Metatrader 4 xtb - brak połączenia

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Songok pisze:tylko jak wyjasnic to ze na innych komputerach normalnie dziala ;/ (z pendrive'a)
Hmm... Ok, poddaję się :D.
Format c: :)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Songok
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 25 paź 2008, 19:14

Nieprzeczytany post autor: Songok »

znalazlem cos takiego:
http://www.teletrade-dj.pl/faq/teletrader/#7
tam jest zeby sprawdzic jak z tym portem tylko nie wiem jaki server wpisac ?

Awatar użytkownika
kris007
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 551
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:50

Nieprzeczytany post autor: kris007 »

Songok pisze:w supporcie mi napisali ze nie maja takiej wiedzy technicznej...
jak chcą to napewno maja wiedzę, czasami olewają sprawę, miałem kiedyś przypadek gdzie straciłem połączenie od ok 20-ej do rana, dzwoniłem wtedy do nich, kombinowali coś że to nie u nich albo że coś sprawdzą itp, finalnie rano dopiero informatyk od nich wysłał mi plik "Test" który po odpaleniu na komputerze generował raport dotyczacy trasy połączenia, odesłałem ten raport i za chwile było ok, ewidentnie coś było u nich żle a poza moim zgłoszeniem podobno nikogo to nie trafiło.
Pozdrawiam.

Dodano po 2 minutach:
Songok pisze:tylko jak wyjasnic to ze na innych komputerach normalnie dziala ;/ (z pendrive'a)
no jeśli tak sprawa wyglada to nie wiem, ja miałem ewidentny brak połaczenia.

Songok
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 25 paź 2008, 19:14

Nieprzeczytany post autor: Songok »

Okazało się ze nod mi blokował ten port (443) a drugi metatrader mi działał pewnie dlatego ze to real konto a te działają pod portem 444 nie widziałem tego w opcjach noda dopóki nie przeczytałem ze port 443 to port odpowiedzialny za https, dzięki za szybkie odpowiedzi i sorry za problem jak się okazało moja wina :P

forex_lover
Gaduła
Gaduła
Posty: 129
Rejestracja: 01 gru 2009, 07:44

Nieprzeczytany post autor: forex_lover »

ja bym pisał do na jakieś forum IT, bo chyba to problem techniczny z twoim komputerem skoro piszesz, że wszędzie indziej działa.

ODPOWIEDZ