Matematyczny System PipsKonga

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: Matematyczny System PipsKonga

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

krab29 pisze:Tutaj ty rządzisz. 0.6% w niecały miesiąc też dobrze. Działaj po swojemu - o to tutaj chodzi.
Pozdro. Szerokości. :564:
niestety słabe ruchy, ale spoko to system bardziej pod duże i bardzo duże kapitały
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: Matematyczny System PipsKonga

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Ktoś kto myśli, że w miesiąc trzepnie 30% kapitału jest geniuszem DT, albo oszustem. Ty w pół miesiąca zrobiłeś 0,6% - to bardzo dużo. Ja trzyma SI i GC. Inaczej nie umiem. U mnie pozycja to kwartały. Podziwiam tych co trzepią parę pipsów dziennie. Ja tak nie umiem i tak obserwując ciebie to też nie umiesz. Też patrzę na swapy i na to zwracam uwagę. Nie śmiecę więcej twojego wątku.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: Matematyczny System PipsKonga

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

krab29 pisze:Ktoś kto myśli, że w miesiąc trzepnie 30% kapitału jest geniuszem DT, albo oszustem. Ty w pół miesiąca zrobiłeś 0,6% - to bardzo dużo. Ja trzyma SI i GC. Inaczej nie umiem. U mnie pozycja to kwartały. Podziwiam tych co trzepią parę pipsów dziennie. Ja tak nie umiem i tak obserwując ciebie to też nie umiesz. Też patrzę na swapy i na to zwracam uwagę. Nie śmiecę więcej twojego wątku.
Ja tez ich podziwiam ;]
od zawsze grałem długi termin i raczej pod swap dodatni lub zerowy po to by mi właśnie ten swap pozwolił na długie i bardzo długie trzymanie pozycji .. a 0.6% to nie oszukujmy się, ale to nie wiele, pamiętajmy jednak że system chodzi w trybie bezstratnym :564: :564:
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Nieśmiertelny Trader

Re: Matematyczny System PipsKonga

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

PipsKong pisze:
krab29 pisze:Ktoś kto myśli, że w miesiąc trzepnie 30% kapitału jest geniuszem DT, albo oszustem. Ty w pół miesiąca zrobiłeś 0,6% - to bardzo dużo. Ja trzyma SI i GC. Inaczej nie umiem. U mnie pozycja to kwartały. Podziwiam tych co trzepią parę pipsów dziennie. Ja tak nie umiem i tak obserwując ciebie to też nie umiesz. Też patrzę na swapy i na to zwracam uwagę. Nie śmiecę więcej twojego wątku.
Ja tez ich podziwiam ;]
od zawsze grałem długi termin i raczej pod swap dodatni lub zerowy po to by mi właśnie ten swap pozwolił na długie i bardzo długie trzymanie pozycji .. a 0.6% to nie oszukujmy się, ale to nie wiele, pamiętajmy jednak że system chodzi w trybie bezstratnym :564: :564:
No właśnie bo teraz pozostaje pytanie czy pokonasz lokatę IDea Banku która daje na starcie 3,60 % (jakies 3 miechy) a na rok 3,10% do 1 miliona zł.

Pokonasz lokatę tym sysem ? ;)

:564:

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: Matematyczny System PipsKonga

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Nieśmiertelny Trader pisze:
No właśnie bo teraz pozostaje pytanie czy pokonasz lokatę IDea Banku która daje na starcie 3,60 % (jakies 3 miechy) a na rok 3,10% do 1 miliona zł.

Pokonasz lokatę tym sysem ? ;)

:564:
to lokata na 3 miechy ... co po trzech miechach ?
co jak mam 10 MLN ??
na upartego mógłbym otworzyć maksymalną pozycję i zarobić na samym swapie około 16% w rok ...
ale chcę podziałać aktywnie :?
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Nieśmiertelny Trader

Re: Matematyczny System PipsKonga

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

PipsKong pisze:
Nieśmiertelny Trader pisze:
No właśnie bo teraz pozostaje pytanie czy pokonasz lokatę IDea Banku która daje na starcie 3,60 % (jakies 3 miechy) a na rok 3,10% do 1 miliona zł.

Pokonasz lokatę tym sysem ? ;)

:564:
to lokata na 3 miechy ... co po trzech miechach ?
co jak mam 10 MLN ??
na upartego mógłbym otworzyć maksymalną pozycję i zarobić na samym swapie około 16% w rok ...
ale chcę podziałać aktywnie :?
Po 3 miechach bodajże przechodzisz na roczną o ile wyrazisz taką chęć. Od wielu już lat prym wiodą lokaty krótkoterminowe.

Trzeba by sie się dopytać chociaż strzelam, że można by mieć wiele lokat z czego każda max do 1mln zl.

Na samym swapie z max pozycją o ile cena będzie szła w twoim kierunku a tego nigdy nie wiesz. To tylko gdybanie a tam masz pewne. Należy też dodać że Lira osłabia się więcej niż 16% rocznie.

Póki co 0,6% w miecha ale to nie daje gwarancji kolejnych 0,6% w lutym. Oczywiście może być też więcej :)

Musiałbyś z rok tak pograć a i tak nie da to gwarancji na drugi rok :P

No i jak to będzie wyglądać na realu gdy do gry wejdzie psycha.

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: Matematyczny System PipsKonga

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Nieśmiertelny Trader pisze:
Po 3 miechach bodajże przechodzisz na roczną o ile wyrazisz taką chęć. Od wielu już lat prym wiodą lokaty krótkoterminowe.

Trzeba by sie się dopytać chociaż strzelam, że można by mieć wiele lokat z czego każda max do 1mln zl.

Na samym swapie z max z pozycją o ile cena będzie szła w twoim kierunku a tego nigdy nie wiesz. To tylko gdybanie a tam masz pewne. Należy też dodać że Lira osłabia się więcej niż 16% rocznie.

Póki co 0,6% w miecha ale to nie daje gwarancji kolejnych 0,6% w lutym. Oczywiście może być też więcej :)

Musiałbyś z rok tak pograć a i tak nie da to gwarancji na drugi rok :P

No i jak to będzie wyglądać na realu gdy do gry wejdzie psycha.
nic nie jest pewne ;]
nawet te pieniądze w Banku , a jak Bank upadłość ogłosi ??
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Nieśmiertelny Trader

Re: Matematyczny System PipsKonga

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

PipsKong pisze:
nic nie jest pewne ;]
nawet te pieniądze w Banku , a jak Bank upadłość ogłosi ??
Masz gwarancję kapitału do 100K euro a tutaj funt może Cię szczyścić no chyba, że ustawisz SL ;)

Poki co grasz na tak zwaną okazję, że Lira jest tania a gdy np się jakimś cudem umocni w co wątpię to okazja się skończy.

Jeśli faktycznie dysponujesz takim kapitałem to już zdecydowanie bardziej wolałbym zakupić Getin Noble Bank ;)

To taka perełka coś jak upadające banki w USA w 2008. Teraz muszą wyjść z fixingu by wróciła normalna płynność a wyjdą gdy wskoczą powyżej 1 zeta.

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: Matematyczny System PipsKonga

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Nieśmiertelny Trader pisze:
Masz gwarancję kapitału do 100K euro a tutaj funt może Cię szczyścić no chyba, że ustawisz SL ;)

Poki co grasz na tak zwaną okazję, że Lira jest tania a gdy np się jakimś cudem umocni w co wątpię to okazja się skończy.
proszę podaj mi cenę po której owy Funt mnie sczyści :564: , nie używam SL ... nie wiem co to znaczy ;]
nie gram pod żadną okazję , zawsze mam otwartą jedną pozycję niezależnie od ceny instrumentu ;]
a BTW to właśnie gram w tym momencie pod umocnienie Liry :wink:
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

unruhe
Gaduła
Gaduła
Posty: 279
Rejestracja: 12 lip 2017, 16:47

Re: Matematyczny System PipsKonga

Nieprzeczytany post autor: unruhe »

Witajcie panowie, można się wtrącić ?
Uznam, że można :)

PipsKong takie pytanie: ile byś zarobił (bądź stracił), gdybyś wziął S-kę 0.2 na gbp/try, licząc okres od 1 stycznia 2018 do 31 grudnia 2018, czyli przez 1 rok ?
Da się to jakoś obliczyć ?
Nieśmiertelny Trader pisze: Masz gwarancję kapitału do 100K euro
Z tą gwarancją to też niepewne.
W BFG jest coś ok. 20 mld a Getin ma depozyty na ok. 46 mld.
Także może być różnie.

ODPOWIEDZ