Maxitrade

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
goney225
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2018, 07:32

Re: Maxitrade

Nieprzeczytany post autor: goney225 »

Witam,

niestety jestem jednym z tych "jeleni" które wpłaciły 250$ na tę platformę. Pewnie szansa na odzyskanie pieniędzy jest zerowa. Ktoś coś może podpowiedzieć?

olfa111
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 28 paź 2018, 13:55

Re: Maxitrade

Nieprzeczytany post autor: olfa111 »

goney225 pisze:Witam,

niestety jestem jednym z tych "jeleni" które wpłaciły 250$ na tę platformę. Pewnie szansa na odzyskanie pieniędzy jest zerowa. Ktoś coś może podpowiedzieć?
Ja stracilam $250 + $3000

krzycho70
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2018, 08:46

Re: Maxitrade

Nieprzeczytany post autor: krzycho70 »

olfa111 pisze:
goney225 pisze:Witam,

niestety jestem jednym z tych "jeleni" które wpłaciły 250$ na tę platformę. Pewnie szansa na odzyskanie pieniędzy jest zerowa. Ktoś coś może podpowiedzieć?
Ja stracilam $250 + $3000
Witam.
Poczytajcie wcześniej regulamin tego "brokera" - pełno w nim ograniczeń i możliwości dokonania czynności przez nich. Jedno najważniejsze - jak wcześniej wspomniał jeden z uczestników forum - czy posiadają licencję.
II sprawa zobaczcie miejsce rejestracji brokera - Kingstown, Saint Vincent and the Grenadines.
Kilka lat temu (3,4) zainwestowałem w brokera "OptionMagnates" tam zarejestrowaną - na szczęście tylko 250euro. Problemy zaczęły się przy wypłacie kasy którą tam zarobiłem. Przy otwarciu transakcji (opcje binarne - jeszcze wtedy bardziej dostępne) różnica kursu między otwarciem pozycji o kursem pary walutowej była OGROMNA - transakcja zawierana była na 1min.
Dziś ma dzwonić od tego brokera pani i przedstawić ofertę.
Pozdrawiam o przestrzegam przed stratą kasy.

olfa111
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 28 paź 2018, 13:55

Re: Maxitrade

Nieprzeczytany post autor: olfa111 »

krzycho70 pisze: Witam.
Poczytajcie wcześniej regulamin tego "brokera" - pełno w nim ograniczeń i możliwości dokonania czynności przez nich. Jedno najważniejsze - jak wcześniej wspomniał jeden z uczestników forum - czy posiadają licencję.
II sprawa zobaczcie miejsce rejestracji brokera - Kingstown, Saint Vincent and the Grenadines.
Kilka lat temu (3,4) zainwestowałem w brokera "OptionMagnates" tam zarejestrowaną - na szczęście tylko 250euro. Problemy zaczęły się przy wypłacie kasy którą tam zarobiłem. Przy otwarciu transakcji (opcje binarne - jeszcze wtedy bardziej dostępne) różnica kursu między otwarciem pozycji o kursem pary walutowej była OGROMNA - transakcja zawierana była na 1min.
Dziś ma dzwonić od tego brokera pani i przedstawić ofertę.
Pozdrawiam o przestrzegam przed stratą kasy.
Ja czytalam regulamin....pozwala "brokerowi" w zasadzie na wszystko. Pani namawiajaca powiedziala ze to formalnosc itp. Ja doszlam do wniosku ze w sumie wiele firm ma takie regulaminy "ustawione pod siebie" i ze powinno byc ok (naiwne myslenie :/). Maxitrade nie posiada licencji, wiec lamie prawo. Gdzie to mozna zglosic? Aha a czy ktos wie, gdzie sie miesci ich Polskie biuro?, bo mi na telefonie pod numerem sie wyswietla: Gorzow Wlkp.

erwin
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2018, 20:24

Re: Maxitrade

Nieprzeczytany post autor: erwin »

Maxitrade !!!! Uwaga !!!!!! Oszustwo !!!!
„Maxi Services” Ltd. obsługującej platformę inwestycyjną
MaxiTrade: https://maxitrade.com; https://en.maximarkets.org; www.umarkets.com/en
Platforma umożliwia handel na instrumentach CFD opartych o kursy najpopularniejszych walut wirtualnych takich jak Bitcoin, Ethereum, Ripple itd., a także na innych walorach.
Klienci są nakłaniani do współpracy obietnicami wysokich (nawet kilkuset procentowych) zysków w skali miesiąca dzięki zastosowaniu automatycznych systemów transakcyjnych . Uczulamy, iż regularne osiąganie tej wysokości stopy zwrotu z inwestycji na instrumentach CFD jest niemożliwe, niezależnie czy transakcje zawierane są algorytmicznie, czy też manualnie.
Ze zgromadzonych przez nas informacji wynika, iż spółka defrauduje środki ludności m.in. poprzez zawieranie nieautoryzowanych transakcji na rachunkach klientów prowadzących do strat.
Ponadto spółka nie posiada zezwolenia na prowadzenie działalności maklerskiej na terenie RP ani Unii Europejskiej, co w powiązaniu z pro-aktywnym werbowaniem klientów może stanowić czyn zabroniony pod groźbą kary. Działania na platformie tej firmy nie mają nic wspólnego z prawdziwym rynkiem gra się tutaj wirtualnymi pieniędzmi!!!!

Spółka „Maxi Services Belize” Ltd. figuruje na liście ostrzeżeń publicznych ASIC (australijski odpowiednik KNF).

sylka
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 12 mar 2019, 14:03

Re: Maxitrade

Nieprzeczytany post autor: sylka »

Witam czy ktoś dostał zwrot 250 depozytu które wplacił bez dokonania żadnej transakcji. Załozyłam konto i na drugi
dzień chciałam zrezygnować mam czekać na dział finansowy 5 dni.

maria@@@
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2019, 14:45

Re: Maxitrade

Nieprzeczytany post autor: maria@@@ »

Juz 3 miesiąca handluję z nimi. Wypłaciłam część kwoty którą zarobiłam, wypłata na santander jest w ciagu 2 dni. Przeszłam oczywiście weryfikację. To zależy od banku. A jaki masz bank?

sylka
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 12 mar 2019, 14:03

Re: Maxitrade

Nieprzeczytany post autor: sylka »

Mam konto w milenium jak dokonujesz tych wypłat proszę o szczegóły

loskominos
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2019, 12:40

Re: Maxitrade

Nieprzeczytany post autor: loskominos »

Dałem się złapać na artykuły z Robertem Lewandowskim i wpłaciłem 100$ na MaxTrade, da się to jakoś odzyskać? Próbował może ktoś zrobić Chargeback na karcie? Pani z infolinii MaxiTrade namawiała mnie do wpłaty do 250$, by móc aktywować konto i móc to wypłacić, ale to pewnie i tak ściema.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Maxitrade

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Pierwsze negatywne opinie o tym brokerze pojawiły się już rok temu. W sieci obecnie nie brakuje narzekań...
KNF wreszcie zareagował i umieścił ich na listę ostrzeżeń.

https://forexclub.pl/maxitrade-broker-f ... zezen-knf/

Firma tworzy już swoje klony więc uważajcie też na inne nieregulowane firmy.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ