Markets.com (Stare GFC Markets)

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
0
Brak głosów
Poza paroma minusami są ok
0
Brak głosów
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam:
2
100%
 
Liczba głosów: 2

Awatar użytkownika
123dom
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 27 cze 2012, 00:21

Nieprzeczytany post autor: 123dom »

miałem i mam w zasadzie (juhu nie wyczyściłem pierwszego depo mimo PERFIDNEJ GRZE PRZECIWKO MNIE) konto REAL u nich (prawie rok). pozycję otwieram już tylko dla hecy, od czasu do czasu, żeby się utwierdzić w przekonaniu, że MM TO SAMOBÓJSTWO.

strzały w kolano po kolei:

1. spread 3 PIPS na edku.
2. minimalny stop loss 8 pipsów - FAIL, ALE OSTATNIO(nie w czasie danych) powiększyli, W TRAKCIE TRWANIA TRANSAKCJI DO 20 PIPSÓW(zabezpieczam pozycję a tu ZONK). później już się z tym nie kryli i dla kolejnych transakcji OD RAZU 20 pips.
3. REKWOTY(regularnie przy zdecydowanych ruchach ceny - nie tylko na newsach i breakout'ach)
4. nie wiem czy da się to udowodnić, ale IMO EWIDENTNE luki cenowe mające na celu dziabnięcie Twojego STOP LOSSA


przy porządnym kapitale bałbym się tam grać nawet na D1.

Hansi
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2012, 14:24

Markets.com

Nieprzeczytany post autor: Hansi »

do tego wszystkiego mozna dodac, ze jak juz przeksztalca Cie na DD to w godzinach wieczornych limity i stop-lossy nie dzialaja.
Jedna wielka kpina.

Beti2406
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2013, 20:46

Re: Markets.com (Stare GFC Markets)

Nieprzeczytany post autor: Beti2406 »

To prawda, że spready są wysokie bo 3 pipsy aczkolwiek istnieje możliwość ich negocjacji przy większym depozycie. Poza tym spread zawiera wartości dodane, których nie spotka się u innych brokerów, tj. opieka indywidualnego doradcy ( u innych brokerów kiedy dzwonisz, zawsze rozmawiasz z innym analitykiem, który nie zna Ciebie i twoich potrzeb, zaangażowania). Poza tym system szkoleń... Najbardziej zaawansowany i skupiający się na osobach bez żadnego doświadczenia. Możliwość odbywania szkolenia w siedzibie w centrum Warszawy też jest plusem. Platforma jest przejrzysta i również z jej obsługi od razu zostajemy przeszkoleni. Jak dla mnie na dzień dzisiejszy najlepszy broker na rynku. Dzięki temu, że zarejestrowany jest przez firmę SafeCap na Cyprze nie przesyła on rozliczenia do US. Brak kosztów wypłaty i wpłaty jest też znaczącym plusem

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Markets.com (Stare GFC Markets)

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Może nie powinienem się wypowiadać ale tylko po krótce skonfrontuję z rzeczywistością podane 'zalety'...
Beti2406 pisze:To prawda, że spready są wysokie bo 3 pipsy aczkolwiek istnieje możliwość ich negocjacji przy większym depozycie.

Jak u większości brokerów - im większy depozyt/obrót tym bardziej skłonni do negocjacji i lepsze warunki dla klienta.
Beti2406 pisze:tj. opieka indywidualnego doradcy ( u innych brokerów kiedy dzwonisz, zawsze rozmawiasz z innym analitykiem, który nie zna Ciebie i twoich potrzeb, zaangażowania).
To nie jakiś super luksus ale faktycznie oferuje to mniej niż 50% brokerów.
Beti2406 pisze:Poza tym system szkoleń... Najbardziej zaawansowany i skupiający się na osobach bez żadnego doświadczenia. Możliwość odbywania szkolenia w siedzibie w centrum Warszawy też jest plusem.
Prawie wszyscy brokerzy oferują szkolenia dot. podstaw Forexu i obsługi ich platformy. Z resztą informacji w internecie jest co nie miara. Nie dopłacałbym za to...
Beti2406 pisze:Platforma jest przejrzysta i również z jej obsługi od razu zostajemy przeszkoleni. Jak dla mnie na dzień dzisiejszy najlepszy broker na rynku.
Platforma MT4 czy ich autorska? Autorskej nie będę oceniać jednak MT4 każdy zna i (strzelam na oko) 90% brokerów ją oferuje.
Beti2406 pisze:Dzięki temu, że zarejestrowany jest przez firmę SafeCap na Cyprze nie przesyła on rozliczenia do US. Brak kosztów wypłaty i wpłaty jest też znaczącym plusem
Nie wysyła rozliczenia ale podatek i tak chyba lepiej zapłacić, prawda...? :)
Każdy zagraniczny broker nie wysyła PITu-8c do swoich klientów oraz do ich US. Taki obowiązek mają tylko polskie domy maklerskie.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

bkt321
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 22 kwie 2009, 07:37

Ostrzeżenie przed Markets.com !!!!

Nieprzeczytany post autor: bkt321 »

Ostrzeżenie przed Markets.com !!!!

Platforma demo została przetestowana na wielu parach, poprzez otwarcie wielu pozycji i pozostawienie ich samym sobie.

Na samym początku było widać, że firma nie ma płynności, ze względu na pojawiające się co chwila luki cenowe nawet na tak najbardziej płynnych rynkach jak EURUSD.

Okazuje się, że nie tylko można wyzerować konto, ale zejść o wiele poniżej.
Jak wynika z załącznika ceny są nie tylko nierynkowe, ale mogą przekroczyć niektórych wyobraźnię.

Poniżej tylko kilka najbardziej rzucających się w oczy przykładów.

Za EURGBP mozna było zapłacić aż ponad 7 GBP
Za EURAUD można było zapłacić aż ponad 4 AUD
Za EURJPY można było zapłacić tylko 4 JPY
Za AUDCAD można było zapłacić aż ponad 7 CAD
Za AUDCHF można było zapłacić aż ponad 7 CHF
Za AUDJPY można było zapłacić tylko 7 JPY
Za CHFJPY można było zapłacić tylko 7 JPY
Za EURCAD można było zapłacić aż ponad 7 CAD
Za CADCHF można było zapłacić aż ponad 7 CHF

Zresztą sami zobaczcie załącznik...
Osobiście nie polecam tego brokera, a wręcz przeciwnie - odradzam...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

tluszczofil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 02 maja 2011, 22:03

Re: Markets.com (Stare GFC Markets)

Nieprzeczytany post autor: tluszczofil »

dodam do tego bardzo wolne dzialanie. otwieranie pozycji trwa 3-4 sekundy. rekwota to normalnosc nawet jak sie da duzego slipage.
Ucieklem stamtąd szybko :) niestety z mniejsza kasa niz wszedlem, ale to nie tylko z ich winy, pogubilem sie troche w transakcjach

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Markets.com (Stare GFC Markets)

Nieprzeczytany post autor: highend »

A ja tam póki co nie narzekam. Namówili mnie w listopadzie 2013 roku (z jakiegoś Godwin Austin, który niby współpracuje z Markets.com)..
Byłem kompletnie zielony z forexu, bawiłem się tylko na GPW.

Depo (MC) wywaliłem 31 grudnia, miałem pięknego sylwestra haha :)
MC nie był winą markets.com tylko moją (na złotku i sreberku)

Ale w skrócie:

Co mi sie podoba:
- brak prowizji na otwieranych pozycjach na wszystko
- moge grać na ulubionych CFD na akcje (np. Tesla Motors - który broker ma tą firmę oprócz Plus500?)
- wypłacają kasę bez problemu (choć trwa to 2-5 dni, ale jest), wypłacałem już sporo razy :mrgreen:
- wpłata z karty kredytowej pojawia się na rachunku NATYCHMIAST - co już ze 2 razy uratowało mi d...e,
a w takim np. Admiralu wpłata z karty pojawiła się po 15 godzinach(!) na rachunku,innym razem po 2 godzinach... itd.
- jeśli wyzerujesz depo na minus (co jest możliwe i ja to zrobiłem :mrgreen: ) - to broker dopłaci różnicę do zera.

co mi się nie podoba
- wysokie spready na pary walutowe (bo na indeksy/towary/akcje są imho OK)
- powolność działania w czasie otwierania i zamykania pozycji
- skopiowane z poprzednich postów: "Po otwarciu rynku na niższym /wyższym poziomie np. 200 pipsów a mimo to pozycja nie zamyka sie po cenie rynkowej ale po cenie TP. Złodzieje. " - nie wiem czy złodzieje, ale miałem taką akcję też i faktycznie nie podobało mi się to. Pozycja długa była, następnego dnia się otworzyło sporo wyżej niż moje TP, a zainkasowałem tylko to co miałem w TP.

eee... chyba z grubsza tyle :)
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
P3rkoz
Gaduła
Gaduła
Posty: 174
Rejestracja: 23 sty 2014, 14:24

Re: Markets.com (Stare GFC Markets)

Nieprzeczytany post autor: P3rkoz »

Markets.com to maszyna defraudacyjna. Ostatnio na zagranicznym forum czytałem wypowiedź jakiegoś gościa z Kuwejtu, gdzie napisał w luźnym tłumaczeniu coś takiego - "byli mili dopóki traciłem, od kiedy zacząłem robić regularne zyski, przysłali mi wiadomość że zarabiam bo złamałem ich system. Zablokowali mi konta, oraz odmawiają wypłacenia ponad 50 000$"

Poza tym powiem wam kim są analitycy markets.com :D

Zobaczcie sobie na firmę felson limited, ich przedstawiciela. Znam osobę która tam pracowała, i wygląda to tak, że jak wyczują że ktoś się zna na fx, to mają go nie namawiać. Główne zadanie to namawianie "Januszy biznesu" na "okazje" takie jak dywidendy, czy też najbardziej korzystne rekomendacje jakichś banków, które na 100% się nie sprawdzą.

Analitycy z którymi rozmawiacie to w 99% przypadków chłopaczki 18-25 lat, które dostają na kartce te "okazje". Ci ludzie w ogóle się nie znają na tym co robią.

Zarabiają na wpłatach klientów. Jeśli od wpłaty taki chłopak zarabia 5%, oraz jakiś % trafia do jego przełożonego, to chyba widać co się dzieje :D

Markets.com to klub dla frajerów, którzy dali się namówić na "analityka" który ma 20 lat, i skończył jakieś LO, który ma jedynie ogólną wiedzę z zakresu fx.

Jak nie wierzycie, to załóżcie konto demo, zaraz powinni się odezwać. Powiedzcie że nie macie w ogóle pojęcia o rynku, jesteście nowi, ale planujecie wpłatę 100 000zł, zobaczycie jak wam zaczną w tyłek włazić. Sam tak zrobiłem tylko dla beki z tych ludzi. Jak można się sprzedawać za 5%... i wciskać ludziom bullshit, byle by tylko jakiś "Janusz" wpłacił.

I nie łudźcie się, ludzie mają tam tracić, może są jakieś przypadki które zarabiają, ale to na 100% ludzie którzy mają w głębokim poważaniu tych "analityków i doradców". Czego się spodziewać po MM z Cypru :roll:

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: Markets.com (Stare GFC Markets)

Nieprzeczytany post autor: highend »

mysle, ze masz racje.
to co - lepiej wyplacac kase i grac malymi kwotami tam?

mnie na markets.com namowili ci:

http://www.godwin-austin.pl/pl/
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
DigitalSmoke
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 598
Rejestracja: 17 gru 2011, 23:39

Re: Markets.com (Stare GFC Markets)

Nieprzeczytany post autor: DigitalSmoke »

Markets.com to klub dla frajerów, którzy dali się namówić na "analityka" który ma 20 lat, i skończył jakieś LO, który ma jedynie ogólną wiedzę z zakresu fx.
To racja, kiedyś do mnie zadzwonił jakiś chłopaczyna i ćwierkał takim sopranikiem jakby jeszcze mutacji nie przechodził. :d

ODPOWIEDZ