam inny % to optimum bo u Ciebie to działa to masz małe doświadczenie. I jak powiedziałem powyżej, to wskazuje na bardzo niską jakość takiej "strategii".

Pozdrawiam

kapart
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 60
Rejestracja: 11 cze 2015, 12:51

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: kapart »

raposo pisze:Z dniem dzisiejszym nasza współpraca z mForex (mBank Dom Maklerski), która trwała od 2012 r. dobiega końca. Głównym powodem jest decyzja brokera o całkowitym zamknięciu programu partnerskiego.
Raposo, 07 października napisałeś identyczny w treści komunikat o HFT. Czy "coś jest na rzeczy"???

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: raposo »

kapart pisze:
raposo pisze:Z dniem dzisiejszym nasza współpraca z mForex (mBank Dom Maklerski), która trwała od 2012 r. dobiega końca. Głównym powodem jest decyzja brokera o całkowitym zamknięciu programu partnerskiego.
Raposo, 07 października napisałeś identyczny w treści komunikat o HFT. Czy "coś jest na rzeczy"???
Mogę odpowiedzieć jedynie dyplomatycznie. "Coś" jest zawsze na rzeczy przy tego typu decyzjach... ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

kapart
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 60
Rejestracja: 11 cze 2015, 12:51

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: kapart »

raposo pisze:
kapart pisze:
raposo pisze:Z dniem dzisiejszym nasza współpraca z mForex (mBank Dom Maklerski), która trwała od 2012 r. dobiega końca. Głównym powodem jest decyzja brokera o całkowitym zamknięciu programu partnerskiego.
Raposo, 07 października napisałeś identyczny w treści komunikat o HFT. Czy "coś jest na rzeczy"???
Mogę odpowiedzieć jedynie dyplomatycznie. "Coś" jest zawsze na rzeczy przy tego typu decyzjach... ;)
Ciekawe, czy po 01.01.2017 polscy brokerzy bankowi (bankowe DM) będą jeszcze oferować forex?

Awatar użytkownika
Administrator
Admin
Admin
Posty: 249
Rejestracja: 02 cze 2008, 21:36

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: Administrator »

Dodano ankietę z ocenami użytkowników dotyczących tego brokera.

ODPOWIEDZ