Markets.com (Stare GFC Markets)

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
0
Brak głosów
Poza paroma minusami są ok
0
Brak głosów
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam:
2
100%
 
Liczba głosów: 2

Awatar użytkownika
Scoobi
Gaduła
Gaduła
Posty: 111
Rejestracja: 15 sie 2009, 14:47

Nieprzeczytany post autor: Scoobi »

MarioDM pisze:Tak się zastanawiam jaki jest sens zakładania konta u odległego i nieznanego brokera MM skoro to samo można mieć w XTB.
nie to samo. kazdy MM mimo, ze ta sama etykietka posiada pewne roznice.
na tym forum malo ludzi uzywa ale to nie oznacza ze akurat markets.com jest nieznany.
Jak zakładać konto u zagranicznego brokera to tylko u renomowanego ECN.
mozna przeciez miec konto u MM i u ECN, dywersyfikacja portfela
Naprawdę nie potrafię zrozumieć co kieruje osobami , które zakładają konta u zagranicznych MM .Czyżby bezzasadna nadzieja, że zagraniczny będzie lepszy
okazja do zarobienia, nie nadzieja,bynajmniej tak w moim przypadku jest
Zapewne chodzi o względy podatkowe. Zagraniczny broker PITa na koniec roku nie wyśle... Wink
kuszace jest aby nie placic ale szkoda ryzykowac, US jest bezwzgledny, lepiej sie rozliczyc niz miec potem problemy

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Scoobi

OK, OK . Nie krytykuję bo to nie moja sprawa. Po prostu jak widać ten broker stosuje podobne chwyty jak XTB więc ja bym już tam nie załozył konta.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
Scoobi
Gaduła
Gaduła
Posty: 111
Rejestracja: 15 sie 2009, 14:47

Nieprzeczytany post autor: Scoobi »

MarioDM pisze:Scoobi

OK, OK . Nie krytykuję bo to nie moja sprawa..
kazdy ma prawo do swojego zdania :)
Po prostu jak widać ten broker stosuje podobne chwyty jak XTB więc ja bym już tam nie załozył konta
stosuje.... dlatego jak tylko zobaczylem jak to wyglada dalem dyla stamtad, ale zanim tak sie stalo, pare euro wpadlo, a o to wlasnie chodzilo

Awatar użytkownika
adamnaas
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 20 lut 2010, 10:19

Nieprzeczytany post autor: adamnaas »

Kilka tygodni temu założyłem konto u tego brokera z uwagi na to że zainteresowały mnie CFD na akcje. Po zaianstalowaniu MT ucieszyłem się bo oferta jest na prawde bogata bo można kupować nawet 1 papier czyli 0,01. I tutaj skonczyło się wszystko co dobre o tym brokerze. Otworzyłem kilka wykresów, patrze na dzienne a tutaj bardzo wiele wykresów zdeformowanych przez gigantyczne świeczki które na pewno nie miały miejsca w przeszłość. Ok, postanowiłem zadzwonić do nich (oddział w POlsce) i zapytać co jest grane. Zadałem pytanie i ktoś powiedział że do mnie oddzwoni. Tydzień nic. Zadzwoniłem ponownie i znowu ktoś miał oddzwonić z odpowiedzią na moje pytanie. Ogólnie odnosiłem wrażenie że nikt nie widział co ma powiedzieć i chciał mnie spławić. I tak nikt nie oddzwania chyba już z 5 razy bo podejrzewam że nie wiedzą co mają zrobić z tym fantem. W ogóle kiedy rozmawiałem ostatnio z jakąś Panią od nich to mi powiedziała żebym sobie robił analizy na Reutersie!!!! Ręce mi opadły
Teraz moje pytania:
1.Czy da się usunąć taki błąd z MT? Wykres zamieszczam zeby było wiadomo o co mi chodzi? platforme już instalowałem ponownie.

2.Czy tan broker jest godny zaufania jeżeli robi takie cyrki z tak podstawową sprawą. czy są tutaj osoby które mają real u nich od dłuższego czasu. Zarabiają pieniądze i nie ma żadnych dziwnych zdarzeń?

3.Czy zna ktoś innego dobrego brokera który oferuje CFD na akcje głównie na banki amerykańskie i europejsie plus może jeszcze jakieś z sektora informatycznego tj apple intel microsoft itd. Co najważniejsze żeby można kupować jedną akcję 0.01lota.
Z góry dziękuję.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Nie walcz z trendem, nie masz zielonego pojęcia kiedy się skończy ale pamiętaj, że każdy trend się kiedyś odwróci.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

adamnaas pisze:1.Czy da się usunąć taki błąd z MT? Wykres zamieszczam zeby było wiadomo o co mi chodzi? platforme już instalowałem ponownie.
Da się. Może to zrobić globalnie broker (nie wiem czemu tego nie robi?) lub Ty sam na swoim MT4. Narzędzia -> Centrum Historii -> wybierasz symbol -> Edytuj.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
adamnaas
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 20 lut 2010, 10:19

Nieprzeczytany post autor: adamnaas »

Dziękuję za pomoc. Uwielbiam to forum za to że można uzyskać szybką odpowiedz na każde pytanie nawet w sobotę o 19. Tak marginesie to zastanawiam się skąd są Ci ludzie którzy tam pracują że nie mogą konkretnie odpowiedzieć na proste pytanie...
Nie walcz z trendem, nie masz zielonego pojęcia kiedy się skończy ale pamiętaj, że każdy trend się kiedyś odwróci.

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

Jak zdobyć ten bonus co reklamują? trzeba byc jakims przec*ujem żeby do tego doiść? no chyba żew reklamie mówią co innego , a robią po swojemu?
https://t.me/pump_upp

wojtekmarek
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 21 lut 2012, 23:10

Nieprzeczytany post autor: wojtekmarek »

Jak tam sprawuje się rachunek szczególnie w cfd?

Jakie warunki są dla tego bonusu 2000$ - reklama za reklama w tv leci?

Awatar użytkownika
Scoobi
Gaduła
Gaduła
Posty: 111
Rejestracja: 15 sie 2009, 14:47

Nieprzeczytany post autor: Scoobi »

mnie wkurzaja takie promocje co to aby sie czegokolwiek dowiedziec trzeba swe dane komus oddac, albo gorzej, zalozyc konto,i wplacic kase. a wtedy dowiem sie na czym polega ow cudowna promocja.

tester
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2012, 08:15

Nieprzeczytany post autor: tester »

MARKETS.COM ti nieporozumienie.
1.Wysokie spready.
2.Swapy na indeksy. Przykład: wystarczy otworzyc pozycje dlugą za połowe kasy i już po 100 dniach mamy połowę kasy utopione nawet jak sie kurs nie zmienii.
Jeszcze lepiej otworzyc dwie przeciwstawne pozycje na indeks i zała kasa po 120 dniach wyparuje mimo że teoretycznie prawi nic nie straciliśmy. Paranoja.
3.Kwotowania według wlasnego widzimisie.
Przykład: otwrta pozycja poprzedniego dnia z TP od kilka pipsów od ceny wejscia.
Po otwarciu rynku na niższym /wyższym poziomie np. 200 pipsów a mimo to pozycja nie zamyka sie po cenie rynkowej ale po cenie TP. Złodzieje.
4.Rynek otwiera sie 5 minut później i zamyka sie 5 minut wcześniej - pewnie muszą sie zastanowic jak klienta ograć
5.W przypadku jakichkolwiek reklamacji to sobie można głową o mur bić. Siedziba na Cyprze - dodatkowo oszukują na podatkach.

I wiele jeszcze pomniejszych uwag ale szkoda klawiatury

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ