MB Trading

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera ?

Zdecydowanie polecam
41
43%
Poza paroma minusami są ok
15
16%
Przeciętny
32
34%
Mają wiele wad
2
2%
Stanowczo odradzam
5
5%
 
Liczba głosów: 95

just
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 23 sie 2007, 23:51

Nieprzeczytany post autor: just »

Fireblade pisze:jesli jest strata to wynik jest podany w nawiasie.
No faktycznie - dzięki wielkie!

Awatar użytkownika
fryk
Gaduła
Gaduła
Posty: 228
Rejestracja: 10 mar 2006, 13:24

Nieprzeczytany post autor: fryk »

Ściągnij nowego nawigatora:
http://www.mbtrading.com/download.asp
Owoce sukcesu rosną na drzewach cierpliwości...

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1213
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:19

Nieprzeczytany post autor: MaRCHeW »

Witam.

Natknąłem się dzisiaj na ff na post gościa o nicku BostonForex.

http://www.forexfactory.com/showthread.php?t=100404

Być może MBTrading stara się uruchomić także ECN i MT4.

Nie wiem ile jego nick ma wspólnego z tą firmą: http://www.bostontechnologies.com/ ale z tego co wiem mają oni bridge do takiego połączenia. Także być może coś jest na rzeczy ;) Może ktoś ma jeszcze jakieś informacje?

http://www.bostontechnologies.com/bridges.html

Pozdrawiam
Karol Marchewka

EDIT: W sumie to post powinien iść do działu o MBTrading. Nievinny czy byłbyś tak dobry i przeniósł ten wątek?

Awatar użytkownika
Nievinny
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 908
Rejestracja: 05 gru 2006, 22:41

Nieprzeczytany post autor: Nievinny »

O i teraz mogę się wypowiedzieć.
Nie chcę nic mówić, ale nie mam zaufania do firmy BostonTechnologies, gdyż ta przygotowała coś nazywane Virtual Dealer Plug-In co jest programem, którego każdy klient MM nienawidzi.
Trade what you see, NOT what you hear or think

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

Pytanie do BigZig111.Znajomi chcą grać IB lecz nie możemy znaleść jak zwiększyć prawdopodobieństwo zrealizowania zlecenia kładąc nacisk na spred kosztem ceny to co jest na MBT.Tak się zastanawiam może by rozwiązało zrobić coś takiego kupić nakładkę na IB button trader ,myślę o E/$ i ustawić w button traderze np. "spred zamiast standartowy 1 pip np 5 pip,generalnie chodzi o to że w ekstremalnych sytuacjach gdzie liczą się ułamki sekund aby tuż przed poślizgiem lub w trakcie poślizgu gdy instytucje panikują i gwałtownie cofają zlecenia coś ugrać.Czy na Twojego nosa hipotetycznie ma to sens?Byłem świadkiem że na MBT jeden kolega położył nacisk w navigatorze na cenę i miał zrealizowane zlecenie w 30%,a drugi na spred i miał zrealizowane w trakcie poślizgu ok.70%.Różnica istotna.Pozdrawiamy.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
Fireblade
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 31 maja 2006, 20:00

Nieprzeczytany post autor: Fireblade »

psg pisze:MBT tez nie jest bez wad, jak zrobisz market order na newsach to mozesz byc prawie pewna ze dostaniesz najgorsza cene, zlecenia limit zwykle sie nie wykonaja bo "cena" niby ucieknie.
walkowane jest ciagle to samo. zastanow sie na czym polega idea ECN i dlaczego zlecenia nie zawsze wchodza po Twojej cenie bo wiekszosc chyba nie rozumie jak dziala ten rynek.

co do pytania. wszystko zalezy od stylu tradingu. spread na EUR/USD wynosi okolo 2,4p wiec bez rewelacji (ok 1,48p prowizja i spread, po ktorym najczesciej sie wchodzi po 0,9p). do day tradingu MBT nie nadaje sie wogole ze wzgledu na koszty, rowniez egzekucja zlecen czesto nie jest taka szybko oraz slippage, ktory sie pojawia nawet przy limitach (ciagle pisze o grze w trakcie najwiekszej aktywnosci rynku, pomijam okresy publikacji danych).

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Czy jest jakakolwiek możliwość podłączenia automatu pod MB Trading? Może być nawet jakaś platforma firmy trzeciej albo API.
OK, już wiem - SmartQuant.

Ale mam jeszcze jedno pytanie - jak mocno zwiększają spread w godzinach nocnych, bo słyszałem, że zwiększają.

Awatar użytkownika
Rooney
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 05 kwie 2007, 15:27

Nieprzeczytany post autor: Rooney »

Możesz grać automatem przez NinjaTrader w MBT.

drops
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 03 kwie 2008, 18:38

Nieprzeczytany post autor: drops »

Czy ktoś mi podpowie, gdzie w tym nawigatorze odnaleźć historię swoich zrealizowanych zleceń?
Bo wszystko fajnie, ustawiam zlecenie, stopy itp, wracam( tzn zamykam to ustrojstwo i otwieram później), zrealizowało się (to widzę po stanie rachunku), ale szczegóły co do tego które ile i jak... nie ma.

Okno Positions czyste, Orderbook czyste... any idea?

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

drops pisze:Czy ktoś mi podpowie, gdzie w tym nawigatorze odnaleźć historię swoich zrealizowanych zleceń?
Bo wszystko fajnie, ustawiam zlecenie, stopy itp, wracam( tzn zamykam to ustrojstwo i otwieram później), zrealizowało się (to widzę po stanie rachunku), ale szczegóły co do tego które ile i jak... nie ma.

Okno Positions czyste, Orderbook czyste... any idea?
Historia - niestety można oglądać maksymalnie 1 miesiąc.
https://www.mbtrading.com/fx/secure/login.aspx
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

ODPOWIEDZ