metatrader w tablecie

Wszystko co związane z zapleczem technicznym tradera, czyli m.in. komputery, smartfony, tablety, VPS'y itp.
Awatar użytkownika
altmer
Gaduła
Gaduła
Posty: 115
Rejestracja: 05 gru 2010, 00:04

Re: metatrader w tablecie

Nieprzeczytany post autor: altmer »

Ja już prawie "leciałem do sklepu" po Acer Iconia Tab W700, ale okazuje się, że on jest w dwóch wersjach: gorszej (w tym bardziej energożerny, gorszy procek, ) i lepszej. W PL oczywiście na razie jest głównie tylko ta gorsza. Więcej szczegółów np. tutaj:
http://tablety.komorkomania.pl/2012/12/ ... rszy-model

Tablety z win8 są świeżo po premierze i trzeba uważać na "okazje" taka jak ta. Konkurencja na razie mała, zwłaszcza w Polsce. Może niedługo trochę potanieją lub pokażą się jakieś lepsze modele (mi oryginalny W700 by wystarczył - tylko gdzie go kupić?).

Model W510 od premiery nieco staniał, ale jak dla mnie to za słaby sprzęt. Z innej półki, znacznie wyższej, jest XPS 12 Ultrabook - ale na razie jest zbyt drogi.

No a do samego mt4 i jakiegoś netu to raczej nie opłaca się kupować takich nowości, lepiej coś z win7 (jeśli już ma być a'la laptop). A i jeszcze nie kupowałbym żadnych ipadów, andoridów, windowsów RT (windows 8 RT), wolałbym zwykły system win - dla mnie najlepiej ekran dotykowy i win8, zwłaszcza że microsoft zapowiada coroczne aktualizacje (ale nie wiem czy jak się kupi win8 to będzie można mieć te aktualizacje za friko, trza o tym doczytać)

Puszkin
Gaduła
Gaduła
Posty: 138
Rejestracja: 07 gru 2009, 09:53

Re: metatrader w tablecie

Nieprzeczytany post autor: Puszkin »

A może mało znany sprzęt niszowy np Nokia Booklet 3G. Można kupić używany za około 700 zł. To jest minilaptop ale poczytajcie o nim w necie. Fajny gadżet i długo trzyma na baterii.

Awatar użytkownika
altmer
Gaduła
Gaduła
Posty: 115
Rejestracja: 05 gru 2010, 00:04

Re: metatrader w tablecie

Nieprzeczytany post autor: altmer »

laptop dla mnie to mały i nieporęczny komp stacjonarny, a tablet to rzeczywiście przenośne urządzanie, np. nie ma takich wirujących dysków jak laptop czy stacjonarny, z włączonymi tabletem można swobodnie skakać po mieście czy ze spadochronem ;) bez obawy że zaraz dysk pójdzie czy coś z niego wypadnie.

A z tymi tabletami windows8 to naprawdę są jakieś jaja - producent ujawnia super specyfikacje, a potem do sklepów trafia przestarzałe szajse - i nic poza tym, nawet w wyższych cenach nie można dostać urządzenia z pierwotną konfiguracją. Ewidentnie chcą naciąć klientów. Poza w/w Acer Iconia Tab W700, kolejny to Samsung Smart PC Pro, który zamiast Core i3 ma... Pentiuma: http://www.tabletmaniak.pl/66789/samsun ... rt-pc-pro/ - komentarze pod artykułem.

Z zakupem nowszego tabletu z win8 chyba jednak lepiej poczekać (przepłacać za starocie nie chcę). Asus VivoTab dobry, ale wydaje się zbyt drogi. W ciągu kilkunastu dni ponoć ma się pojawić w sprzedaży Lenovo ThinkPad Tablet 2, najtańsza wersja w cenie 2300 zł - nie wiem co to, ale niektórzy już marudzą że obudowa kiepska.

Szkoda, bo bardzo by mi się przydał teraz na zimę. Jak ktoś się średnio zna, tak jak ja, to przed zakupem lepiej dobrze się zastanowić co się chce i poczytać opinie w necie. A, i z win8 mniej niż 4MB ramu nie kupować, bo muli.

HanSolo1
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 05 mar 2013, 18:50

Re: metatrader w tablecie

Nieprzeczytany post autor: HanSolo1 »

Panowie a tym ASUS X401U-WX011H pojdzie MT4
na Win8 ?

aramisrobi
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 10 wrz 2015, 14:26

Re: metatrader w tablecie

Nieprzeczytany post autor: aramisrobi »

Nie wiem co się stało przestał działać Metatrader 4 na moim tablecie i chcąc zainstalować go powtórnie mam komunikat ,że nie można zainsyalować na moim urzadzeniu. Tablet Samsung Galaxy tab E

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: metatrader w tablecie

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Na Androidzie? Sprawdź czy jego wersja jest wystarczająca.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

ODPOWIEDZ